Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Na Baštu
09. 05. 2018, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín30.06 1995  1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk30.40 1999  2    
3Bednarský VáclavKolovna31.52 2001 1     
4Jílek JakubKVS Šumperk33.09 1992  3    
5Procházka MarekTJ Šumperk33.15 1974   1   
6Málek JiříŠumperk33.22 1982  4    
7Moskva RomanPasivity Žamberk33.37 1975   2   
8Brueckner MiroslavHoral Šumperk33.56 1979  5    
9Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.34.16 1985  6    
10Hecl FrantišekKVS Šumperk34.31 2002 2     
11Bernard Mikulᚊumperk35.09 1998  7    
12Hecl MilošKVS Šumperk35.12 1976   3   
13Scheuer JanActivity Lanškroun35.14 1966    1  
14Dušková LenkaIscarex Česká Třebová35.16 1980   1   
15Malínek Lukᚊumperk35.18 1999  8    
16Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh35.23 1993  9    
17Patterman PavelKVS Šumperk35.47 1973   4   
18Knápek LubomírLK Šumperk36.13 1959    2  
19Kamlar PavelZábřeh36.41 1978   5   
20Hobler Jan37.00 2001 3     
21Vepřek MartinKolšov37.36 1990  10    
22Bartoš AntonínSKP Šumperk37.52 1973   6   
23Lolek MichalTJ Sokol Troubelice38.01 1988  11    
24Stryk ŠtěpánKVS Šumperk38.04 2003 4     
25Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk38.05 1967    3  
26Souček JanKVS Šumperk38.19 1965    4  
27Giesel LiborSKP Šumperk38.25 1973   7   
28Sedláček JiříŠumperk38.32 1979  12    
29Mach MartinSRTG Šumperk38.34 1974   8   
30Genčur RomanBROTHERS38.36 1987  13    
31Patterman ProkopKVS Šumperk38.38 2003 5     
32Křivohlávek PavelNový Malín38.40 1970   9   
33Weissová GabrielaJeseník38.41 1991  1    
34Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko38.44 1974   10   
35Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten38.45 1968    5  
36Pecha LadislavRockplast Rovensko38.57 1988  14    
37Blaháček MatějPekárna Vašíček Zábřeh38.59 2002 6     
38Chmelař VítězslavLoučná39.06 1979  15    
39Kříž Tomᚊumperk39.07 1983  16    
40Sýkora JanParapety RS39.09 1978   11   
41Šrámek JaromírKVS Šumperk39.21 1958     1 
42Podzimek MartinDolní Studénky39.35 1982  17    
43Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis40.38 1964    6  
44Král LiborAZ Ekotherm Šumperk40.53 1968    7  
45Žižlavský JakubDívčí Sen41.18 1989  18    
46Kamlar MarekSRTG Šumperk41.30 1979  19    
47Křížová TerezaŠumperk41.32 1987  2    
48Kesslerová SylvaŠtědrý Běh41.44 1975   2   
49Rousek JiříRun for lupus41.49 1985  20    
50Horníček MojmírBohdíkov42.09 1976   12   
51Konrád JosefHoral Šumperk42.35 1978   13   
52Grozmanová LucieŠumperk42.42 1983   3   
53Matějová LucieGymnázium Šumperk42.51 2001 1     
54Šimek PetrKolšov42.59 1973   14   
55Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov43.31 1986  21    
56Daňková VladěnaŠumperk43.50 1981   4   
57Smolicha JosefNový Malín43.55 1956     2 
58Novotný PetrZábřeh43.56 1967    8  
59Gronych RadekKomňátka44.27 1967    9  
60Salii NataliaVelké Losiny44.27 1986  3    
61Hloušková MarcelaSKP Šumperk45.06 1974   5   
62Belobrad IvanPasivity Žamberk45.36 1966    10  
63Hrubá MartinaKVS Šumperk45.38 1972   6   
64Batěk MiroslavHrabišín46.10 1954     3 
65Květoň VladimírKVS Šumperk46.15 1968    11  
66Stryková VlastaKVS Šumperk46.32 1976   7   
67Mikšíková PetraV12 Team47.02 1976   8   
68Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk47.03 1990  4    
69Hobler MilošLeština47.11 1971   15   
70Šperlich AdamSRTG Šumperk47.29 1999  22    
71Hynek LubomírSporton Šumperk47.42 1976   16   
72Dofková ŠárkaDolní Studénky49.54 1990  5    
73Válek RadimZábřeh51.06 1981  23    
74Holeček StanislavHare Krišna Jeseník51.27 1955     4 
75Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk51.29 1956     1 
76Srovnal OtakarLoko Zábřeh51.53 1942      1
77Pešek JiříŠléglov52.46 1960    12  
78Berková KatarínaAtletika Šumperk53.33 1981   9   
79Vojáčková BlankaNový Malín58.44 1961    1  
80Tonová ZdeňkaSalón Zdena59.59 1958     2