Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Koutecká vertikála
05. 06. 2019, 17.00
SK Salith SUMTEX - Rostislav Pumprla, Kouty nad Desnou - Ski areál
2500 m / převýšení 510 m / intervalový start, běh do vrchu (pod lanovkou)

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Borák MartinV12 Team22.26 1990  1    
2Patterman ProkopKVS Šumperk22.30 2003 1     
3Procházka MarekTJ Šumperk23.55 1974   1   
4Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn24.12 1977   2   
5Směšný JanV12 Team24.23 1991  2    
6Čmakal FrantišekPolách a syn24.26 2003 2     
7Tomanek DanielKVS Šumperk24.37 1974   3   
8Stryk ŠtěpánKVS Šumperk25.02 2003 3     
9Richter MichalRun Sport Team25.06 1981  3    
10Málek JiříKosteljinak.cz25.13 1982  4    
11Valigura MartinXC Sport26.10 1973   4   
12Valigura JiříNová Hradečná26.13 1998  5    
13Stryk MartinKVS Šumperk26.47 1975   5   
14Patterman PavelKVS Šumperk26.59 1973   6   
15Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners27.08 1991  6    
16Kabourek ŠtěpánFortex Ski Moravský Beroun27.21 2006 4     
17Hecl MilošKVS Šumperk27.31 1976   7   
18Weissová GabrielaJeseník27.42 1991  1    
19Miča PetrSDH Bratrušov27.54 1979   8   
20Souček JanKVS Šumperk28.00 1965    1  
21Hejtmánek JanDívčí sen28.02 1989  7    
22Hecl FrantišekKVS Šumperk28.06 2002 5     
23Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis28.42 1964    2  
24Chmelař VítězslavLoučná28.43 1979   9   
25Mátl PavelKVS Šumperk28.46 1968    3  
26Tvarůžka TomášKroměříž29.18 1972   10   
27Lapáček MarekKrosenice29.35 1976   11   
28Gronych RadekKomňátka29.53 1967    4  
29Šrámek JaromírKVS Šumperk29.53 1958     1 
30Drtilová VeronikaLitovel30.01 1985  2    
31Žižlavský JakubDívčí Sen30.11 1989  8    
32Salii NataliaVelké Losiny30.20 1986  3    
33Klučka ZdeněkŠumperk30.38 1976   12   
34Stryk ZdeněkPostřelmov30.58 1996  9    
35Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun31.28 1977   13   
36Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk31.29 1951  4    
37Sporek MiroslavLoučná nad Desnou31.32 1954     2 
38Tkadlec PavelFilipová31.35 1955     3 
39Kesslerová SylvaŠtědrý Běh31.45 1975   1   
40Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun32.00 1977   2   
41Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk32.45 1996  5    
42Bartoš AntonínSKP Šumperk32.55 1973   14   
43Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten33.11 1968    5  
44Šperlich JanKVS Šumperk33.29 2004 6     
45Mikšíková PetraV12 Team33.30 1976   3   
46Květoň VladimírKVS Šumperk33.50 1968    6  
47Smolicha JosefNový Malín34.05 1956     4 
48Kušíková KateřinaŠumperk34.27 1984   4   
49Šimek VladimírDOLS Šumperk34.46 1975   15   
50Pešek JiříŠléglov35.49 1960    7  
51Jirásková EvaMaratonstav Úpice36.35 1964    1  
52Hrubá MartinaKVS Šumperk36.49 1972   5   
53Batěk MiroslavHrabišín38.02 1954     5 
54Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.37 1942      1
55Hubáčková ZuzanaOlomouc40.13 1987  6    
56Stryková VlastaKVS Šumperk40.24 1976   6   
57Heclová MarieKVS Šumperk40.44 2004 1     
58Hejl JanNový Malín53.12 1953     6