Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh na Krásném
25. 04. 2018, 17.00
SOŠ Šumperk - Zdena Králová, Krásné - vodní nádrž
9370 m / převýšení 310 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team35.38 1997  1    
2Borák MartinVikýřovice 1237.11 1990  2    
3Minář PatrikNový Malín38.29 2001 1     
4Procházka MarekTJ Šumperk38.39 1974   1   
5Planička JiříLitovel39.48 1988  3    
6Voženílek MartinLibina39.51 1983  4    
7Moskva RomanPasivity Žamberk40.11 1975   2   
8Brzobohatý PavelTJ Šumperk40.17 1972   3   
9Vogel MichalŠumperk40.22 1976   4   
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.40.25 1985  5    
11Janů Libor40.38 1978   5   
12Málek JiříŠumperk41.01 1982  6    
13Jílek JakubKVS Šumperk41.02 1992  7    
14Brueckner MiroslavHoral Šumperk41.11 1979  8    
15Hýbl JaroslavDimpex Kosov41.16 1993  9    
16Přemyslovský JanŠumperk41.59 1985  10    
17Šilberský MartinLitovel42.16 1988  11    
18Greschner LubošMagnus Orienteering42.21 1978   6   
19Patterman PavelKVS Šumperk42.26 1973   7   
20Scheuer JanActivity Lanškroun42.52 1966    1  
21Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh43.04 1993  12    
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.09 1975   8   
23Knápek LubomírLK Šumperk43.12 1959    2  
24Motl LiborHella43.27 1984  13    
25Saňák MartinKolski.cz43.36 1978   9   
26Veselý RadekŠumperk43.43 1988  14    
27Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk44.37 1967    3  
28Dospěl IvoLiga 100 Olomouc44.44 1977   10   
29Bartoš AntonínSKP Šumperk44.51 1973   11   
30Vepřek MartinKolšov44.54 1990  15    
31Hobler Jan44.55 2001 2     
32Planička RobertBikesport Mohelnice45.08 1976   12   
33Pecha LadislavRockplast Rovensko45.13 1988  16    
34Giesel LiborSKP Šumperk45.18 1973   13   
35Weissová GabrielaJeseník46.13 1991  1    
36Patterman ProkopKVS Šumperk46.16 2003 3     
37Sedláček JiříŠumperk46.22 1979  17    
38Stryk ŠtěpánKVS Šumperk46.31 2003 4     
39Křivohlávek PavelNový Malín46.34 1970   14   
40Belobrad IvanPasivity Žamberk46.39 1966    4  
41Andrle JosefAndrle Sport46.42 1964    5  
42Souček JanKVS Šumperk46.47 1965    6  
43Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten47.06 1968    7  
44Sporek MiroslavLoučná47.25 1954     1 
45Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko47.26 1974   15   
46Kříž Tomᚊumperk47.49 1983  18    
47Harapát AntonínVolejbal Rapotín48.09 1974   16   
48Krč MatějKVS Šumperk48.21 2001 5     
49Šmíd FrantišekSTF Šumperk48.30 1960    8  
50Kabourek TomášSKP Šumperk48.32 1977   17   
51Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis48.36 1964    9  
52Zámečník DavidSRTG Šumperk48.42 1978   18   
53Král LiborAZ Ekotherm Šumperk48.52 1968    10  
54Mach MartinSRTG Šumperk48.53 1974   19   
55Mazák LukášSokol Hrabenov48.57 1986  19    
56Šnajdr Filip48.59 1986  20    
57Kesslerová SylvaŠtědrý Běh49.01 1975   1   
58Šrámek JaromírKVS Šumperk49.23 1958     2 
59Křížová TerezaŠumperk49.30 1987  2    
60Cigánek MichalRapotín49.39 1978   20   
61Žižlavský JakubDívčí Sen49.58 1989  21    
62Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun49.58 1977   2   
63Smolicha JosefNový Malín50.26 1956     3 
64Janů MarekRovensko50.31 1975   21   
65Květoň VladimírKVS Šumperk51.16 1968    11  
66Vondruška BohuslavŠumperk51.35 1963    12  
67Šimek VladimírDOLS Šumperk52.48 1975   22   
68Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov52.49 1986  22    
69Kamlar MarekSRTG Šumperk53.54 1979  23    
70Hrubá MartinaKVS Šumperk54.15 1972   3   
71Batěk MiroslavHrabišín54.22 1954     4 
72Vozda JiříKVS Šumperk54.29 1961    13  
73Gronych RadekKomňátka54.31 1967    14  
74Jirásková EvaMaratonstav Úpice54.38 1964    1  
75Mikšíková PetraV12 Team55.34 1976   4   
76Lounová MarkétaOttlens57.31 1976   5   
77Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk58.43 1990  3    
78Hobler MilošLeština58.46 1971   23   
79Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk60.05 1956     1 
80Stryková VlastaKVS Šumperk60.36 1976   6   
81Berková KatarínaAtletika Šumperk63.01 1981   7   
82Srovnal OtakarLoko Zábřeh63.13 1942      1