Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh na Senovou
04. 09. 2019, 17.00
Vladimír Šimek, Šumperk - Bludovská, Vojanova, u poldru
3890 m / převýšení 307 m / hromadný start, běh do vrchu

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Borák MartinV12 Team18.13 1990  1    
2Horvát PetrZábřeh18.39 1994  2    
3Ristovský JanŠumperk Project19.11 2001  3    
4Kostecký TomášTJ Šumperk19.18 1997  4    
5Bednarský VojtěchTNF Bike team19.19 1997  5    
6Sadil JiříŠumperk Project19.40 2001 1     
7Procházka MarekTJ Šumperk19.50 1974   1   
8Vogel MichalŠumperk20.12 1976   2   
9Smolicha TomášNový Malín20.23 1995  6    
10Málek JiříKosteljinak.cz20.27 1982  7    
11Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn20.36 1977   3   
12Veselý RadekŠumperk20.54 1988  8    
13Janů Libor21.07 1978   4   
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.21.11 1985  9    
15Čmakal FrantišekPolách a syn21.27 2003 2     
16Klusoň JanŠumperk21.31 1984  10    
17Motl LiborHněvkov21.38 1984  11    
18Hecl FrantišekKVS Šumperk21.42 2002 3     
19Giesel LiborSKP Šumperk22.16 1973   5   
20Stryk ŠtěpánKVS Šumperk22.17 2003 4     
21Hýbl JaroslavDimpex Kosov22.18 1993  12    
22Ženčák JakubŠumperk22.21 1988  13    
23Michal TomášZábřeh22.24 1981  14    
24Rajnošek ZdeněkŠumperk22.26 1985  15    
25Pustina PavelLadermon Team22.30 1985  16    
26Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko22.42 1974   6   
27Sedláček JiříŠumperk22.56 1979   7   
28Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh23.02 1993  17    
29Patterman PavelKVS Šumperk23.07 1973   8   
30Miča PetrSDH Bratrušov23.23 1979   9   
31Hubáček PavelSporton Šumperk23.28 1976   10   
32Pospíšil FilipŠumperk23.41 1982  18    
33Štábl AdamKVS Šumperk23.46 2004 5     
34Šrámek JaromírKVS Šumperk23.49 1958     1 
35Knápek LubomírLK Šumperk24.04 1959     2 
36Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten24.27 1968    1  
37Konrád JosefHoral Šumperk24.54 1978   11   
38Hejtmánek JanDívčí sen25.07 1989  19    
39Bartoš AntonínSKP Šumperk25.20 1973   12   
40Šmíd FrantišekSTF Šumperk25.44 1960    2  
41Křivohlávek PavelNový Malín25.56 1970   13   
42Horníček MojmírBohdíkov26.01 1976   14   
43Gronych RadekKomňátka26.02 1967    3  
44Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun26.03 1977   15   
45Pražák RostislavAtletika Šumperk26.04 1973   16   
46Sporek MiroslavLoučná nad Desnou26.11 1954     3 
47Fleischman JanJesus for you26.19 1967    4  
48Květoň VladimírKVS Šumperk26.39 1968    5  
49Prchala MichalSTG Šumperk26.45 1988  20    
50Přikryl ZdeněkŠumperk26.53 1981  21    
51Kesslerová SylvaŠtědrý Běh27.24 1975   1   
52Valentová MarieŠumperk27.29 1994  1    
53Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun27.40 1977   2   
54Langr ZdeněkBrno27.54 1976   17   
55Starley DominicŠumperk28.12 1971   18   
56Šperlich JanKVS Šumperk28.22 2004 6     
57Smolicha JosefNový Malín28.27 1956     4 
58Mazák LukášSokol Hrabenov28.49 1986  22    
59Horká BarboraOCR Runners Šumperk28.52 1994  2    
60Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk29.05 1990  3    
61Hrubá MartinaKVS Šumperk29.12 1972   3   
62Mikšíková PetraV12 Team29.18 1976   4   
63Ludvíková MartinaHanušovice29.38 1993  4    
64Svoboda ZdeněkČeská Ves29.52 1975   19   
65Jirásková EvaMaratonstav Úpice30.03 1964    1  
66Macková HanaBratrušov30.08 1983   5   
67Horvát PetrZábřeh30.50 1973   20   
68Batěk MiroslavHrabišín30.59 1954     5 
69Havránková TerezaSRTG Šumperk31.27 1995  5    
70Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk31.29 1984   6   
71Křivohlávková IlonaZŠ Bludov31.39 1969    2  
72Prokopová MiroslavaŠumperk32.45 1975   7   
73Vařeka StanislavHojná účast33.09 1969    6  
74Srovnal OtakarLoko Zábřeh34.19 1942      1
75Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk34.49 1956     1 
76Genčurová ZuzanaŠumperk35.10 1988  6    
77Roček MilošŠumperk35.26 1951     6 
78Šubrt JiříUničov36.18 1975   21   
79Mikliš PatrikSvébohov36.44 2004 7     
80Smyčková TerezaLukavice36.45 1995  7    
81Holeček StanislavHare Krišna Jeseník37.58 1955     7