Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kolem Skalky
29. 05. 2019, 17.00
SOŠ Šumperk - Jan Sýkora, Šumperk - areál SOŠ, Zemědělská 3
6650 m / převýšení 187 m / hromadný start, 2 kola, přespolní běh, louky, zpevěné cesty

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Borák MartinV12 Team24.27 1990  1    
2Ristovský JanŠumperk Project24.47 2001  2    
3Kostecký JanTJ Šumperk25.08 1991  3    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk25.29 1995  4    
5Sadil JiříŠumperk Project26.04 2001 1     
6Málek JiříKosteljinak.cz26.10 1982  5    
7Moskva RomanPasivity Žamberk26.12 1975   1   
8Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn26.28 1977   2   
9Veselý RadekŠumperk26.47 1988  6    
10Procházka MarekTJ Šumperk26.48 1974   3   
11Pospíšil PetrOtice27.20 1979   4   
12Kašpařík TomášSK Přerov27.24 1975   5   
13Paloncý PavelKVS Šumperk28.01 1984  7    
14Michal TomášZábřeh28.20 1981  0    
15Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis28.23 1964    1  
16Hecl MilošKVS Šumperk28.36 1976   6   
17Jílek JakubKVS Šumperk28.49 1992  8    
18Miča PetrSDH Bratrušov28.53 1979   7   
19Stryk ŠtěpánKVS Šumperk28.58 2003 2     
20Lolek MichalTJ Sokol Troubelice29.28 1988  9    
21Patterman PavelKVS Šumperk29.39 1973   8   
22Knápek LubomírLK Šumperk29.40 1959     1 
23Hloušková MarcelaSKP Šumperk29.46 1974   1   
24Maier PetrCirlibaba29.50 1974   9   
25Souček JanKVS Šumperk30.10 1965    2  
26Puszkailer MichalBludov30.16 1980  10    
27Křivohlávek PavelNový Malín30.20 1970   10   
28Šrámek JaromírKVS Šumperk30.26 1958     2 
29Stryk ZdeněkPostřelmov30.29 1996  11    
30Mátl PavelKVS Šumperk30.34 1968    3  
31Hecl FrantišekKVS Šumperk31.03 2002 3     
32Bartoš AntonínSKP Šumperk31.08 1973   11   
33Mazák LukášSokol Hrabenov31.18 1986  12    
34Vortel OndřejČervenka31.19 1987  13    
35Zavičák JanDivadlo Bratrušov31.20 1980  14    
36Kukula MarcelStaviva Emko31.21 1973   12   
37Binasová IvanaŠumperk31.30 1982   2   
38Cveček MartinTraceur Šumperk31.35 1974   13   
39Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten31.40 1968    4  
40Belobrad IvanPasivity Žamberk31.48 1966    5  
41Fleischman JanJesus for you31.52 1967    6  
42Bláha LubošHněvkov31.58 1987  15    
43Žižlavský JakubDívčí Sen32.00 1989  16    
44Šmíd FrantišekSTF Šumperk32.04 1960    7  
45Gronych RadekKomňátka32.08 1967    8  
46Hejtmánek JanDívčí sen32.09 1989  17    
47Sporek MiroslavLoučná nad Desnou32.25 1954     3 
48Kesslerová SylvaŠtědrý Běh32.47 1975   3   
49Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov33.03 1986  18    
50Šána JanSkiKlub Šumperk33.58 1968    9  
51Prchala MichalSTG Šumperk34.07 1988  19    
52Vojtek OndřejBludov34.08 2002 4     
53Květoň VladimírKVS Šumperk34.13 1968    10  
54Smolicha JosefNový Malín34.14 1956     4 
55Křížová TerezaŠumperk34.24 1987  1    
56Horníček KryštofPostřelmov34.45 2002 5     
57Šimková MarkétaDOLS Šumperk34.46 1977   4   
58Krpec StanislavŠumperk34.48 1962    11  
59Hubáčková ZuzanaOlomouc34.49 1987  2    
60Šperlich JanKVS Šumperk34.52 2004 6     
61Tkadlec PavelFilipová35.03 1955     5 
62Salii NataliaVelké Losiny35.16 1986  3    
63Hrubá MartinaKVS Šumperk35.32 1972   5   
64Kušíková KateřinaŠumperk35.37 1984   6   
65Kaplan OndřejŠumperk35.42 1982  20    
66Vondruška BohuslavŠumperk35.46 1963    12  
67Smyčková TerezaLukavice35.49 1995  4    
68Jirásková EvaMaratonstav Úpice35.50 1964    1  
69Batěk MiroslavHrabišín36.37 1954     6 
70Pořízka LuděkDívčí sen37.37 1988  21    
71Macková HanaBratrušov37.58 1983   7   
72Mikšíková PetraV12 Team37.59 1976   8   
73Krumer MiroslavMK Ostrov38.09 1949      1
74Valouchová Dagmar39.03 1985  5    
75Ludvíková MartinaHanušovice39.52 1993  6    
76Vojáčková BlankaNový Malín40.20 1961    2  
77Havránková TerezaSRTG Šumperk40.49 1995  7    
78Heclová MarieKVS Šumperk40.55 2004 1     
79Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk40.56 1956     1 
80Salcburgerová PetraSK Salith sport, z.s.41.08 1989  8    
81Holeček StanislavHare Krišna Jeseník41.09 1955     7 
82Hlavsová Jana41.21 1957     2 
83Stryková VlastaKVS Šumperk42.01 1976   9   
84Berková KatarínaAtletika Šumperk42.16 1981   10   
85Srovnal OtakarLoko Zábřeh44.10 1942      2
86Drážný LadislavSK Pašerák Písařov46.20 1959     8