Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Parkový běh
18. 04. 2018, 17.00
AVZO rybník Kocián - David Chytil, Loučná nad Desnou, zámecký park
7630 m / převýšení 118 m / hromadný start, 4 kola, běh parkem, 95% pískové pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk26.53 1991  1    
2Haltmar MiroslavAK Šternberk27.03 1995  2    
3Křivohlávek TomášNový Malín28.25 1995  3    
4Procházka MarekTJ Šumperk28.38 1974   1   
5Smolicha TomášNový Malín28.42 1995  4    
6Hýbl JaroslavDimpex Kosov29.30 1993  5    
7Ženčák JaroslavTJ Šumperk29.32 1961    1  
8Voženílek MartinLibina29.43 1983  6    
9Moskva RomanPasivity Žamberk29.53 1975   2   
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.30.02 1985  7    
11Málek JiříŠumperk30.23 1982  8    
12Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners30.30 1991  9    
13Brueckner MiroslavHoral Šumperk30.42 1979  10    
14Hecl MilošKVS Šumperk30.46 1976   3   
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh30.54 1975   4   
16Patterman ProkopKVS Šumperk30.56 2003 1     
17Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh31.06 1993  11    
18Patterman PavelKVS Šumperk31.23 1973   5   
19Dudešek MartinFortex Ski Moravský Beroun31.28 1975   6   
20Saňák MartinKolski.cz31.33 1978   7   
21Hecl FrantišekKVS Šumperk31.35 2002 2     
22Motl LiborHella31.42 1984  12    
23Kostecký JanŠumperk31.47 1965    2  
24Veselý RadekŠumperk31.58 1988  13    
25Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk32.22 1967    3  
26Vepřek MartinKolšov32.25 1990  14    
27Kessler JiříŠtědrý Běh32.30 1973   8   
28Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh32.39 2002 3     
29Bartoš AntonínSKP Šumperk32.45 1973   9   
30Rajnošek ZdeněkŠumperk33.03 1985  15    
31Andrle JosefAndrle Sport33.06 1964    4  
32Kavrentzis KonstantinLovci blesků33.09 1981  16    
33Giesel LiborSKP Šumperk33.16 1973   10   
34Lolek MichalTJ Sokol Troubelice33.23 1988  17    
35Hloušková MarcelaSKP Šumperk33.26 1974   1   
36Genčur RomanBROTHERS33.33 1987  18    
37Ženčák Jakub33.35 1988  19    
38Weissová GabrielaJeseník33.43 1991  1    
39Sedláček JiříŠumperk33.55 1979  20    
40Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí33.59 1953     1 
41Křivohlávek PavelNový Malín34.04 1970   11   
42Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten34.22 1968    5  
43Přemyslovský JanŠumperk34.28 1985  21    
44Belobrad IvanPasivity Žamberk34.48 1966    6  
45Sporek MiroslavLoučná34.57 1954     2 
46Pecha LadislavRockplast Rovensko35.14 1988  22    
47Janů MarekRovensko35.23 1975   12   
48Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis35.26 1964    7  
49Harapát AntonínVolejbal Rapotín35.29 1974   13   
50Rousek JiříRun for lupus35.32 1985  23    
51Chmelař VítězslavLoučná35.34 1979  24    
52Král LiborAZ Ekotherm Šumperk35.36 1968    8  
53Vojtěch MartinPasivity Žamberk35.37 1981  25    
54Cigánek MichalRapotín35.43 1978   14   
55Kabourek TomášSKP Šumperk35.47 1977   15   
56Fleischman JanJesusforyou35.48 1967    9  
57Kesslerová SylvaŠtědrý Běh35.51 1975   2   
58Zámečník DavidSRTG Šumperk35.53 1978   16   
59Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko35.58 1974   17   
60Mach MartinSRTG Šumperk36.05 1974   18   
61Šmíd FrantišekSTF Šumperk36.14 1960    10  
62Smolicha JosefNový Malín36.36 1956     3 
63Žižlavský JakubDívčí Sen36.42 1989  26    
64Pustina PavelTým Běhej Jeseníky36.58 1985  27    
65Mazák LukášSokol Hrabenov37.01 1986  28    
66Podzimek MartinDolní Studénky37.08 1982  29    
67Šimek VladimírDOLS Šumperk37.29 1975   19   
68Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun37.30 1977   3   
69Květoň VladimírKVS Šumperk38.01 1968    11  
70Pospíšil MiroslavLoučná38.03 1978   20   
71Jaš RichardVelké Losiny38.56 1974   21   
72Říha JakubLoučná39.00 2003 4     
73Batěk MiroslavHrabišín39.22 1954     4 
74Vondruška BohuslavŠumperk39.35 1963    12  
75Hrubá MartinaKVS Šumperk39.36 1972   4   
76Svoboda ZdeněkČeská Ves40.02 1975   22   
77Jirásková EvaMaratonstav Úpice40.25 1964    1  
78Vozda JiříKVS Šumperk40.42 1961    13  
79Ženčáková BarboraŠumperk40.47 1988  2    
80Mikšíková PetraV12 Team41.17 1976   5   
81Salii NataliaVelké Losiny41.37 1986  3    
82Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk42.19 1990  4    
83Holeček StanislavHare Krišna Jeseník43.28 1955     5 
84Eliášová VendulaŠpic44.29 1988  5    
85Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk44.45 1956     1 
86Srovnal OtakarLoko Zábřeh45.50 1942      1
87Tůmová HanaTemenice47.57 1977   6   
88Strnka PetrLoučná48.04 2001 5     
89Vojáčková BlankaNový Malín48.24 1961    2  
90Kreizl VladimírLoučná48.38 1950     6 
91Adámková TerezaŠumperk50.20 1986  6    
92Pikal KarelKVS Olomouc53.46 1949     7