Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2005
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAŠumperská hodinovka
Kašpicův běhBěh AZ EkothermuBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Jarní cena Aquatollu
19. 03. 2005, 10.30
KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk29.25 1961   1   
2Polách RostislavSK DAMA sport30.37 1975  1    
3Král VojtěchSeverka Šumperk31.08 1988 1     
4Genčur RomanKVS Šumperk OB31.29 1987 2     
5Zapalač MartinX-air Ostrava31.41 1986  2    
6Čmakal FrantišekBludov31.58 1977  3    
7Gebr MilanGebříci Zábřeh32.35 1954    1  
8Kechrt Tomᚊumperk32.44 1981  4    
9Nakládal ČestmírSG Vrbno32.47 1964   2   
10Drážný LadislavTatran Písařov32.48 1959   3   
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB32.50 1958   4   
12Weinlich MaxmiliánVíno Karabina32.53 1966  5    
13Zika JosefZábřeh33.06 1971  6    
14Knápek LubomírMoravolen Šumperk33.38 1959   5   
15Strachota JaroslavSeverka Šumperk33.59 1956   6   
16Křížová LucieOlympie Bruntál34.02 1987 1     
17Trojek KarelTristyle Šumperk34.13 1981  7    
18Mazák LukášSokol Hrabenov34.16 1986  8    
19Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.34.20 1967  9    
20Konopa JiříAtletika Šumperk34.27 1986  10    
21Schon JiříŠumperk34.48 1983  11    
22Galuszka OndřejŠumperk35.04 1986  12    
23Kunčar JakubPSK Šumperk35.44 1975  13    
24Paloncý PavelKVS Šumperk OB35.53 1984  14    
25Březina JanSeverka Šumperk36.00 1984  15    
26Kukula ZdeněkVíno Karabina36.21 1950    2  
27Frýbort JiříFry-sport Team36.27 1977  16    
28Opletal JaroslavSeverka Šumperk36.31 1990 3     
29Sporek MiroslavFagus37.03 1954    3  
30Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk37.08 1953    4  
31Jašek OndřejAtletika Zábřeh37.21 1977  17    
32Pavlas JiříSK Pašerák Písařov37.44 1982  18    
33Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh37.45 1985  1    
34Doležal MilanHoral Šumperk37.55 1972  19    
35Černohousová PetraSZŽ Šumperk37.57 1977  2    
36Macháček JiříVíno Karabina37.59 1953    5  
37Herbst ManfredJesdrev38.11 1941     1 
38Pur VáclavŠumperk38.46 1955    6  
39Bendová KarolínaGymnázium Šumperk39.01 1987 2     
40Medlík CtiradASPV OA Šumperk39.18 1958   7   
41Kukula MarcelVíno Karabina39.54 1973  20    
42Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh40.08 1936     2 
43Galuszka IvanSalon Zdena40.13 1956   8   
44Březina VladimírSeverka Šumperk40.32 1958   9   
45Morávek MartinTJ Sokol Hrabenov41.20 1988 4     
46Růžička MilanŠumperk41.37 1975  21    
47Krňávková EvaSalón Zdena42.00 1975  3    
48Březina ZdeněkSalix42.08 1961   10   
49Paloncý PavelKVS Šumperk OB43.17 1963   11   
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB43.19 1963   1   
51Smrčka LukášSK Pašerák Písařov44.01 1980  22    
52Fučík ZdeněkDelta Real44.05 1956   12   
53Hrubá MartinaHoral Šumperk45.14 1972  4    
54Medlíková MilenaSeverka Šumperk45.21 1958   2   
55Smrčka ZdeněkSK Pašerák Písařov46.37 1981  23    
56Metelková IvanaVrbno46.47 1961   3   
57Macháčková AnnaKVS Šumperk46.50 1984  5    
58Ženčáková MarieSalón Zdena48.31 1968   4   
59Felklová JarmilaSalón Zdena49.49 1960   5   
60Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB54.23 1987 3