Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Kros obchodní akademie
25. 09. 2019, 17.00
OA Šumperk - Jaroslav Ženčák, Šumperk - hájenka pod Senovou
4900 m / převýšení 120 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto17.33 1995  1    
2Bednarský VáclavKolovna17.53 2001 1     
3Kostecký JanTJ Šumperk18.29 1991  2    
4Málek JiříKosteljinak.cz19.30 1982  3    
5Motl LiborHněvkov19.55 1984  4    
6Moskva RomanPasivity Žamberk20.08 1975   1   
7Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn20.12 1977   2   
8Rajnošek ZdeněkŠumperk20.18 1985  5    
9Hecl FrantišekKVS Šumperk20.38 2002 2     
10Kříž Tomᚊumperk20.41 1983  6    
11Pustina PavelLadermon Team20.45 1985  7    
12Hecl MilošKVS Šumperk20.51 1976   3   
13Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.21.00 1985  8    
14Miča PetrSDH Bratrušov21.23 1979   4   
15Ženčák JakubŠumperk21.30 1988  9    
16Patterman PavelKVS Šumperk21.35 1973   5   
17Janů Libor21.39 1978   6   
18Giesel LiborSKP Šumperk21.43 1973   7   
19Knápek LubomírLK Šumperk21.56 1959     1 
20Novák PatrikCyklo Polách a syn22.00 1992  10    
21Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis22.05 1964    1  
22Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten22.17 1968    2  
23Klučka ZdeněkŠumperk22.44 1976   8   
24Bartoš AntonínSKP Šumperk23.15 1973   9   
25Čech Roman23.17 1979   10   
26Křivohlávek PavelNový Malín23.23 1970   11   
27Šrámek JaromírKVS Šumperk23.32 1958     2 
28Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun23.44 1977   12   
29Fleischman JanJesus for you24.10 1967    3  
30Langr ZdeněkBrno24.34 1976   13   
31Hejtmánek JanDívčí sen24.36 1989  11    
32Belobrad IvanPasivity Žamberk24.38 1966    4  
33Sporek MiroslavLoučná nad Desnou24.39 1954     3 
34Harapát AntonínVolejbal Rapotín24.54 1974   14   
35Kesslerová SylvaŠtědrý Běh25.16 1975   1   
36Mazák LukášSokol Hrabenov25.18 1986  12    
37Šimek VladimírDOLS Šumperk25.21 1975   15   
38Šperlich JanKVS Šumperk25.23 2004 3     
39Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun25.27 1977   2   
40Šimková MarkétaDOLS Šumperk26.23 1977   3   
41Krpec StanislavŠumperk26.30 1962    5  
42Jirásková EvaMaratonstav Úpice26.38 1964    1  
43Květoň VladimírKVS Šumperk26.44 1968    6  
44Hrubá MartinaKVS Šumperk26.44 1972   4   
45Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk26.59 1990  1    
46Hobler MilošLeština27.31 1971   16   
47Macková HanaBratrušov27.57 1983   5   
48Batěk MiroslavHrabišín28.03 1954     4 
49Kaplan OndřejŠumperk28.11 1982  13    
50Krumer MiroslavMK Ostrov28.13 1949      1
51Ostřanská IvetaSeverka Šumperk28.20 1965    2  
52Ludvíková MartinaHanušovice28.42 1993  2    
53Zezulka PetrKrálíky28.54 1957     5 
54Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk29.25 1984   6   
55Křivohlávková IlonaZŠ Bludov30.02 1969    3  
56Vondruška BohuslavŠumperk30.28 1963    7  
57Heclová MarieKVS Šumperk30.47 2004 1     
58Vařeka StanislavHojná účast30.53 1969    8  
59Berková KatarínaAtletika Šumperk32.17 1981   7   
60Prokopová MiroslavaŠumperk32.35 1975   8   
61Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.33 1942      2
62Tonová ZdeňkaSalón Zdena36.15 1958     1