Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kros gymnázia
03. 04. 2019, 17.00
Gymnázium Šumperk - Květoslav Vykydal, Šumperk - areál na Vyhlídce (býv. ODPM)
6430 m / převýšení 176 m / hromadný start, 2 kola, lesní běh, rovinatý profil

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto28.39 1995  1    
2Haltmar MiroslavAK Šternberk29.18 1995  2    
3Borák MartinV12 Team30.18 1990  3    
4Jílek JakubKVS Šumperk31.00 1992  4    
5Kechrt TomášPrime Sport Expert31.02 1981  5    
6Ristovský JanŠumperk Project31.09 2001  6    
7Málek JiříKosteljinak.cz31.19 1982  7    
8Moskva RomanPasivity Žamberk32.07 1975   1   
9Sadil JiříŠumperk Project32.30 2001 1     
10Voženílek MartinLibina32.54 1983  8    
11Šimek JakubMorek.cz33.08 1998  9    
12Patterman ProkopKVS Šumperk33.25 2003 2     
13Veselý RadekŠumperk33.28 1988  10    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.33.44 1985  11    
15Matoušek MatějKVS Šumperk33.45 2001  12    
16Rajnošek ZdeněkŠumperk33.48 1985  13    
17Hecl MilošKVS Šumperk34.12 1976   2   
18Patterman PavelKVS Šumperk34.23 1973   3   
19Šváb MarekTJ Šumperk34.29 2001  14    
20Greschner LubošMagnus Orienteering34.41 1978   4   
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis34.48 1964    1  
22Gieselová IvaTJ Šumperk34.49 2004 1     
23Giesel LiborSKP Šumperk35.35 1973   5   
24Miča PetrSDH Bratrušov35.48 1979   6   
25Ženčák JakubŠumperk35.59 1988  15    
26Hodinka FrantišekPaisvity Žamberk36.03 1992  16    
27Vepřek MartinOCR Runners Šumperk36.04 1990  17    
28Hecl FrantišekKVS Šumperk36.16 2002 3     
29Pustina PavelLadermon Team36.20 1985  18    
30Přemyslovský JanŠumperk36.20 1985  19    
31Šrámek JaromírKVS Šumperk36.22 1958     1 
32Maier PetrCirlibaba36.25 1974   7   
33Sedláček JiříŠumperk36.26 1979   8   
34Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten36.28 1968    2  
35Knápek JanKK Club36.30 1990  20    
36Stryk ŠtěpánKVS Šumperk36.35 2003 4     
37Bartoš AntonínSKP Šumperk36.43 1973   9   
38Souček JanKVS Šumperk36.45 1965    3  
39Mazák LukášSokol Hrabenov36.57 1986  21    
40Stryk ZdeněkPostřelmov36.59 1996  22    
41Kessler JiříŠtědrý Běh37.09 1973   10   
42Dostál LadislavMoravská Třebová37.25 1956     2 
43Křivohlávek PavelNový Malín37.37 1970   11   
44Drtilová VeronikaLitovel37.47 1985  1    
45Belobrad IvanPasivity Žamberk37.49 1966    4  
46Štábl AdamKVS Šumperk38.03 2004 5     
47Kuchtíková AnnaTJ Šumperk38.10 2001 2     
48Binasová IvanaŠumperk38.25 1982   1   
49Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí38.35 1953     3 
50Hejtmánek JanDívčí sen38.44 1989  23    
51Nedomová LucieKometky38.46 1985  2    
52Konrád JosefHoral Šumperk38.47 1978   12   
53Kamlar MarekOCR Runners Šumperk39.15 1979   13   
54Sýkora JanParapety RS39.20 1978   14   
55Horníček MojmírBohdíkov39.25 1976   15   
56Bláha LubošHněvkov39.27 1987  24    
57Harapát AntonínVolejbal Rapotín39.30 1974   16   
58Fleischman JanJesus for you39.33 1967    5  
59Kesslerová SylvaŠtědrý Běh39.49 1975   2   
60Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun40.07 1977   17   
61Koutný JiříZábřeh40.14 1986  25    
62Gronych RadekKomňátka40.27 1967    6  
63Smolicha JosefNový Malín40.32 1956     4 
64Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk40.41 1951  3    
65Pražák RostislavAtletika Šumperk40.44 1973   18   
66Hubáčková ZuzanaOlomouc40.51 1987  4    
67Křížová TerezaŠumperk41.12 1987  5    
68Jirásková EvaMaratonstav Úpice42.54 1964    1  
69Šperlich JanKVS Šumperk43.30 2004 6     
70Smyčková TerezaLukavice43.51 1995  6    
71Horká BarboraOCR Runners Šumperk44.21 1994  7    
72Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk44.44 1990  8    
73Šimková MarkétaDOLS Šumperk44.53 1977   3   
74Ženčáková BarboraŠumperk45.17 1988  9    
75Hrubá MartinaKVS Šumperk45.18 1972   4   
76Květoň VladimírKVS Šumperk45.22 1968    7  
77Krátký Michal45.28 1984  26    
78Tkadlec PavelFilipová45.58 1955     5 
79Krumer MiroslavMK Ostrov46.22 1949      1
80Macková HanaBratrušov47.12 1983   5   
81Kušíková KateřinaŠumperk48.00 1984   6   
82Jäckel PavelKVS Šumperk48.36 1978   19   
83Stryková VlastaKVS Šumperk49.04 1976   7   
84Vojáčková BlankaNový Malín49.38 1961    2  
85Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk51.32 1956     1 
86Vařeka StanislavHojná účast51.53 1969    8  
87Berková KatarínaAtletika Šumperk52.12 1981   8   
88Srovnal OtakarLoko Zábřeh55.26 1942      2
89Tomanková MartinaKVS Šumperk59.09 1975   9   
90Reichlová JiřinaKVS Šumperk59.09 1974   10