Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Malínská Osmička
17. 10. 2018, 16.30
Josef Smolicha, Miloš Hecl, Nový Malín - u obecního úřadu
7970 m / převýšení 56 m / hromadný start, přespolní běh, 70% asfalt, louky
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín27.03 1995  1    
2Žanda AdamTJ Šumperk27.18 1991  2    
3Kostecký JanTJ Šumperk27.40 1991  3    
4Horvát PetrZábřeh28.40 1994  4    
5Smolicha TomášNový Malín28.47 1995  5    
6Kechrt TomášPrime Sport Expert28.52 1981  6    
7Málek JiříŠumperk28.53 1982  7    
8Jílek JakubKVS Šumperk28.55 1992  8    
9Procházka MarekTJ Šumperk29.15 1974   1   
10Moskva RomanPasivity Žamberk29.31 1975   2   
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn29.57 1977   3   
12Brueckner MiroslavHoral Šumperk30.14 1979  9    
13Kašpařík TomášSK Přerov30.15 1975   4   
14Matoušek MatějKVS Šumperk30.18 2001 1     
15Filipiová EvaTJ Šumperk30.44 1986  1    
16Sadil JiříParapety RS30.49 2001 2     
17Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.30.55 1985  10    
18Hecl MilošKVS Šumperk31.07 1976   5   
19Greschner LubošMagnus Orienteering31.16 1978   6   
20Rajnošek ZdeněkŠumperk31.17 1985  11    
21Srovnal OtakarLoko Zábřeh31.30 1975   7   
22Hampl TomášBouzov31.34 1991  12    
23Klusoň JanŠumperk31.41 1984  13    
24Veselý RadekŠumperk32.05 1988  14    
25Harapát RadimTriatlon Šumperk32.26 1978   3   
26Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk32.42 1967    1  
27Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten32.46 1968    2  
28Lolek MichalTJ Sokol Troubelice32.53 1988  15    
29Puszkailer MichalBludov32.55 1980  16    
30Stryk ŠtěpánKVS Šumperk32.59 2003 4     
31Šrámek JaromírKVS Šumperk32.59 1958     1 
32Křivohlávek PavelNový Malín33.16 1970   8   
33Giesel LiborSKP Šumperk33.19 1973   9   
34Kamlar MarekSRTG Šumperk33.27 1979  17    
35Bartoš AntonínSKP Šumperk33.28 1973   10   
36Hecl FrantišekKVS Šumperk33.29 2002 5     
37Belobrad IvanPasivity Žamberk33.34 1966    3  
38Sedláček JiříŠumperk33.51 1979  18    
39Pur VáclavŠumperk33.55 1955     2 
40Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis33.58 1964    4  
41Směšný PavelV12 Team34.09 1968    5  
42Cveček MartinTraceur Šumperk34.33 1974   11   
43Kabourek TomášSKP Šumperk34.50 1977   12   
44Kuchtík OndřejV12 Team34.51 1990  19    
45Hýbl PavelJedlí34.52 1985  20    
46Mazák LukášSokol Hrabenov34.53 1986  21    
47Kuchtíková AnnaGymnázium Šumperk35.04 2001 1     
48Tvarůžka TomášKroměříž35.15 1972   13   
49Horníček MojmírBohdíkov35.18 1976   14   
50Kříž Tomᚊumperk35.22 1983  22    
51Kříž RadomírNový Malín35.24 1977   15   
52Hloušková MarcelaSKP Šumperk35.25 1974   1   
53Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov35.35 1986  23    
54Harapát AntonínVolejbal Rapotín35.37 1974   16   
55Konrád JosefHoral Šumperk35.58 1978   17   
56Kesslerová SylvaŠtědrý Běh35.59 1975   2   
57Fleischman JanJesusforyou36.07 1967    6  
58Grozmanová LucieŠumperk36.11 1983   3   
59Křížová TerezaŠumperk36.45 1987  2    
60Pražák RostislavAtletika Šumperk37.01 1973   18   
61Šimek VladimírDOLS Šumperk37.02 1975   19   
62Šimková MarkétaDOLS Šumperk37.03 1977   4   
63Hrubá MartinaKVS Šumperk37.04 1972   5   
64Anderlová Adéla37.14 2002 2     
65Květoň VladimírKVS Šumperk37.36 1968    7  
66Janda MarekNový Malín37.49 1996  24    
67Schön PetrNový Malín38.23 1979  25    
68Daňková VladěnaŠumperk38.24 1981   6   
69Hořava LukášV12 Team39.05 1987  26    
70Jirásková EvaMaratonstav Úpice39.10 1964    1  
71Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk39.53 1990  3    
72Batěk MiroslavHrabišín39.53 1954     3 
73Mikšíková PetraV12 Team40.18 1976   7   
74Kuchtíková MonikaV12 Team41.00 1992  4    
75Směšný JanV12 Team41.02 1991  27    
76Ženčák Jakub41.18 1988  28    
77Ženčáková BarboraŠumperk41.18 1988  5    
78Horká BarboraSRTG Šumperk41.49 1994  6    
79Valenta TomášBohutín41.49 1993  29    
80Habigerová RadkaKVS Šumperk42.22 1995  7    
81Ondra TomášNový Malín42.46 1976   20   
82Vojáčková BlankaNový Malín43.45 1961    2  
83Ficnarová MarkétaŠumperk43.56 1974   8   
84Macková HanaBratrušov43.56 1983   9   
85Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk44.17 1956     1 
86Brázdil PatrikNový Malín44.21 1976   21   
87Prachařová MartinaOlšany45.16 1983   10   
88Anderlová Monika46.06 2002 3     
89Tomanková MartinaKVS Šumperk46.59 1975   11   
90Srovnal OtakarLoko Zábřeh47.13 1942      1
91Dvořáková IvaVikýřovice49.04 1982   12   
92Pikal KarelKVS Olomouc49.28 1949     4 
93Tonová ZdeňkaSalón Zdena50.02 1958     2 
94Reichlová JiřinaKVS Šumperk51.55 1974   13   
95Přikrylová MarieNový Malín53.19 1967    3