Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Jarní cena Aquatollu
20. 03. 2004, 10.30
KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport28.16 1975  1    
2Málek JiříSalón Zdena28.54 1982  2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk28.58 1961   1   
4Drozd LukášDIDI Team Jeseník29.37 1981  3    
5Glaser VáclavCTC Fort Ústí nad Orlicí30.07 1970  4    
6Krátký FrantišekJiskra Králíky31.08 1943     1 
7Macek JanLoko Zábřeh31.27 1980  5    
8Trojek KarelTristyle Šumperk31.37 1981  6    
9Drážný LadislavTatran Písařov31.47 1959   2   
10Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.32.00 1967  7    
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk32.05 1959   3   
12Bartoň EduardSK Štíty32.11 1985  8    
13Strachota JaroslavSeverka Šumperk32.17 1956   4   
14Koštoval JiříJeseník32.21 1951    1  
15Hejl JanŠumperk32.53 1953    2  
16Hejtmánek MilošHAS Bike Šumperk33.00 1963   5   
17Čmakal FrantišekBludov33.14 1977  9    
18Jokl Tomᚊumperk33.16 1982  10    
19Podešva VladimírPOS Šumperk33.20 1954    3  
20Weinlich MaxmiliánVíno Karabina33.30 1966  11    
21Tarant LadislavLíšnice33.40 1960   6   
22Šalplachta JindřichFenix Jeseník33.50 1947    4  
23Doležal MilanHoral Šumperk33.51 1972  12    
24Dostál JiříDarek Přikryl33.52 1964   7   
25Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty34.01 1962   8   
26Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB34.23 1974  13    
27Zika JosefZábřeh34.31 1971  14    
28Praus LuděkFK Bohutín34.47 1968  15    
29Paloncý PavelKVS Šumperk OB34.50 1984  16    
30Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk34.52 1953    5  
31Růžička KarelČeská Ves35.28 1956   9   
32Kechrt Tomᚊumperk35.33 1981  17    
33Macháček JiříVíno Karabina35.54 1953    6  
34Mazák LukášSokol Hrabenov36.18 1986 1     
35Hejtmánek JiříVíno Karabina36.25 1969  18    
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty36.36 1956   10   
37Jašek OndřejAtletika Zábřeh37.17 1977  19    
38Kukula MarcelVíno Karabina37.40 1973  20    
39Bielčík JindřichLichkov37.57 1940     2 
40Herbst ManfredJesdrev38.31 1941     3 
41Stejskal AntonínVíno Karabina38.57 1949    7  
42Brandejský TomášKVS Šumperk39.02 1991 2     
43Galuszka IvanSalon Zdena39.25 1956   11   
44Stejskalová RadkaZem. universita39.38 1980  1    
45Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk39.49 1965  21    
46Honc OndřejŠumperk40.25 1981  22    
47Březina VladimírSeverka Šumperk40.31 1958   12   
48Krňávková EvaSalón Zdena40.47 1975  2    
49Tomíšek JindřichHanácká kyselka40.59 1939     4 
50Brandejský MilanTemenice41.09 1965  23    
51Gebrová ZuzanaZábřeh41.16 1985  3    
52Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB41.16 1963   1   
53Březina ZdeněkChromeč42.53 1961   13   
54Koutný VojtěchPřerov42.54 1958   14   
55Straka JosefŠumperk43.01 1939     5 
56Merta JaroslavESPRO Jeseník43.20 1935     6 
57Březina DavidŠumperk44.10 1986 3     
58Ševčík PavelHoral Šumperk48.22 1963   15   
59Koktavá PetraAlojzov48.53 1979  4    
60Tonová ZdeňkaSalón Zdena50.42 1958   2   
61Matějíček DaliborKČT Šumperk50.48 1959   16   
62Felklová JarmilaSalón Zdena53.05 1960   3