Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Hrabenovský kros
14. 10. 2018, 10.00
Sokol Hrabenov - Lukáš Mazák, Hrabenov - lyžařský areál
7470 m / převýšení 200 m / intervalový start, lesní běh, cesty, pěšiny, louky
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Haltmar MiroslavAK Šternberk27.40 1995  1    
2Křivohlávek TomášNový Malín27.55 1995  2    
3Sedláček VáclavFenix SkiTeam Jeseník29.13 1986  3    
4Smolicha TomášNový Malín30.02 1995  4    
5Kechrt TomášPrime Sport Expert30.12 1981  5    
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn30.41 1977   1   
7Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.31.34 1985  6    
8Kostecký TomášTJ Šumperk31.40 1997  7    
9Sadil JiříParapety RS31.40 2001 1     
10Matoušek MatějKVS Šumperk32.02 2001 2     
11Motl LiborHella32.05 1984  8    
12Hecl MilošKVS Šumperk32.16 1976   2   
13Veselý RadekŠumperk32.20 1988  9    
14Voženílek MartinLibina32.39 1983  10    
15Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk33.40 1967    1  
16Březina VojtěchČeská Třebová33.45 1986  11    
17Karger Martin33.50 1984  12    
18Sedláček JiříŠumperk34.04 1979  13    
19Puszkailer MichalBludov34.07 1980  14    
20Knápek LubomírLK Šumperk34.07 1959    2  
21Sedláček PetrLKT 80 Šumperk34.10 1991  15    
22Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten34.25 1968    3  
23Šrámek JaromírKVS Šumperk35.00 1958     1 
24Hecl FrantišekKVS Šumperk35.07 2002 3     
25Křivohlávek PavelNový Malín35.16 1970   3   
26Bartoš AntonínSKP Šumperk35.42 1973   4   
27Jílek JakubKVS Šumperk35.43 1992  16    
28Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis36.19 1964    4  
29Kukula MarcelStaviva Emko36.30 1973   5   
30Sýkora JanParapety RS36.49 1978   6   
31Kabourek TomášSKP Šumperk36.51 1977   7   
32Harapát AntonínVolejbal Rapotín36.55 1974   8   
33Kříž Tomᚊumperk36.58 1983  17    
34Mach MartinSRTG Šumperk36.59 1974   9   
35Kessler JiříŠtědrý Běh37.26 1973   10   
36Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov37.36 1986  18    
37Hrubá Veronika37.36 1998  1    
38Mazák LukášSokol Hrabenov37.40 1986  19    
39Horníček MojmírBohdíkov37.49 1976   11   
40Cveček MartinTraceur Šumperk37.52 1974   12   
41Kesslerová SylvaŠtědrý Běh37.55 1975   1   
42Starley DominicŠumperk38.16 1971   13   
43Křížová TerezaŠumperk39.37 1987  2    
44Vaida JiříOlomouc39.40 1956     2 
45Batěk MiroslavHrabišín40.42 1954     3 
46Coufalová MarkétaLKT 80 Šumperk41.13 1988  3    
47Hrubá MartinaKVS Šumperk42.09 1972   2   
48Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk42.43 1990  4    
49Květoň VladimírKVS Šumperk43.44 1968    5  
50Vařeka StanislavHojná účast44.11 1969   14   
51Mikšíková PetraV12 Team44.13 1976   3   
52Smolicha JosefNový Malín44.28 1956     4 
53Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk45.00 1956     1 
54Konrád JosefHoral Šumperk45.22 1978   15   
55Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk45.22 1984  5    
56Ficnarová MarkétaŠumperk45.52 1974   4   
57Kratochvíl MiroslavVikýřovická 1245.57 1966    6  
58Daňková VladěnaŠumperk47.33 1981   5   
59Habigerová RadkaKVS Šumperk47.47 1995  6    
60Vojáčková BlankaNový Malín47.57 1961    1  
61Berková KatarínaAtletika Šumperk49.08 1981   6   
62Kobzová KristýnaSRTG Šumperk52.03 1951 1     
63Macková HanaBratrušov53.12 1983   7   
64Hejl JanNový Malín62.09 1953     5