Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Jarní cena Aquatollu
16. 03. 2002, 10.30
KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8120 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Vítek MiroslavSport Dres Ústí nad Orlicí26.39 1972  1    
2Razým LukášIscarex Česká Třebová26.48 1979  2    
3Procházka JosefDamasport Šumperk27.00 1971  3    
4Horák OndřejAK Kroměříž27.59 1975  4    
5Vacek MartinIscarex Česká Třebová28.02 1969  5    
6Filip VáclavAK Kroměříž28.06 1960   1   
7Krejčí MartinTTC Olomouc29.21 1978  6    
8Čechal MilanIscarex Česká Třebová29.25 1959   2   
9Čechal JaroslavTS Letohrad29.26 1961   3   
10Šimůnek JanIscarex Česká Třebová29.29 1982  7    
11Růžička MartinČeská Ves29.31 1983  8    
12Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.29.34 1967  9    
13Vepřek KamilLiaz Jablonec30.13 1980  10    
14Novák JanVysoký Potok30.17 1982  11    
15Doleček JosefIscarex Česká Třebová30.21 1979  12    
16Drážný LadislavTatran Písařov30.35 1959   4   
17Mikulka JosefŠumperk30.48 1949    1  
18Málek JiříSporton Šumperk30.55 1982  13    
19Razým JanIscarex Česká Třebová30.58 1957   5   
20Drozd LukášDIDI Team Jeseník31.00 1981  14    
21Čmakal FrantišekBludov31.10 1977  15    
22Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB31.16 1974  16    
23Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.17 1958   6   
24Knápek LubomírMoravolen Šumperk31.25 1959   7   
25Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí31.28 1953   8   
26Hejl JanŠumperk31.33 1953   9   
27Kopa MichalSKP Šumperk31.38 1975  17    
28Koštoval JiříJeseník31.53 1951    2  
29Strachota JaroslavSeverka Šumperk32.01 1956   10   
30Fišnar JiříKouty32.09 1976  18    
31Trojek KarelTristyle Šumperk32.16 1981  19    
32Strachota PetrSeverka Šumperk32.26 1987 1     
33Šalplachta JindřichFenix Jeseník32.40 1947    3  
34Snášel LubomírBludov32.47 1981  20    
35Klučka ZdeněkŠumperk32.54 1976  21    
36Berka MichalDIDI Team Jeseník33.04 1973  22    
37Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk33.05 1953   11   
38Dostál JiříDarek Přikryl33.08 1964  23    
39Růžička KarelČeská Ves33.10 1956   12   
40Tichý ViktorHoral Šumperk33.11 1971  24    
41Sporek MiroslavFagus33.29 1954   13   
42Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty33.32 1962   14   
43Mazák LukášSokol Hrabenov33.40 1986 2     
44Tříska OndřejLoučná33.46 1986 3     
45Kukula ZdeněkVíno Karabina34.22 1950    4  
46Král LiborAZ Ekotherm Šumperk34.39 1968  25    
47Churavý MiroslavHoral Šumperk35.08 1959   15   
48Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk35.28 1965  26    
49Fišnar JanLoučná35.41 1954   16   
50Vacula DavidDIDI Team Jeseník35.43 1970  27    
51Hroch AntonínHanušovice35.44 1984 4     
52Medlík CtiradASPV OA Šumperk35.52 1958   17   
53Stejskal AntonínVíno Karabina35.55 1949    5  
54Macháček JiříVíno Karabina36.11 1953   18   
55Štrobl KarelPERPO Bludov36.35 1971  28    
56Krumer MiroslavOstrov36.40 1949    6  
57Vytlačilová LenkaIscarex Česká Třebová37.11 1984 1     
58Blažek MilanSKI Team Šumperk37.22 1972  29    
59Herbst ManfredJesdrev37.27 1941     1 
60Vozda JiříKVS Šumperk OB37.30 1961   19   
61Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty37.32 1956   20   
62Genčur LubošŠumperk38.04 1962   21   
63Mann TomášAZ Ekotherm Šumperk38.39 1965  30    
64Paloncý PavelKVS Šumperk OB38.55 1963  31    
65Šimůnek JanIscarex Česká Třebová39.07 1949    7  
66Koutný VojtěchPřerov39.28 1958   22   
67Balcarová PetraIscarex Česká Třebová39.35 1981  1    
68Straka JosefŠumperk39.41 1939     2 
69Fišnar JiříKouty39.45 1950    8  
70Jirásková EvaIscarex Česká Třebová40.25 1964   1   
71Janů ZdeněkHoral Šumperk40.46 1957   23   
72Dobeš MartinKVS Šumperk OB40.53 1976  32    
73Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB40.55 1963   2   
74Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk41.02 1971  2    
75Březina VladimírSeverka Šumperk41.22 1958   24   
76Čechalová HanaTS Letohrad41.42 1986 2     
77Strachotová EvaSeverka Šumperk42.33 1960   3   
78Lípa FrantišekHoral Šumperk42.37 1949    9  
79Osladil StanislavVíno Karabina43.06 1950    10  
80Švédová MichaelaŠumperk45.16 1977  3    
81Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB45.16 1972  4    
82Kašpar JiříSokol Bohutín46.06 1953   25   
83Šuba LiborŠumperk49.05 1953   26   
84Tonová ZdeňkaSalón Zdena50.04 1958   4