Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Horokros
20. 10. 2019, 11.00
Horal Šumperk - Zdenka Hegedüsová, Šumperk - ul. Gen, Krátkého, SOU Šumperk
15500 m / převýšení 418 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, pěšiny

Výsledky

Výsledky

foto1foto2foto3 

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášSalomon/Suunto58.46 1995  1    
2Ristovský JanŠumperk Project62.36 2001  2    
3Borák MartinV12 Team63.16 1990  3    
4Žanda AdamTJ Šumperk63.46 1991  4    
5Planička JiříLitovel64.06 1988  5    
6Tomanek DanielKVS Šumperk64.32 1974   1   
7Málek JiříKosteljinak.cz65.02 1982  6    
8Moskva RomanPasivity Žamberk65.16 1975   2   
9Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn67.25 1977   3   
10Vogel MichalŠumperk68.14 1976   4   
11Vošický PavelDama sport Šumperk69.15 1975   5   
12Vároš DavidŠumperk69.29 1987  7    
13Král VáclavSeverka Šumperk70.20 1982  8    
14Hecl MilošKVS Šumperk70.42 1976   6   
15Jašek OndřejAtletika Zábřeh70.57 1977   7   
16Hecl FrantišekKVS Šumperk71.35 2002 1     
17Doležal MilanHoral Šumperk71.48 1972   8   
18Kříž Tomᚊumperk72.08 1983  9    
19Smolicha TomášNový Malín72.25 1995  10    
20Jecu Mikulᚊumperk72.26 1973   9   
21Žouželka LiborAtletika Zábřeh72.36 1978   10   
22Miča PetrSDH Bratrušov72.38 1979   11   
23Švorčík PetrDolní Studénky72.54 1976   12   
24Maier PetrCirlibaba73.09 1974   13   
25Zákravský MichalŠumperk73.10 1974   14   
26Knápek LubomírLK Šumperk73.54 1959     1 
27Giesel LiborSKP Šumperk74.18 1973   15   
28Patterman PavelKVS Šumperk74.25 1973   16   
29Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten74.35 1968    1  
30Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.74.58 1985  11    
31Kříž RadomírNový Malín75.44 1977   17   
32Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko76.15 1974   18   
33Stryk ŠtěpánKVS Šumperk76.43 2003 2     
34Šrámek JaromírKVS Šumperk77.15 1958     2 
35Křížová TerezaŠumperk77.16 1987  1    
36Hejtmánek JanDívčí sen78.14 1989  12    
37Pustina PavelLadermon Team78.17 1985  13    
38Stryk MartinKVS Šumperk78.48 1975   19   
39Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis79.45 1964    2  
40Drobný AndrejŠumperský divočáci79.55 1986  14    
41Šimek VladimírDOLS Šumperk80.46 1975   20   
42Harapát AntonínVolejbal Rapotín81.57 1974   21   
43Belobrad IvanPasivity Žamberk82.47 1966    3  
44Bartoš AntonínSKP Šumperk83.48 1973   22   
45Mazák LukášSokol Hrabenov84.42 1986  15    
46Langr ZdeněkBrno85.53 1976   23   
47Kesslerová SylvaŠtědrý Běh85.58 1975   1   
48Květoň VladimírKVS Šumperk86.14 1968    4  
49Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun87.18 1977   2   
50Starley DominicŠumperk88.22 1971   24   
51Tvarůžka TomášKroměříž89.15 1972   25   
52Coufalová MarkétaLKT 80 Šumperk89.30 1988  2    
53Hájek MartinPasivity Žamberk89.40 2001 3     
54Jirásková EvaMaratonstav Úpice90.06 1964    1  
55Keclík MiroslavLazy Swines91.07 1981  16    
56Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk91.31 1990  3    
57Prchala MichalSTG Šumperk91.57 1988  17    
58Sporek MiroslavLoučná nad Desnou93.48 1954     3 
59Hrubá MartinaKVS Šumperk93.55 1972   3   
60Vondruška BohuslavŠumperk95.39 1963    5  
61Hubáčková ZuzanaOlomouc99.26 1987  4    
62Ludvíková MartinaHanušovice99.43 1993  5    
63Krumer MiroslavMK Ostrov100.44 1949      1
64Hromják JiříŠumperk102.56 1967    6  
65Stejskal AntonínVíno Karabina109.48 1949      2
66Srovnal OtakarLoko Zábřeh113.33 1942      3