Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kros AZ Ekothermu
19. 09. 2018, 17.00
AZ Ekotherm - Libor Král, Šumperk - Reissova, parkoviště u "Sanatorky"
8280 m / převýšení 229 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Jílek DavidZábřeh32.50 1987  1    
2Jílek JakubKVS Šumperk33.10 1992  2    
3Procházka MarekTJ Šumperk33.23 1974   1   
4Matoušek MatějKVS Šumperk33.37 2001 1     
5Brueckner MiroslavHoral Šumperk33.50 1979  3    
6Kamarýt TomášKOS Plzeň34.12 1988  4    
7Petruš LubomírAZ Ekotherm34.24 1990  5    
8Málek JiříŠumperk34.45 1982  6    
9Moskva RomanPasivity Žamberk34.50 1975   2   
10Janů Libor34.55 1978   3   
11Hýbl JaroslavDimpex Kosov35.25 1993  7    
12Směšný JanV12 Team35.45 1991  8    
13Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.35.49 1985  9    
14Patterman PavelKVS Šumperk35.56 1973   4   
15Vároš DavidŠumperk36.06 1987  10    
16Hecl MilošKVS Šumperk36.17 1976   5   
17Veselý RadekŠumperk36.35 1988  11    
18Strachota MartinŠumperk37.20 1987  12    
19Stránský VáclavŠumperk37.22 1971   6   
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.25 1975   7   
21Scheuer JanActivity Lanškroun38.16 1966    1  
22Kessler JiříŠtědrý Běh38.20 1973   8   
23Giesel LiborSKP Šumperk38.26 1973   9   
24Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko38.30 1974   10   
25Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten38.34 1968    2  
26Sedláček JiříŠumperk38.36 1979  13    
27Šrámek JaromírKVS Šumperk38.39 1958     1 
28Souček JanKVS Šumperk38.41 1965    3  
29Hecl FrantišekKVS Šumperk38.46 2002 2     
30Pustina PavelTým Běhej Jeseníky39.06 1985  14    
31Novotný TomášSulko39.12 1972   11   
32Lolek MichalTJ Sokol Troubelice39.17 1988  15    
33Stryk MartinKVS Šumperk39.20 1975   12   
34Puszkailer MichalBludov39.22 1980  16    
35Knápek LubomírLK Šumperk39.29 1959    4  
36Křivohlávek PavelNový Malín39.52 1970   13   
37Patterman ProkopKVS Šumperk39.58 2003 3     
38Sýkora JanParapety RS40.03 1978   14   
39Weissová GabrielaJeseník40.13 1991  1    
40Cveček MartinTraceur Šumperk40.23 1974   15   
41Kabourek TomášSKP Šumperk40.29 1977   16   
42Bartoš AntonínSKP Šumperk40.40 1973   17   
43Belobrad IvanPasivity Žamberk40.56 1966    5  
44Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis40.59 1964    6  
45Kříž Tomᚊumperk41.01 1983  17    
46Mazák LukášSokol Hrabenov41.14 1986  18    
47Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov41.32 1986  19    
48Vepřek MartinKolšov41.46 1990  20    
49Kamlar MarekSRTG Šumperk42.01 1979  21    
50Horníček MojmírBohdíkov42.02 1976   18   
51Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun42.26 1977   1   
52Konrád JosefHoral Šumperk42.29 1978   19   
53Harapát AntonínVolejbal Rapotín42.44 1974   20   
54Starley DominicŠumperk43.03 1971   21   
55Kesslerová SylvaŠtědrý Běh43.16 1975   2   
56Křížová TerezaŠumperk43.31 1987  2    
57Štábl RomanKVS Šumperk43.33 1975   22   
58Květoň VladimírKVS Šumperk43.50 1968    7  
59Březinová MarieLKT80 Šumperk44.39 1991  3    
60Minář JosefNový Malín45.05 1970   23   
61Fleischman JanJesusforyou45.12 1967    8  
62Kobzová KristýnaSRTG Šumperk45.27 1951 1     
63Hájek Milan45.33 1964    9  
64Smolicha JosefNový Malín45.34 1956     2 
65Hrubá MartinaKVS Šumperk46.55 1972   3   
66Batěk MiroslavHrabišín47.26 1954     3 
67Stryková VlastaKVS Šumperk49.37 1976   4   
68Paloncý PavelKVS Šumperk49.39 1963    10  
69Mikšíková PetraV12 Team50.05 1976   5   
70Pešek JiříŠléglov52.06 1960    11  
71Hynek LubomírSporton Šumperk52.28 1976   24   
72Vojáčková BlankaNový Malín53.11 1961    1  
73Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk53.15 1956     1 
74Macková HanaBratrušov54.19 1983   6   
75Srovnal OtakarLoko Zábřeh54.20 1942      1
76Tonová ZdeňkaSalón Zdena58.32 1958     2 
77Janků Kateřina59.52 2003 2