Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní cena Aquatollu
21. 03. 1998, 10.30
Aquatoll, KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk26.52 1961  1    
2Polách RostislavSK DAMA sport27.59 1975  2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky28.36 1943    1  
4Petr PavelSALITH SUMTEX29.27 1969  3    
5Valenta PavelLion DBV Šumperk29.42 1969  4    
6Andrle JosefSK DAMA sport30.17 1964  5    
7Vepřek KamilAtletika Šumperk30.22 1980 1     
8Podešva VladimírPOS Šumperk30.35 1954   1   
9Spáčil RadekPERPO Bludov30.53 1971  6    
10Hejl JanSOU ST Šumperk31.03 1953   2   
11Drážný LadislavAtletika Šumperk31.08 1959  7    
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk31.15 1958   3   
13Knápek LubomírProfitnes Šumperk31.47 1959  8    
14Šalplachta JindřichFenix Jeseník31.55 1947    2  
15Komárek OndřejSKI Klub Šumperk32.29 1982 2     
16Vepřek RadomírVíno Karabina32.31 1953   4   
17Matoušek MilanSeverka Šumperk32.54 1967  9    
18Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk33.00 1980 3     
19Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty33.14 1962  10    
20Částek OndřejSokol Temenice33.23 1978  11    
21Pernica PavelPERPO Bludov33.30 1949   5   
22Krátká JitkaJiskra Králíky33.34 1974 1     
23Tichý ViktorHoral Šumperk33.52 1971  12    
24Hanák PetrLion DBV Šumperk34.00 1973  13    
25Komárek JaromírKVS Šumperk OB34.15 1949   6   
26Herbst ManfredJesdrev34.54 1941    3  
27Janů PřemyslZábřeh35.00 1980 4     
28Karabina JiříVíno Karabina35.05 1948    4  
29Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh35.19 1936     1 
30Homola MiroslavSokol Hrabenov35.26 1955   7   
31Tomíšek JindřichHanácká kyselka35.27 1939    5  
32Hodina AloisALSPORT Šumperk35.38 1949   8   
33Matějíček DaliborKČT Šumperk35.49 1959  14    
34Valouchová MarieKlášterec35.52 1973 2     
35Smolicha DavidNový Malín35.59 1978  15    
36Sporek MiroslavDesná Vest36.13 1954   9   
37David MartinŠumperk36.26 1979  16    
38Pospíšil FilipAtletika Šumperk36.33 1982 5     
39Stejskal AntonínVíno Karabina36.38 1949   10   
40Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov37.02 1963  17    
41Smolicha JosefNový Malín37.48 1956   11   
42Král LiborSlavia VŠLD Zvolen38.09 1968  18    
43Merta JaroslavJeseník38.10 1935     2 
44Komárková EvaKammsport Šumperk38.16 1958 3     
45Klimeš MiroslavSokol Hrabenov38.36 1982 6     
46Osladil StanislavVíno Karabina38.45 1950   12   
47Kubín VladimírDBV CSC Klub Šumperk39.21 1955   13   
48Vlčková VeronikaAtletika Šumperk40.34 1980 4     
49Šuba LiborŠumperk41.04 1953   14   
50Vykydal KvětoslavSokol Temenice41.25 1936     3 
51Ševčík PavelHoral Šumperk44.06 1963  19    
52Mazák LukášSokol Hrabenov44.43 1986 7     
53Vepřek VáclavKlášterec45.06 1949   15   
54Klimeš BohuslavSokol Hrabenov45.28 1959  20