Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 1999
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Jarní cena Aquatollu
20. 03. 1999, 10.30
Aquatoll, KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk27.39 1961  1    
2Polách RostislavSK DAMA sport28.18 1975  2    
3Andrle Josef---29.55 1964  3    
4Valenta PavelLion DBV Šumperk29.59 1969  4    
5Podešva VladimírPOS Šumperk30.01 1954   1   
6Kunčar DavidŠumperk31.16 1975  5    
7Medlík CtiradASPV OA Šumperk31.26 1958   2   
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.49 1958   3   
9Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk31.50 1980  6    
10Hejl JanSOU ST Šumperk32.02 1953   4   
11Aleš DavidKVS Šumperk OB32.18 1975  7    
12Kunčar JakubAtletika Šumperk32.24 1975  8    
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk32.42 1982 1     
14Medlík JanSeverka Šumperk32.52 1982 2     
15Vepřek RadomírVíno Karabina33.39 1953   5   
16Knápek LubomírProfitnes Šumperk33.45 1959   6   
17Král LiborSlavia VŠLD Zvolen34.15 1968  9    
18Krátký RomanVikýřovice34.49 1964  10    
19Valouchová MarieKlášterec35.05 1973 1     
20Tomíšek JindřichHanácká kyselka35.24 1939     1 
21Klimeš MiroslavSokol Hrabenov35.56 1982 3     
22Janů PřemyslZábřeh36.01 1980  11    
23Trojek KarelŠumperk36.17 1981 4     
24Herbst ManfredJesdrev36.28 1941    1  
25Mazák LukášSokol Hrabenov37.22 1986 5     
26Komárková EvaKammsport Šumperk37.25 1958 2     
27Stejskal AntonínVíno Karabina37.26 1949    2  
28Koutný VojtěchPřerov37.55 1958   7   
29Mazák ZdeněkSokol Hrabenov38.54 1962  12    
30Mann TomášPísařov38.54 1965  13    
31Straka JosefŠumperk38.58 1939     2 
32Osladil StanislavVíno Karabina39.38 1950   8   
33Lípa FrantišekHoral Šumperk40.13 1949    3  
34Klimeš BohuslavSokol Hrabenov41.13 1959   9   
35Vykydal KvětoslavSokol Temenice41.55 1936     3 
36Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB43.02 1963 3