Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Bludovský kros
10. 04. 2019, 17.00
František Čmakal, Bludov - Hrabenovská, horní konec (točna)
7500 m / převýšení 200 m / hromadný start, lesní běh, louky

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk23.16 1999  1    
2Málek JiříKosteljinak.cz25.42 1982  2    
3Jílek JakubKVS Šumperk25.45 1992  3    
4Moskva RomanPasivity Žamberk25.57 1975   1   
5Procházka MarekTJ Šumperk26.01 1974   2   
6Vacek MartinIscarex Česká Třebová26.22 1969    1  
7Voženílek MartinLibina26.52 1983  4    
8Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.27.02 1985  5    
9Rajnošek ZdeněkŠumperk27.09 1985  6    
10Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners27.13 1991  7    
11Kašpařík TomášSK Přerov27.15 1975   3   
12Veselý RadekŠumperk27.23 1988  8    
13Pospíšil PetrOtice27.41 1979   4   
14Greschner LubošMagnus Orienteering28.03 1978   5   
15Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn28.14 1977   6   
16Giesel LiborSKP Šumperk28.22 1973   7   
17Paloncý PavelKVS Šumperk28.32 1984  9    
18Miča PetrSDH Bratrušov28.35 1979   8   
19Hecl FrantišekKVS Šumperk28.38 2002 1     
20Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis28.55 1964    2  
21Stryk ŠtěpánKVS Šumperk28.56 2003 2     
22Ženčák JakubŠumperk29.00 1988  10    
23Vepřek MartinOCR Runners Šumperk29.01 1990  11    
24Vortel OndřejČervenka29.01 1987  12    
25Knápek LubomírLK Šumperk29.02 1959     1 
26Sedláček JiříŠumperk29.18 1979   9   
27Bartoš AntonínSKP Šumperk29.24 1973   10   
28Kavrentzis KonstantinLovci blesků29.33 1981  13    
29Drobný AndrejŠumperský divočáci29.35 1986  14    
30Stryk MartinKVS Šumperk29.40 1975   11   
31Mazák LukášSokol Hrabenov29.46 1986  15    
32Puszkailer MichalBludov29.50 1980  16    
33Šrámek JaromírKVS Šumperk29.59 1958     2 
34Kessler JiříŠtědrý Běh30.07 1973   12   
35Souček JanKVS Šumperk30.09 1965    3  
36Badal StanislavSKP Šumperk30.16 1978   13   
37Drtilová VeronikaLitovel30.33 1985  1    
38Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten30.39 1968    4  
39Klučka ZdeněkŠumperk30.45 1976   14   
40Sýkora JanParapety RS30.58 1978   15   
41Horníček MojmírBohdíkov31.02 1976   16   
42Belobrad IvanPasivity Žamberk31.04 1966    5  
43Chmelař VítězslavLoučná31.07 1979   17   
44Křivohlávek PavelNový Malín31.08 1970   18   
45Konrád JosefHoral Šumperk31.09 1978   19   
46Hejtmánek JanDívčí sen31.09 1989  17    
47Harapát AntonínVolejbal Rapotín31.14 1974   20   
48Zavičák JanDivadlo Bratrušov31.21 1980  18    
49Sáblík Marek31.32 1976   21   
50Fleischman JanJesus for you31.38 1967    6  
51Čmakal FrantišekPolách a syn31.57 2003 3     
52Tvarůžka TomášKroměříž32.12 1972   22   
53Pražák RostislavAtletika Šumperk32.18 1973   23   
54Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk32.28 1951  2    
55Gronych RadekKomňátka32.29 1967    7  
56Kesslerová SylvaŠtědrý Běh32.35 1975   1   
57Smolicha JosefNový Malín32.43 1956     3 
58Zelený MichalBludov32.44 1988  19    
59Šperlich JanKVS Šumperk33.00 2004 4     
60Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun33.01 1977   2   
61Hél FilipKolšov33.15 1996  20    
62Květoň VladimírKVS Šumperk33.41 1968    8  
63Sporek MiroslavLoučná nad Desnou33.44 1954     4 
64Hubáčková ZuzanaOlomouc33.46 1987  3    
65Kolaříková Markéta33.48 1998  4    
66Tylová ŽanetaBludov34.03 1974   3   
67Binasová IvanaŠumperk34.03 1982   4   
68Langr AlešNový Malín34.22 1989  21    
69Křížová TerezaŠumperk34.25 1987  5    
70Jirásková EvaMaratonstav Úpice34.38 1964    1  
71Salii NataliaVelké Losiny35.10 1986  6    
72Svoboda ZdeněkČeská Ves35.16 1975   24   
73Jurkovič AntonínŠumperk35.20 1982  22    
74Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk35.45 1990  7    
75Hobler MilošLeština35.52 1971   25   
76Válek RadimZábřeh35.54 1981  23    
77Sadilová JanaParapety RS35.55 2003 1     
78Hrubá MartinaKVS Šumperk36.11 1972   5   
79Tkadlec PavelFilipová36.14 1955     5 
80Batěk MiroslavHrabišín36.17 1954     6 
81Pavlík TomášBludov37.04 1996  24    
82Macková HanaBratrušov37.23 1983   6   
83Vondruška BohuslavŠumperk37.42 1963    9  
84Lounová MarkétaOttlens37.43 1976   7   
85Sadilová EvaParapety RS38.01 1976   8   
86Langrová Kristýna38.27 1989  8    
87Švédová Hana38.31 1986  9    
88Pořízka LuděkDívčí sen38.52 1988  25    
89Kušíková KateřinaŠumperk38.55 1984   9   
90Krumer MiroslavMK Ostrov38.55 1949      1
91Mikšíková PetraV12 Team38.56 1976   10   
92Schwab Jiří39.09 1969    10  
93Pešek JiříŠléglov39.10 1960    11  
94Vařeka StanislavHojná účast39.13 1969    12  
95Heclová MarieKVS Šumperk39.35 2004 2     
96Prokop Petr39.40 1973   26   
97Stryková VlastaKVS Šumperk40.22 1976   11   
98Vojáčková BlankaNový Malín40.25 1961    2  
99Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk41.24 1956     1 
100Tomanková MartinaKVS Šumperk41.53 1975   12   
101Kamlar MartinRuda42.05 1977   27   
102Polách Jiří42.15 1972   28   
103Křivohlávková IlonaZŠ Bludov42.41 1969    3  
104Nedvěd FrantišekHrabenov43.15 1985  26    
105Salcburgerová PetraSK Salith sport, z.s.44.26 1989  10    
106Drážný LadislavSK Pašerák Písařov45.04 1959     7 
107Srovnal OtakarLoko Zábřeh47.41 1942      2
108Šimková MarkétaDOLS Šumperk48.33 1977   13   
109Pikal KarelKVS Olomouc51.45 1949      3