Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh salónu Zdena
07. 10. 2018, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk30.33 1991  1    
2Timko MartinSašova parta30.49 1994  2    
3Křivohlávek TomášNový Malín30.56 1995  3    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk31.59 1995  4    
5Procházka MarekTJ Šumperk32.52 1974   1   
6Divišova KateřinaDukla32.56 1997  1    
7Hudeček PetrOpavské Dupy33.32 1982  5    
8Jílek JakubKVS Šumperk33.41 1992  6    
9Kechrt TomášPrime Sport Expert33.48 1981  7    
10Moskva RomanPasivity Žamberk33.58 1975   2   
11Brueckner MiroslavHoral Šumperk34.03 1979  8    
12Smolicha TomášNový Malín34.09 1995  9    
13Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.34.35 1985  10    
14Sadil JiříParapety RS34.47 2001 1     
15Kostecký TomášTJ Šumperk35.30 1997  11    
16Hecl MilošKVS Šumperk35.34 1976   3   
17Voženílek MartinLibina35.57 1983  12    
18Srovnal OtakarLoko Zábřeh36.03 1975   4   
19Rajnošek ZdeněkŠumperk36.12 1985  13    
20Doležal MilanHoral Šumperk36.14 1972   5   
21Matoušek MatějKVS Šumperk36.22 2001 2     
22Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten37.28 1968    1  
23Souček JanKVS Šumperk37.34 1965    2  
24Giesel LiborSKP Šumperk37.57 1973   6   
25Šrámek JaromírKVS Šumperk38.01 1958     1 
26Knápek JanKK Club38.02 1990  14    
27Puszkailer MichalBludov38.12 1980  15    
28Knápek LubomírLK Šumperk38.13 1959    3  
29Sedláček PetrLKT 80 Šumperk38.18 1991  16    
30Kessler JiříŠtědrý Běh38.30 1973   7   
31Hecl FrantišekKVS Šumperk38.32 2002 3     
32Sedláček JiříŠumperk38.33 1979  17    
33Belobrad IvanPasivity Žamberk38.57 1966    4  
34Šafář MartinKVS Šumperk38.58 2001 4     
35Kubíček JosefKK Club39.12 1991  18    
36Lolek MichalTJ Sokol Troubelice39.17 1988  19    
37Mach MartinSRTG Šumperk39.18 1974   8   
38Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk39.25 1967    5  
39Křivohlávek PavelNový Malín39.37 1970   9   
40Bláha LubošHněvkov40.00 1987  20    
41Kabourek TomášSKP Šumperk40.17 1977   10   
42Kamlar MarekSRTG Šumperk40.38 1979  21    
43Hudečková TamaraOpava40.40 1984  2    
44Horníček MojmírBohdíkov40.55 1976   11   
45Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis41.04 1964    6  
46Harapát AntonínVolejbal Rapotín41.14 1974   12   
47Sýkora JanParapety RS41.36 1978   13   
48Kesslerová SylvaŠtědrý Běh41.42 1975   1   
49Starley DominicŠumperk42.02 1971   14   
50Kukula MarcelStaviva Emko42.10 1973   15   
51Divišová AliceStříbrňáci42.12 1971   2   
52Květoň VladimírKVS Šumperk42.57 1968    7  
53Štábl RomanKVS Šumperk43.24 1975   16   
54Křížová TerezaŠumperk43.37 1987  3    
55Daňková VladěnaŠumperk44.32 1981   3   
56Svoboda ZdeněkČeská Ves44.33 1975   17   
57Mazák LukášSokol Hrabenov44.58 1986  22    
58Coufalová MarkétaLKT 80 Šumperk45.01 1988  4    
59Batěk MiroslavHrabišín45.16 1954     2 
60Hrubá MartinaKVS Šumperk46.35 1972   4   
61Jirásková EvaMaratonstav Úpice46.43 1964    1  
62Štýbnarová RadkaDřevocentrum Vikýřovice49.03 1986  5    
63Stryková VlastaKVS Šumperk49.18 1976   5   
64Malá KateřinaZábřeh49.28 1978   6   
65Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk50.04 1956     1 
66Habigerová RadkaKVS Šumperk50.17 1995  6    
67Vojáčková BlankaNový Malín50.42 1961    2  
68Vodička JanMK Maraton klub Radslavice52.02 1945      1
69Smolicha JosefNový Malín52.45 1956     3 
70Srovnal OtakarLoko Zábřeh53.03 1942      2
71Tonová PetraBrno57.51 1980   7