Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Jarní kros Písařova
15. 05. 2019, 17.00
TJ TATRAN, SK Pašerák - Ladislav Drážný, Písařov - hřiště
10310 m / převýšení 257 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, louky

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Jílek OndřejKVS Šumperk37.49 1999  1    
2Křivohlávek TomášSalomon/Suunto38.55 1995  2    
3Horvát PetrZábřeh40.48 1994  3    
4Málek JiříKosteljinak.cz41.24 1982  4    
5Moskva RomanPasivity Žamberk43.19 1975   1   
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn44.02 1977   2   
7Procházka MarekTJ Šumperk44.15 1974   3   
8Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.44.25 1985  5    
9Greschner LubošMagnus Orienteering45.00 1978   4   
10Hecl MilošKVS Šumperk45.14 1976   5   
11Veselý RadekŠumperk45.27 1988  6    
12Paloncý PavelKVS Šumperk45.37 1984  7    
13Hodinka FrantišekPaisvity Žamberk47.13 1992  8    
14Giesel LiborSKP Šumperk47.18 1973   6   
15Souček JanKVS Šumperk47.26 1965    1  
16Sedláček JiříŠumperk47.45 1979   7   
17Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis48.16 1964    2  
18Šrámek JaromírKVS Šumperk48.50 1958     1 
19Mazák LukášSokol Hrabenov48.54 1986  9    
20Hecl FrantišekKVS Šumperk49.23 2002 1     
21Křivohlávek PavelNový Malín49.51 1970   8   
22Belobrad IvanPasivity Žamberk50.16 1966    3  
23Fleischman JanJesus for you50.24 1967    4  
24Mátl PavelKVS Šumperk50.32 1968    5  
25Drtilová VeronikaLitovel51.29 1985  1    
26Hejtmánek JanDívčí sen51.40 1989  10    
27Zavičák JanDivadlo Bratrušov52.02 1980  11    
28Vašíček JiříDubicko52.47 1973   9   
29Gronych RadekKomňátka53.20 1967    6  
30Kesslerová SylvaŠtědrý Běh53.43 1975   1   
31Sporek MiroslavLoučná nad Desnou53.57 1954     2 
32Smolicha JosefNový Malín54.40 1956     3 
33Květoň VladimírKVS Šumperk54.40 1968    7  
34Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun55.03 1977   2   
35Horníček MojmírBohdíkov56.30 1976   10   
36Hubáčková ZuzanaOlomouc56.32 1987  2    
37Křížová TerezaŠumperk57.03 1987  3    
38Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk58.01 1990  4    
39Salii NataliaVelké Losiny58.02 1986  5    
40Prchala MichalSTG Šumperk58.29 1988  12    
41Holínková AndreaZábřeh58.29 1993  6    
42Tkadlec PavelFilipová59.19 1955     4 
43Macková HanaBratrušov60.52 1983   3   
44Kušíková KateřinaŠumperk61.54 1984   4   
45Pešek JiříŠléglov62.06 1960    8  
46Hrubá MartinaKVS Šumperk62.13 1972   5   
47Krumer MiroslavMK Ostrov62.25 1949      1
48Křivohlávková IlonaZŠ Bludov65.10 1969    1  
49Tvarůžka TomášKroměříž65.24 1972   11   
50Vojáčková BlankaNový Malín65.38 1961    2  
51Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk69.52 1956     1 
52Ludvíková MartinaHanušovice70.18 1993  7    
53Srovnal OtakarLoko Zábřeh74.10 1942      2