Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh Balatonem
27. 03. 2019, 17.00
Luboš Bláha a Atletika Zábřeh, Hněvkov - u hřiště
11360 m / převýšení 243 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto41.56 1995  1    
2Jílek OndřejKVS Šumperk42.54 1999  2    
3Málek JiříKosteljinak.cz46.16 1982  3    
4Jílek DavidZábřeh46.36 1987  4    
5Planička JiříLitovel46.52 1988  5    
6Procházka MarekTJ Šumperk47.46 1974   1   
7Sikora OndřejZábřeh -0Hněvkov47.55 1977   2   
8Holec RadekZábřeh48.47 1999  6    
9Vacek MartinIscarex Česká Třebová48.53 1969    1  
10Hýbl JaroslavDimpex Kosov49.00 1993  7    
11Patterman ProkopKVS Šumperk49.01 2003 1     
12Šilberský MartinLitovel49.13 1988  8    
13Voženílek MartinLibina49.43 1983  9    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.49.52 1985  10    
15Filipiová EvaTJ Šumperk50.13 1986  1    
16Moskva RomanPasivity Žamberk50.25 1975   3   
17Motl LiborHněvkov50.29 1984  11    
18Hecl MilošKVS Šumperk50.34 1976   4   
19Patterman PavelKVS Šumperk51.07 1973   5   
20Greschner LubošMagnus Orienteering51.55 1978   6   
21Dušková LenkaIscarex Česká Třebová52.15 1980   1   
22Švorčík PetrDolní Studénky52.38 1976   7   
23Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko52.47 1974   8   
24Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis52.57 1964    2  
25Giesel LiborSKP Šumperk53.15 1973   9   
26Vepřek MartinOCR Runners Šumperk53.24 1990  12    
27Souček JanKVS Šumperk53.43 1965    3  
28Kamlar PavelZábřeh53.54 1978   10   
29Hecl FrantišekKVS Šumperk54.01 2002 2     
30Sedláček JiříŠumperk54.09 1979   11   
31Miča PetrSDH Bratrušov54.30 1979   12   
32Šrámek JaromírKVS Šumperk54.39 1958     1 
33Stryk MartinKVS Šumperk55.07 1975   13   
34Mazák LukášSokol Hrabenov55.43 1986  13    
35Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten55.47 1968    4  
36Belobrad IvanPasivity Žamberk56.02 1966    5  
37Maier PetrCirlibaba56.04 1974   14   
38Macek JanHorst56.22 1990  14    
39Křivohlávek PavelNový Malín56.25 1970   15   
40Bartoš AntonínSKP Šumperk56.43 1973   16   
41Badal StanislavSKP Šumperk57.03 1978   17   
42Šmíd FrantišekSTF Šumperk57.15 1960    6  
43Hloušková MarcelaSKP Šumperk57.36 1974   2   
44Kessler JiříŠtědrý Běh57.37 1973   18   
45Ozorovský MariánBěžecký klub ČS57.43 1975   19   
46Hejtmánek JanDívčí sen57.53 1989  15    
47Dostál LadislavMoravská Třebová58.00 1956     2 
48Žalman MichalHorst58.38 1992  16    
49Stryk ZdeněkPostřelmov58.50 1996  17    
50Zavičák JanDivadlo Bratrušov59.04 1980  18    
51Vortel OndřejČervenka59.42 1987  19    
52Tvarůžka TomášKroměříž60.03 1972   20   
53Hubáčková ZuzanaOlomouc60.04 1987  2    
54Gronych RadekKomňátka60.14 1967    7  
55Binasová IvanaŠumperk60.15 1982   3   
56Kesslerová SylvaŠtědrý Běh60.51 1975   4   
57Smolicha JosefNový Malín60.55 1956     3 
58Koutný JiříZábřeh61.40 1986  20    
59Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun62.11 1977   5   
60Křížová TerezaŠumperk62.15 1987  3    
61Kamlar MarekOCR Runners Šumperk62.52 1979   21   
62Štábl RomanKVS Šumperk62.54 1975   22   
63Štýbnarová RadkaZábřeh63.09 1986  4    
64Pernica JosefZábřeh63.16 1979   23   
65Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk63.19 1951  5    
66Hýbl ZdeněkZábřeh63.40 1980  21    
67Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov63.50 1986  22    
68Květoň VladimírKVS Šumperk63.51 1968    8  
69Hlavinková MartinaZábřeh64.23 1986  6    
70Ozorovský KarolAtletika Zábřeh64.55 1976   24   
71Žalio MarkétaZábřeh64.55 2002 1     
72Rapčák MichalBK Malá Lipovka65.06 1973   25   
73Komárek VítZábřeh65.26 1981  23    
74Ženčáková BarboraŠumperk65.41 1988  7    
75Petráš RomanZábřeh65.43 1980  24    
76Batěk MiroslavHrabišín65.49 1954     4 
77Urbášek DanielMohelnice67.09 1973   26   
78Pazderníková LenkaAtletika zábřeh67.10 2003 2     
79Kříž Tomᚊumperk67.10 1983  25    
80Válek RadimZábřeh67.11 1981  26    
81Fišer VojtěchZábřeh67.13 1981  27    
82Hrubá MartinaKVS Šumperk67.56 1972   6   
83Novotný PetrZábřeh67.58 1967    9  
84Smyčková TerezaLukavice68.50 1995  8    
85Muller MarekZábřeh69.01 1978   27   
86Sporek MiroslavLoučná nad Desnou69.21 1954     5 
87Indra MichalSokol Zábřeh70.53 1994  28    
88Macková HanaBratrušov71.13 1983   7   
89Pešek JiříŠléglov73.19 1960    10  
90Hudečková JaroslavaLipovka73.32 1962    1  
91Berková KatarínaAtletika Šumperk74.10 1981   8   
92Vojáčková BlankaNový Malín77.25 1961    2  
93Šíp DominikZábřeh84.15 2001 3     
94Šíp JiříZábřeh97.10 1948      1
95Pikal KarelKVS Olomouc107.10 1949      2