Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Jarní cena Aquatollu
17. 03. 2001, 10.30
KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8120 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Uchytil MilanPardubice27.28 1974  1    
2Hybský OndřejPardubice29.00 1983 1     
3Macíček MiroslavKopřivnice29.07 1961   1   
4Krátký FrantišekJiskra Králíky29.11 1943    1  
5Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.29.58 1967  2    
6Drážný LadislavTatran Písařov30.06 1959   2   
7Podešva VladimírPOS Šumperk30.24 1954   3   
8Hejl JanŠumperk30.39 1953   4   
9Krsek JaroslavLuková30.40 1951    2  
10Drozd LukášDIDI Team Jeseník30.48 1981  3    
11Ličman AlešTatran Všechovice30.59 1959   5   
12Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB31.31 1974  4    
13Knápek LubomírProfitnes Šumperk31.54 1959   6   
14Strachota JaroslavSeverka šumperk32.17 1956   7   
15Růžička MartinČeská Ves32.21 1983 2     
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník32.33 1947    3  
17Kolář DanielJeseník32.48 1980  5    
18Čmakal FrantišekBludov33.02 1977  6    
19Kukula ZdeněkVíno Karabina33.05 1950    4  
20Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk33.08 1966  7    
21Tichý ViktorHoral Šumperk33.09 1971  8    
22Sporek MiroslavFagus33.10 1954   8   
23Dostál JiříDarek Přikryl33.16 1964  9    
24Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk33.18 1953   9   
25Mazák LukášSokol Hrabenov33.36 1986 3     
26Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk33.51 1965  10    
27Medlík JanSeverka Šumperk33.57 1982  11    
28Fišnar JanLoučná34.01 1954   10   
29Riegl OndřejSeverka Šumperk34.15 1984 4     
30Růžička KarelČeská Ves34.26 1956   11   
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk34.28 1968  12    
32Blaháček BohumilPERPO Bludov34.35 1970  13    
33Vacula DavidDIDI Team Jeseník34.53 1970  14    
34Šrámek JaromírKVS Šumperk OB35.03 1958   12   
35Medlík CtiradASPV OA Šumperk35.14 1958   13   
36Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex35.19 1985 5     
37Málek JiříPrumka Galaxy35.22 1982  15    
38Hlásný JiříSport Trefa Šumperk35.33 1958   14   
39Bielčík JindřichLichkov35.35 1940     1 
40Herbst ManfredJesdrev35.48 1941     2 
41Valouchová MarieKlášterec36.06 1973  1    
42Pernica PavelPERPO Bludov36.08 1949    5  
43Škovránek OndřejŠumperk36.30 1979  16    
44Novotná EvaLetohrad36.32 1948   1   
45Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí37.00 1969  2    
46Tomíšek JindřichHanácká kyselka37.17 1939     3 
47Mann TomášDubicko37.30 1965  17    
48Podoba TomášPostřelmov37.40 1982  18    
49Hejtmánek JiříVíno Karabina37.42 1969  19    
50Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty37.49 1956   15   
51Ščuglík ZbyněkSporton Šumperk37.55 1969  20    
52Merta JaroslavJeseník37.56 1935     4 
53Krumer MiroslavOstrov38.22 1949    6  
54Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh38.35 1936     5 
55Valouchová LenkaSKP Šumperk38.46 1983 1     
56Stejskal AntonínVíno Karabina38.49 1949    7  
57Janů ZdeněkHoral Šumperk38.53 1957   16   
58Brandejský MilanŠumperk40.21 1965  21    
59Koutný VojtěchPřerov40.23 1958   17   
60Horvátová BlankaZábřeh40.34 1973  3    
61Školut DanielRapotín40.52 1968  22    
62Dobeš MartinMartindobes.cz41.21 1976  23    
63Blažek MilanSKI Team Šumperk41.34 1972  24    
64Tříska OndřejLoučná42.25 1986 6     
65Rieglová TerezaSeverka Šumperk42.32 1981  4    
66Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou47.50 1958   2   
67Osladil StanislavVíno Karabina47.50 1950    8