Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Parkový běh
17. 04. 2019, 17.00
AVZO rybník Kocián - David Chytil, Loučná nad Desnou, zámecký park
7630 m / převýšení 118 m / hromadný start, 4 kola, běh parkem, 95% pískové pěšiny

Výsledky

Výsledky

    

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk26.05 1999  1    
2Haltmar MiroslavAK Šternberk27.29 1995  2    
3Kechrt TomášPrime Sport Expert28.49 1981  3    
4Málek JiříKosteljinak.cz29.18 1982  4    
5Procházka MarekTJ Šumperk29.44 1974   1   
6Voženílek MartinLibina29.58 1983  5    
7Rajnošek ZdeněkŠumperk30.19 1985  6    
8Veselý RadekŠumperk30.54 1988  7    
9Vogel MichalŠumperk31.00 1976   2   
10Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.31.15 1985  8    
11Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis31.32 1964    1  
12Greschner LubošMagnus Orienteering31.45 1978   3   
13Giesel LiborSKP Šumperk32.12 1973   4   
14Zákravský MichalŠumperk32.23 1974   5   
15Saňák MartinKolski.cz32.29 1978   6   
16Sedláček JiříŠumperk32.37 1979   7   
17Mazák LukášSokol Hrabenov32.46 1986  9    
18Šrámek JaromírKVS Šumperk33.25 1958     1 
19Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten33.28 1968    2  
20Knápek JanKK Club33.38 1990  10    
21Souček JanKVS Šumperk33.40 1965    3  
22Křivohlávek PavelNový Malín34.06 1970   8   
23Stryk ŠtěpánKVS Šumperk34.08 2003 1     
24Klučka ZdeněkŠumperk34.21 1976   9   
25Drtilová VeronikaLitovel34.25 1985  1    
26Pospíšil JakubDolní Studénky34.30 1991  11    
27Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí34.36 1953     2 
28Nedomová LucieKometky34.38 1985  2    
29Konrád JosefHoral Šumperk34.45 1978   10   
30Harapát AntonínVolejbal Rapotín34.57 1974   11   
31Tvarůžka TomášKroměříž35.09 1972   12   
32Grozmanová LucieŠumperk35.16 1983   1   
33Zavičák JanDivadlo Bratrušov35.27 1980  12    
34Zahálka TomášDOLS Šumperk35.33 1978   13   
35Chmelař VítězslavLoučná35.54 1979   14   
36Hubáčková ZuzanaOlomouc36.01 1987  3    
37Smolicha JosefNový Malín36.06 1956     3 
38Hejtmánek JanDívčí sen36.09 1989  13    
39Král LiborAZ Ekotherm Šumperk36.16 1968    4  
40Bližňák Tim36.48 2002 2     
41Šimek VladimírDOLS Šumperk37.36 1975   15   
42Sporek MiroslavLoučná nad Desnou38.13 1954     4 
43Pustina PavelLadermon Team38.22 1985  14    
44Hýbl ZdeněkZábřeh38.41 1980  15    
45Šimková MarkétaDOLS Šumperk39.05 1977   2   
46Květoň VladimírKVS Šumperk39.19 1968    5  
47Daňková VladěnaŠumperk39.20 1981   3   
48Svoboda ZdeněkČeská Ves39.30 1975   16   
49Hrubá MartinaKVS Šumperk39.34 1972   4   
50Salii NataliaVelké Losiny39.55 1986  4    
51Hobler MilošLeština40.14 1971   17   
52Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk40.16 1990  5    
53Pořízka LuděkDívčí sen40.34 1988  16    
54Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic41.04 1974   18   
55Vysloužilová JanaBratrušov41.23 1983   5   
56Tkadlec PavelFilipová41.39 1955     5 
57Macková HanaBratrušov42.04 1983   6   
58Krumer MiroslavMK Ostrov42.09 1949      1
59Kušíková KateřinaŠumperk42.34 1984   7   
60Lounová MarkétaOttlens42.35 1976   8   
61Přemyslovský JanŠumperk42.36 1985  17    
62Pešek JiříŠléglov42.38 1960    6  
63Langrová Kristýna43.16 1989  6    
64Jäckel PavelKVS Šumperk43.51 1978   19   
65Říha JakubLoučná44.15 2003 3     
66Vojáčková BlankaNový Malín44.44 1961    1  
67Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk45.12 1984   9   
68Vařeka StanislavHojná účast45.36 1969    7  
69Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk45.59 1956     1 
70Prokopová MiroslavaŠumperk46.43 1975   10   
71Ludvíková MartinaHanušovice47.05 1993  7    
72Kindl Zdeněk47.49 1967    8  
73Salcburgerová PetraSK Salith sport, z.s.48.27 1989  8    
74Kreizl VladimírLoučná50.15 1950     6 
75Drážný LadislavSK Pašerák Písařov51.20 1959     7 
76Pikal KarelKVS Olomouc53.21 1949      2