Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Okolo Lováku
11. 09. 2019, 17.00
SKP Šumperk - Antonín Bartoš, V sedle, silnice Šumperk - Bohdíkov
7360 m / převýšení 203 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Bednarský VojtěchTNF Bike team26.54 1997  1    
2Borák MartinV12 Team27.47 1990  2    
3Ristovský JanŠumperk Project29.10 2001  3    
4Sadil JiříŠumperk Project30.01 2001 1     
5Málek JiříKosteljinak.cz30.20 1982  4    
6Bernard Mikulᚊumperk30.28 1998  5    
7Král VáclavSeverka Šumperk30.34 1982  6    
8Veselý RadekŠumperk30.47 1988  7    
9Doubrava MarekKolšov30.51 1974   1   
10Hýbl JaroslavDimpex Kosov31.04 1993  8    
11Procházka MarekTJ Šumperk31.09 1974   2   
12Hecl FrantišekKVS Šumperk31.25 2002 2     
13Poláčková PavlínaAK Drnovice31.34 1996  1    
14Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.31.37 1985  9    
15Hecl MilošKVS Šumperk31.40 1976   3   
16Rajnošek ZdeněkŠumperk31.48 1985  10    
17Bank JaroslavŠumperk32.19 1984  11    
18Patterman PavelKVS Šumperk32.39 1973   4   
19Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh32.43 1993  12    
20Zákravský MichalŠumperk32.44 1974   5   
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis32.45 1964    1  
22Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko32.54 1974   6   
23Kříž Tomᚊumperk32.56 1983  13    
24Miča PetrSDH Bratrušov33.06 1979   7   
25Knápek LubomírLK Šumperk33.36 1959     1 
26Štábl AdamKVS Šumperk34.08 2004 3     
27Sedláček JiříŠumperk34.18 1979   8   
28Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten34.22 1968    2  
29Scheuer JanActivity Lanškroun34.37 1966    3  
30Šrámek JaromírKVS Šumperk35.08 1958     2 
31Křížová TerezaŠumperk35.29 1987  2    
32Klučka ZdeněkŠumperk35.29 1976   9   
33Poučová PetraNová Hradečná36.04 1996  3    
34Hél FilipKolšov36.28 1996  14    
35Šmíd FrantišekSTF Šumperk36.34 1960    4  
36Křivohlávek PavelNový Malín36.42 1970   10   
37Kříž RadomírNový Malín36.44 1977   11   
38Fleischman JanJesus for you37.06 1967    5  
39Sporek MiroslavLoučná nad Desnou37.31 1954     3 
40Přikryl ZdeněkŠumperk37.46 1981  15    
41Hejtmánek JanDívčí sen37.56 1989  16    
42Květoň VladimírKVS Šumperk38.05 1968    6  
43Mazák LukášSokol Hrabenov38.55 1986  17    
44Smolicha JosefNový Malín38.58 1956     4 
45Kesslerová SylvaŠtědrý Běh39.05 1975   1   
46Tichý ViktorHoral Šumperk39.11 1971   12   
47Kotková MonikaŠumperk39.22 1991  4    
48Starley DominicŠumperk39.39 1971   13   
49Jirásková EvaMaratonstav Úpice41.13 1964    1  
50Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk41.27 1990  5    
51Hrubá MartinaKVS Šumperk42.01 1972   2   
52Mikšíková PetraV12 Team43.39 1976   3   
53Macková HanaBratrušov43.46 1983   4   
54Krumer MiroslavMK Ostrov43.48 1949      1
55Ludvíková MartinaHanušovice44.38 1993  6    
56Křivohlávková IlonaZŠ Bludov44.53 1969    2  
57Langrová Kristýna46.10 1989  7    
58Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena47.36 1975   5   
59Pešek JiříŠléglov47.47 1960    7  
60Vařeka StanislavHojná účast47.47 1969    8  
61Krestýn PavelŠumperk47.58 1977   14   
62Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk49.29 1956     1 
63Holeček StanislavHare Krišna Jeseník49.29 1955     5 
64Stryková VlastaKVS Šumperk50.12 1976   6   
65Srovnal OtakarLoko Zábřeh50.56 1942      2