Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Bratrušovské vrchy
19. 06. 2019, 17.00
SDH Bratrušov - Petr Miča, Bratrušov - fotbalové hřiště
11930 m / převýšení 427 m / hromadný start, zpevněné cesty, louky, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Horvát PetrZábřeh52.39 1994  1    
2Moskva RomanPasivity Žamberk54.06 1975   1   
3Procházka MarekTJ Šumperk54.36 1974   2   
4Málek JiříKosteljinak.cz56.00 1982  2    
5Patterman ProkopKVS Šumperk56.01 2003 1     
6Motl LiborHněvkov56.02 1984  3    
7Janů Libor56.26 1978   3   
8Veselý RadekŠumperk56.28 1988  4    
9Hecl MilošKVS Šumperk58.16 1976   4   
10Smolicha TomášNový Malín58.16 1995  5    
11Patterman PavelKVS Šumperk59.58 1973   5   
12Stryk ŠtěpánKVS Šumperk60.43 2003 2     
13Sedláček JiříŠumperk60.56 1979   6   
14Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis61.13 1964    1  
15Knápek LubomírLK Šumperk61.16 1959     1 
16Souček JanKVS Šumperk61.19 1965    2  
17Šrámek JaromírKVS Šumperk63.32 1958     2 
18Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten64.08 1968    3  
19Stryk MartinKVS Šumperk64.30 1975   7   
20Klučka ZdeněkŠumperk64.35 1976   8   
21Mazák LukášSokol Hrabenov64.48 1986  6    
22Žižlavský JakubDívčí Sen64.48 1989  7    
23Hél FilipKolšov65.39 1996  8    
24Konrád JosefHoral Šumperk65.45 1978   9   
25Gronych RadekKomňátka66.06 1967    4  
26Horníček MojmírBohdíkov66.07 1976   10   
27Chmelař VítězslavLoučná66.50 1979   11   
28Bartoš AntonínSKP Šumperk67.15 1973   12   
29Belobrad IvanPasivity Žamberk67.43 1966    5  
30Hecl FrantišekKVS Šumperk67.44 2002 3     
31Zavičák JanDivadlo Bratrušov67.59 1980  9    
32Hejtmánek JanDívčí sen68.10 1989  10    
33Sporek MiroslavLoučná nad Desnou69.43 1954     3 
34Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun71.10 1977   1   
35Šimek VladimírDOLS Šumperk71.10 1975   13   
36Fleischman JanJesus for you72.33 1967    6  
37Salii NataliaVelké Losiny74.07 1986  1    
38Smolicha JosefNový Malín74.11 1956     4 
39Šimková MarkétaDOLS Šumperk74.12 1977   2   
40Kušíková KateřinaŠumperk75.19 1984   3   
41Macková HanaBratrušov76.32 1983   4   
42Krpec StanislavŠumperk77.00 1962    7  
43Jirásková EvaMaratonstav Úpice79.02 1964    1  
44Hrubá MartinaKVS Šumperk79.50 1972   5   
45Květoň VladimírKVS Šumperk79.50 1968    8  
46Kaplan OndřejŠumperk80.47 1982  11    
47Pešek JiříŠléglov80.55 1960    9  
48Krumer MiroslavMK Ostrov84.57 1949      1
49Ludvíková MartinaHanušovice88.18 1993  2    
50Berková KatarínaAtletika Šumperk89.01 1981   6   
51Srovnal OtakarLoko Zábřeh93.17 1942      2
52Vojáčková BlankaNový Malín93.55 1961    2  
53Drážný LadislavSK Pašerák Písařov104.46 1959     5