Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Okolo Lováku
12. 09. 2018, 17.00
SKP Šumperk - Antonín Bartoš, V sedle, silnice Šumperk - Bohdíkov
7360 m / převýšení 203 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk27.26 1999  1    
2Horvát PetrZábřeh28.37 1994  2    
3Procházka MarekTJ Šumperk29.27 1974   1   
4Minář PatrikNový Malín29.38 2001 1     
5Smolicha TomášNový Malín29.47 1995  3    
6Brueckner MiroslavHoral Šumperk30.00 1979  4    
7Málek JiříŠumperk30.19 1982  5    
8Janů Libor30.31 1978   2   
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn30.58 1977   3   
10Patterman PavelKVS Šumperk31.39 1973   4   
11Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.31.40 1985  6    
12Hýbl JaroslavDimpex Kosov31.41 1993  7    
13Klusoň JanŠumperk31.42 1984  8    
14Rajnošek ZdeněkŠumperk31.55 1985  9    
15Hecl MilošKVS Šumperk32.09 1976   5   
16Vároš DavidŠumperk32.46 1987  10    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.08 1975   6   
18Moskva RomanPasivity Žamberk33.27 1975   7   
19Strachota MartinŠumperk33.56 1987  11    
20Giesel LiborSKP Šumperk34.01 1973   8   
21Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten34.12 1968    1  
22Lolek MichalTJ Sokol Troubelice34.15 1988  12    
23Hecl FrantišekKVS Šumperk34.16 2002 2     
24Patterman ProkopKVS Šumperk34.26 2003 3     
25Sedláček JiříŠumperk34.39 1979  13    
26Šrámek JaromírKVS Šumperk34.50 1958     1 
27Bartoš MartinBikesport team Mohelnice34.55 1979  14    
28Souček JanKVS Šumperk34.56 1965    2  
29Kessler JiříŠtědrý Běh35.06 1973   9   
30Křivohlávek PavelNový Malín35.12 1970   10   
31Belobrad IvanPasivity Žamberk35.14 1966    3  
32Petruš LubomírAZ Ekotherm35.32 1990  15    
33Vepřek MartinKolšov35.46 1990  16    
34Stryk ŠtěpánKVS Šumperk35.49 2003 4     
35Puszkailer MichalBludov35.50 1980  17    
36Novotný TomášSulko36.17 1972   11   
37Sýkora JanParapety RS36.21 1978   12   
38Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis36.28 1964    4  
39Mazák LukášSokol Hrabenov36.32 1986  18    
40Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov36.34 1986  19    
41Kříž Tomᚊumperk36.36 1983  20    
42Štábl AdamKVS Šumperk36.49 2004 5     
43Harapát AntonínVolejbal Rapotín36.50 1974   13   
44Vašíček JiříSokol Dubicko36.51 1973   14   
45Kuchtíková AnnaGymnázium Šumperk36.55 2001 1     
46Pražák RostislavAtletika Šumperk37.00 1973   15   
47Hejtmánek JanŠumperk37.13 1989  21    
48Greschner LubošMagnus Orienteering37.45 1978   16   
49Žižlavský JakubDívčí Sen37.54 1989  22    
50Konrád JosefHoral Šumperk38.01 1978   17   
51Kesslerová SylvaŠtědrý Běh38.18 1975   1   
52Fleischman JanJesusforyou38.21 1967    5  
53Štábl RomanKVS Šumperk38.30 1975   18   
54Starley DominicŠumperk38.32 1971   19   
55Květoň VladimírKVS Šumperk38.35 1968    6  
56Křížová TerezaŠumperk39.12 1987  1    
57Minář JosefNový Malín39.22 1970   20   
58Hájek Milan41.21 1964    7  
59Hrubá MartinaKVS Šumperk41.29 1972   2   
60Batěk MiroslavHrabišín42.11 1954     2 
61Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk42.34 1990  2    
62Brueckner IvanBohdíkov43.16 1949     3 
63Hynek LubomírSporton Šumperk44.12 1976   21   
64Mikšíková PetraV12 Team44.17 1976   3   
65Paloncý PavelKVS Šumperk45.05 1963    8  
66Stryková VlastaKVS Šumperk45.22 1976   4   
67Balody RadimSDH Bratrušov46.42 1987  23    
68Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk47.14 1956     1 
69Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk47.41 1984  3    
70Pešek JiříŠléglov48.00 1960    9  
71Vojáčková BlankaNový Malín48.18 1961    1  
72Prokopová MiroslavaŠumperk48.52 1975   5   
73Berková KatarínaAtletika Šumperk49.40 1981   6   
74Srovnal OtakarLoko Zábřeh51.49 1942      1
75Tonová ZdeňkaSalón Zdena56.38 1958     2