Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh Markovicou
30. 04. 2019, 17.00
Sokol Kolšov - Alois Dražný, Kolšov - hostinec u sv.Anny
8250 m / převýšení 328 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Borák MartinV12 Team33.50 1990  1    
2Málek JiříKosteljinak.cz35.24 1982  2    
3Jílek JakubKVS Šumperk35.37 1992  3    
4Planička JiříLitovel36.08 1988  4    
5Horvát PetrZábřeh36.27 1994  5    
6Moskva RomanPasivity Žamberk36.33 1975   1   
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn36.35 1977   2   
8Doubrava MarekKolšov37.40 1974   3   
9Cekl MartinLadermon Team37.46 1988  0    
10Valigura MartinXC Sport38.32 1973   4   
11Veselý RadekŠumperk38.33 1988  6    
12Kašpařík TomášSK Přerov38.34 1975   5   
13Valigura JiříNová Hradečná39.21 1998  7    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.39.49 1985  8    
15Bank JaroslavŠumperk39.57 1984  9    
16Miča PetrSDH Bratrušov40.48 1979   6   
17Planičková LenkaLitovel41.01 1991  1    
18Ženčák JakubŠumperk41.04 1988  10    
19Giesel LiborSKP Šumperk41.22 1973   7   
20Puszkailer MichalBludov41.43 1980  11    
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis41.55 1964    1  
22Šrámek JaromírKVS Šumperk41.59 1958     1 
23Souček JanKVS Šumperk42.03 1965    2  
24Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten42.31 1968    3  
25Weissová GabrielaJeseník42.39 1991  2    
26Stryk MartinKVS Šumperk42.58 1975   8   
27Konrád JosefHoral Šumperk43.10 1978   9   
28Mazák LukášSokol Hrabenov43.11 1986  12    
29Stryk ZdeněkPostřelmov43.12 1996  13    
30Hél FilipKolšov43.17 1996  14    
31Hájek MartinPasivity Žamberk43.50 2001 0     
32Lolek MichalTJ Sokol Troubelice44.15 1988  15    
33Pospíšil JakubDolní Studénky44.29 1991  16    
34Hejtmánek JanDívčí sen44.41 1989  17    
35Gronych RadekKomňátka45.31 1967    4  
36Belobrad IvanPasivity Žamberk45.33 1966    5  
37Tvarůžka TomášKroměříž45.57 1972   10   
38Zavičák JanDivadlo Bratrušov46.13 1980  18    
39Fleischman JanJesus for you46.26 1967    6  
40Sporek MiroslavLoučná nad Desnou46.33 1954     2 
41Kamlar MarekOCR Runners Šumperk46.33 1979   11   
42Kesslerová SylvaŠtědrý Běh46.42 1975   1   
43Bláha LubošHněvkov46.43 1987  19    
44Vepřek MartinOCR Runners Šumperk47.04 1990  20    
45Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk47.05 1951  3    
46Smolicha JosefNový Malín47.27 1956     3 
47Květoň VladimírKVS Šumperk47.46 1968    7  
48Šperlich JanKVS Šumperk48.07 2004 1     
49Pustina PavelLadermon Team48.30 1985  21    
50Křížová TerezaŠumperk48.45 1987  4    
51Hubáčková ZuzanaOlomouc49.33 1987  5    
52Šimek PetrKolšov49.37 1973   12   
53Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk50.25 1990  6    
54Hrubá MartinaKVS Šumperk50.59 1972   2   
55Válek RadimZábřeh51.29 1981  22    
56Seidenglanzová IrenaSeverka Šumperk51.36 1974   3   
57Pešek VojtěchŠléglov52.52 2002 2     
58Macková HanaBratrušov53.34 1983   4   
59Rajnohová TerezaOlomouc54.14 1986  7    
60Pešek JiříŠléglov54.51 1960    8  
61Vařeka StanislavHojná účast57.57 1969    9  
62Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk58.26 1956     1 
63Vojáčková BlankaNový Malín58.28 1961    1  
64Srovnal OtakarLoko Zábřeh62.30 1942      1
65Drážný LadislavSK Pašerák Písařov65.15 1959     4 
66Šíp JiříZábřeh71.30 1948      2