Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Šumperská hodinovka
09. 10. 2019, 16.30, Prcek v 16.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze

Výsledky

Výsledky

foto1foto2  

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto17292 1995  1    
2Žanda AdamTJ Šumperk16551 1991  2    
3Málek JiříKosteljinak.cz15865 1982  3    
4Helleší JiříAtletika Zábřeh15352 1979   1   
5Vároš DavidŠumperk14997 1987  4    
6Hecl MilošKVS Šumperk14617 1976   2   
7Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis14611 1964    1  
8Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko14522 1974   3   
9Pustina PavelLadermon Team14512 1985  5    
10Miča PetrSDH Bratrušov14193 1979   4   
11Hecl FrantišekKVS Šumperk14164 2002 1     
12Knápek LubomírLK Šumperk14041 1959     1 
13Hauška JanŠumperk14000 1971   5   
14Scheuer JanActivity Lanškroun13940 1966    2  
15Tvarůžka TomášKroměříž13848 1972   6   
16Rajnošek ZdeněkŠumperk13770 1985  6    
17Giesel LiborSKP Šumperk13761 1973   7   
18Bartoš AntonínSKP Šumperk13592 1973   8   
19Šimek VladimírDOLS Šumperk13404 1975   9   
20Hél FilipKolšov13402 1996  7    
21Hejtmánek JanDívčí sen13341 1989  8    
22Křivohlávek PavelNový Malín13325 1970   10   
23Mazák LukášSokol Hrabenov13161 1986  9    
24Kunc Milan12625 1965    3  
25Kesslerová SylvaŠtědrý Běh12246 1975   1   
26Krpec StanislavŠumperk12127 1962    4  
27Tkadlec PavelFilipová12044 1955     2 
28Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk12041 1990  1    
29Hobler MilošLeština11764 1971   11   
30Hubáčková ZuzanaOlomouc11720 1987  2    
31Gronych RadekKomňátka11051 1967    5  
32Řehová Štěpánka11023 1983   2   
33Macková HanaBratrušov10878 1983   3