Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh salónu Zdena
06. 10. 2019, 10.00
Salon Zdena - Zdenka Tonová, Ruda nad Moravou - budova bývalé ZŠ
8120 m / převýšení 205 m / hromadný start, lesní běh, cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1   

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ristovský JanŠumperk Project33.04 2001  1    
2Kostecký JanTJ Šumperk33.13 1991  2    
3Kostecký TomášTJ Šumperk33.19 1997  3    
4Smolicha TomášNový Malín33.20 1995  4    
5Jílek JakubKVS Šumperk33.34 1992  5    
6Sadil JiříŠumperk Project33.52 2001 1     
7Moskva RomanPasivity Žamberk34.11 1975   1   
8Borák MartinV12 Team34.35 1990  6    
9Pucherna JanKOB Tretra Praha34.39 1977   2   
10Timko MartinSašova parta34.51 1994  7    
11Šimek JakubMorek.cz34.52 1998  8    
12Veselý RadekŠumperk35.21 1988  9    
13Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.35.42 1985  10    
14Ženčák JaroslavTJ Šumperk35.58 1961    1  
15Bernard Mikulᚊumperk36.32 1998  11    
16Doležal MilanHoral Šumperk37.01 1972   3   
17Maier PetrCirlibaba37.05 1974   4   
18Knápek JanKK Club37.08 1990  12    
19Knápek LubomírLK Šumperk37.15 1959     1 
20Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis37.20 1964    2  
21Miča PetrSDH Bratrušov37.39 1979   5   
22Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko38.00 1974   6   
23Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten38.25 1968    3  
24Klučka ZdeněkŠumperk38.33 1976   7   
25Genčur RomanŠumperk38.54 1987  13    
26Souček JanKVS Šumperk38.55 1965    4  
27Kříž RadomírNový Malín39.13 1977   8   
28Pospíšil FilipŠumperk39.33 1982  14    
29Stryk MartinKVS Šumperk39.48 1975   9   
30Stryk ŠtěpánKVS Šumperk39.50 2003 2     
31Belobrad IvanPasivity Žamberk40.04 1966    5  
32Hél FilipKolšov40.24 1996  15    
33Hejtmánek JanDívčí sen40.30 1989  16    
34Poučová PetraNová Hradečná40.33 1996  1    
35Křivohlávek PavelNový Malín40.37 1970   10   
36Slámová DenisaSlávia Praha41.34 1951  2    
37Harapát AntonínVolejbal Rapotín41.37 1974   11   
38Kesslerová SylvaŠtědrý Běh44.33 1975   1   
39Gronych RadekKomňátka44.36 1967    6  
40Holbička ZdeněkTJ Sokol Hrabenov44.43 1989  17    
41Tkadlec PavelFilipová44.55 1955     2 
42Tylová ŽanetaBludov44.55 1974   2   
43Krpec StanislavŠumperk45.42 1962    7  
44Starley DominicŠumperk45.43 1971   12   
45Šimková MarkétaDOLS Šumperk47.18 1977   3   
46Krestýn PavelŠumperk47.38 1977   13   
47Batěk MiroslavHrabišín47.56 1954     3 
48Macková HanaBratrušov48.22 1983   4   
49Kaplan OndřejŠumperk48.42 1982  18    
50Pořízka LuděkDívčí sen48.44 1988  19    
51Ludvíková MartinaHanušovice49.20 1993  3    
52Šimek VladimírDOLS Šumperk49.21 1975   14   
53Sporek MiroslavLoučná nad Desnou49.27 1954     4 
54Křivohlávková IlonaZŠ Bludov50.41 1969    1  
55Vondruška BohuslavŠumperk52.00 1963    8  
56Vařeka StanislavHojná účast55.11 1969    9  
57Srovnal OtakarLoko Zábřeh56.13 1942      1
58Bielčík JindřichLichkov59.11 1940      2