Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2003
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský krosHorokros


Jarní cena Aquatollu
15. 03. 2003, 10.30
KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport27.29 1975  1    
2Blaha TomášAK Kroměříž27.36 1976  2    
3Kostrzewski JaroslavPolski27.42 1976  3    
4Ženčák JaroslavTJ Šumperk27.46 1961   1   
5Krejčí MartinTTC Olomouc28.51 1978  4    
6Vacek MartinIscarex Česká Třebová29.04 1969  5    
7Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc29.10 1974  6    
8Málek JiříSporton Team29.41 1982  7    
9Glaser VáclavFort SNC29.45 1970  8    
10Drozd LukášDIDI Team Jeseník29.48 1981  9    
11Krátký FrantišekJiskra Králíky29.53 1943     1 
12Stránský AlešIscarex Česká Třebová30.07 1960   2   
13Čechal MilanIscarex Česká Třebová30.42 1959   3   
14Švec MiroslavTJ Potštejn30.53 1952    1  
15Holec PavelAK Zlín30.58 1986 1     
16Bielčik PetrLichkov31.13 1971  10    
17Růžička MartinČeská Ves31.30 1983  11    
18Razým JanIscarex Česká Třebová31.43 1957   4   
19Hejl JanŠumperk31.44 1953    2  
20Knápek LubomírMoravolen Šumperk32.37 1959   5   
21Doleček JosefIscarex Česká Třebová32.48 1979  12    
22Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex32.49 1985 2     
23Genčur RomanKVS Šumperk OB33.18 1987 3     
24Růžička KarelČeská Ves33.19 1956   6   
25Koštoval JiříJeseník33.21 1951    3  
26Komárek OndřejSKI Klub Šumperk33.51 1982  13    
27Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk33.52 1953    4  
28Sporek MiroslavFagus34.30 1954   7   
29Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk34.38 1966  14    
30Kukula ZdeněkVíno Karabina34.41 1950    5  
31Janů PřemyslVA Brno34.48 1980  15    
32Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice34.54 1953    6  
33Macháček JiříVíno Karabina35.04 1953    7  
34Hejtmánek JiříVíno Karabina35.22 1969  16    
35Kechrt Tomᚊumperk35.43 1981  17    
36Šrámek JaromírKVS Šumperk OB35.53 1958   8   
37Švecová TerezaTJ Potštejn36.03 1977  1    
38Bielčík JindřichLichkov36.27 1940     2 
39Herbst ManfredJesdrev36.32 1941     3 
40Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty36.37 1956   9   
41Weinlich PavelPramet Šumperk36.51 1988 4     
42Krumer MiroslavOstrov36.54 1949    8  
43Pernica PavelPERPO Bludov36.55 1949    9  
44Vytlačilová LenkaIscarex Česká Třebová37.01 1984  2    
45Praus LuděkFK Bohutín37.06 1968  18    
46Stejskal AntonínVíno Karabina37.09 1949    10  
47Medlík CtiradASPV OA Šumperk37.17 1958   10   
48Gočaltovský LadislavVelký Újezd37.26 1960   11   
49Lerch VladislavŽST Olomouc37.45 1948    11  
50Silán Jiří39.04 1983  19    
51Tomíšek JindřichHanácká kyselka39.19 1939     4 
52Koutný VojtěchPřerov39.31 1958   12   
53Navrátil LadislavŠumperk39.48 1966  20    
54Ostřanský JosefSeverka Šumperk39.51 1943     5 
55Janů ZdeněkHoral Šumperk40.32 1957   13   
56Paloncý PavelKVS Šumperk OB40.43 1963   14   
57Komárková EvaSKP Šumperk40.43 1958   1   
58Stejskalová RadkaZem. universita41.05 1980  3    
59Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk41.40 1971  4    
60Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB41.44 1963   2   
61Jirásková EvaIscarex Česká Třebová41.53 1964   3   
62Straka JosefŠumperk43.26 1939     6 
63Voráč JanSeverka Šumperk44.40 1986 5     
64Osladil StanislavVíno Karabina45.10 1950    12  
65Macháčková AnnaKVS Šumperk46.17 1984  5    
66Dobeš MartinKVS Šumperk OB49.46 1976  21    
67Tonová ZdeňkaSalón Zdena50.51 1958   4