Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Jarní cena Aquatollu
18. 03. 2000, 10.30
Aquatoll, KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport28.26 1975  1    
2Krátký FrantišekJiskra Králíky29.48 1943    1  
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.30.04 1967  2    
4Tichý JaromírŠumperk30.15 1969  3    
5Medlík JanSeverka Šumperk30.53 1982 1     
6Hejl JanSOU ST Šumperk30.55 1953   1   
7Podešva VladimírPOS Šumperk31.04 1954   2   
8Fišnar JiříKouty31.06 1976  4    
9Trojek KarelŠumperk31.11 1981  5    
10Komárek OndřejSKI Klub Šumperk31.40 1982 2     
11Čmakal FrantišekBludov31.44 1977  6    
12Kunčar JakubAtletika Šumperk31.44 1975  7    
13Šalplachta JindřichFenix Jeseník31.52 1947    2  
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.53 1958   3   
15Medlík CtiradASPV OA Šumperk32.05 1958   4   
16Fišnar RomanLoučná32.34 1983 3     
17Knápek LubomírProfitnes Šumperk32.48 1959   5   
18Drozd LukášDIDI Team Jeseník33.00 1981  8    
19Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB33.10 1974  9    
20Janů PřemyslZábřeh33.23 1980  10    
21Vepřek RadomírVíno Karabina33.28 1953   6   
22Fišnar JanLoučná33.43 1954   7   
23Vacula DavidDIDI Team Jeseník34.32 1970  11    
24Sporek MiroslavDesná Vest34.39 1954   8   
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen34.43 1968  12    
26Valouchová MarieKlášterec34.49 1973  1    
27Hodina AloisALSPORT Šumperk35.14 1949    3  
28Hlásný JiříSport Trefa Šumperk35.31 1958   9   
29Blaháček BohumilPERPO Bludov35.38 1970  13    
30Bielčík JindřichLichkov35.48 1940     1 
31Kotvan PetrBludov35.51 1984 4     
32Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh35.59 1936     2 
33Tomíšek JindřichHanácká kyselka36.18 1939     3 
34Andrle JosefSK DAMA Sport36.29 1986 5     
35Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty36.33 1956   10   
36Valouchová LenkaŠumperk36.35 1983 1     
37Pumprla RostislavŠumperk36.38 1985 6     
38Herbst ManfredJesdrev37.14 1941    4  
39Klučka ZdeněkŠumperk37.19 1976  14    
40Hudos MartinŠumperk37.21 1976  15    
41Mazák LukášSokol Hrabenov37.29 1986 7     
42Straka JosefŠumperk38.16 1939     4 
43Koutný VojtěchPřerov39.22 1958   11   
44Fouček PetrRapotín39.30 1965  16    
45Janů ZdeněkHoral Šumperk39.42 1957   12   
46Klimeš MiroslavSokol Hrabenov40.38 1982 8     
47Matějíček DaliborKČT Šumperk40.38 1959   13   
48Mazák ZdeněkSokol Hrabenov40.47 1962  17    
49Rieglová TerezaSeverka Šumperk42.27 1981  2    
50Ševčík PavelHoral Šumperk43.11 1963  18    
51Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou48.00 1958   1