Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1993
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Pekařský běh, Šumperk - Hanušovice
20. 03. 1993, 12.00
LP Šumperk OB, u francouzské pekárny (kasárna)
16000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Chlubna JaroslavNK Ostrava52.21 1963  1    
2Hejl JanLP Šumperk55.45 1975 1     
3Augustýn MichalLP Šumperk55.49 1976 2     
4Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě56.34 1964  2    
5Valenta PavelDBV cycles Šumperk56.49 1969  3    
6Šrámek JaromírLP Šumperk OB57.25 1958  4    
7Šváb JiříSokol Temenice57.27 1969  5    
8Fišnar JanLoučná nad Desnou58.12 1954  6    
9Šalplachta JindřichROFC Jeseník58.33 1947   1   
10Kukula ZdeněkVíno Karabina59.51 1950   2   
11Knápek LubomírŠumperk61.09 1959  7    
12Škop VladimírŠumperk61.11 1954  8    
13Podešva VladimírŠumperk61.35 1954  9    
14Hubáček PavelSokol Temenice61.54 1976 3     
15Elsner IvoŠumperk62.02 1960  10    
16Kouřil LiborHrabenov62.54 1975 4     
17Aleš DavidLP Šumperk OB63.15 1975 5     
18Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě63.59 1936    1  
19Medlík CtiradLP Šumperk64.07 1958  11    
20Vepřek RadomírLP Šumperk65.15 1953   3   
21Blahák LuděkBohdíkov65.16 1967  12    
22Herbst ManfredJesdrev66.42 1941    2  
23Hájek MartinŠumperk66.42 1975 6     
24Sadil MichalTriatlon Temenice67.04 1975 7     
25Prudík JiříRejchartice69.05 1970  13    
26Repka KarelVíno Karabina69.26 1956  14    
27Schertler DavidLP Šumperk OB69.30 1978 8     
28Bielčík JindřichLichkov71.01 1940    3  
29Sadil StanislavTriatlon Temenice72.15 1976 9     
30Vykydal KvětoslavLP Šumperk72.28 1936    4  
31Straka JosefŠumperk72.54 1939    5  
32Komárková EvaŠumperk75.51 1958 1     
33Lípa FrantišekHoral Šumperk76.31 1949   4   
34Osladil StanislavVíno Karabina78.16 1950   5   
35Tyl MilanŠumperk83.20 1974  15    
36Krotil MiroslavŠumperk90.58 1977 10     
37Valenta IvanŠumperk92.12 1944   6   
38Matyáš PetrMladoňov92.12 1968  16