Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh Markovicou
02. 05. 2018, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín34.18 1995  1    
2Borák MartinVikýřovice 1234.54 1990  2    
3Blaha Tomáš35.04 1976   1   
4Horvát PetrZábřeh36.00 1994  3    
5Voženílek MartinLibina36.51 1983  4    
6Planička JiříLitovel37.02 1988  5    
7Minář PatrikNový Malín37.11 2001 1     
8Kašpařík TomášSK Přerov37.14 1975   2   
9Moskva RomanPasivity Žamberk37.38 1975   3   
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.37.45 1985  6    
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn37.58 1977   4   
12Kamarýt TomášKOS Plzeň38.06 1988  7    
13Šilberský MartinLitovel38.45 1988  8    
14Málek JiříŠumperk38.57 1982  9    
15Patterman PavelKVS Šumperk39.02 1973   5   
16Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners39.05 1991  10    
17Doubrava MarekKolšov39.11 1974   6   
18Hecl MilošKVS Šumperk39.15 1976   7   
19Paloncý PavelKVS Šumperk39.18 1984  11    
20Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh39.31 1993  12    
21Matoušek MatějKVS Šumperk39.35 2001 2     
22Scheuer JanActivity Lanškroun39.37 1966    1  
23Hobler Jan39.39 2001 3     
24Hecl FrantišekKVS Šumperk40.18 2002 4     
25Srovnal OtakarLoko Zábřeh40.57 1975   8   
26Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk41.00 1967    2  
27Kamlar PavelZábřeh41.32 1978   9   
28Pospíšil JakubDolní Studénky41.38 1991  13    
29Patterman ProkopKVS Šumperk42.08 2003 5     
30Kessler JiříŠtědrý Běh42.13 1973   10   
31Pecha LadislavRockplast Rovensko42.17 1988  14    
32Stryk ŠtěpánKVS Šumperk42.18 2003 6     
33Weissová GabrielaJeseník42.22 1991  1    
34Sedláček JiříŠumperk42.46 1979  15    
35Souček JanKVS Šumperk43.21 1965    3  
36Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh43.39 2002 7     
37Kříž Tomᚊumperk43.47 1983  16    
38Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten43.56 1968    4  
39Křivohlávek PavelNový Malín44.02 1970   11   
40Sýkora JanParapety RS44.07 1978   12   
41Belobrad IvanPasivity Žamberk44.54 1966    5  
42Mach MartinSRTG Šumperk44.59 1974   13   
43Žižlavský JakubDívčí Sen45.23 1989  17    
44Cigánek MichalRapotín45.29 1978   14   
45Kesslerová SylvaŠtědrý Běh45.31 1975   1   
46Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko45.42 1974   15   
47Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun46.02 1977   2   
48Kabourek TomášSKP Šumperk46.02 1977   16   
49Bláha LubošHněvkov46.14 1987  18    
50Křížová TerezaŠumperk46.26 1987  2    
51Rousek JiříRun for lupus46.35 1985  19    
52Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis46.38 1964    6  
53Smolicha JosefNový Malín46.54 1956     1 
54Šimek VladimírDOLS Šumperk47.11 1975   17   
55Kamlar MarekSRTG Šumperk47.36 1979  20    
56Mazák LukášSokol Hrabenov47.39 1986  21    
57Vepřek MartinKolšov47.53 1990  22    
58Drábková VeronikaSRTG Šumperk47.53 1996  3    
59Konrád JosefHoral Šumperk48.10 1978   18   
60Horníček MojmírBohdíkov48.32 1976   19   
61Gronych RadekKomňátka48.48 1967    7  
62Květoň VladimírKVS Šumperk48.51 1968    8  
63Harapát RadimTriatlon Šumperk49.17 1978   20   
64Šimek PetrKolšov49.21 1973   21   
65Fleischman JanJesusforyou49.39 1967    9  
66Novotný PetrZábřeh50.26 1967    10  
67Hrubá MartinaKVS Šumperk50.35 1972   3   
68Jirásková EvaMaratonstav Úpice51.43 1964    1  
69Matějová LucieGymnázium Šumperk52.07 2001 1     
70Stryková VlastaKVS Šumperk52.23 1976   4   
71Svoboda ZdeněkČeská Ves52.45 1975   22   
72Mikšíková PetraV12 Team53.01 1976   5   
73Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk53.28 1990  4    
74Hobler MilošLeština54.00 1971   23   
75Urbášek DanielMohelnice55.10 1973   24   
76Holeček StanislavHare Krišna Jeseník55.15 1955     2 
77Válek RadimZábřeh55.30 1981  23    
78Vozda JiříKVS Šumperk56.15 1961    11  
79Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk56.44 1956     2 
80Švédová MichaelaKVS Šumperk57.23 1977   6   
81Srovnal OtakarLoko Zábřeh58.23 1942      1
82Šíp DominikZábřeh60.00 2001 8     
83Sonntag TomášStřelci Postřelmov60.37 1977   24   
84Dlouhá MichaelaStřelci Postřelmov60.37 1964    5  
85Paloncý PavelKVS Šumperk61.21 1963    12  
86Šíp JiříZábřeh70.12 1948      2
87Tonová ZdeňkaSalón Zdena71.34 1958     3 
88Horká BarboraSRTG Šumperk72.10 1994  6