Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Běh za břehem
19. 03. 2006, 10.30
Gebříci Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Král VojtěchSeverka Šumperk25.12 1988 1     
2Halama JakubKVS Šumperk OB25.32 1979  1    
3Poklop MartinSeverka Šumperk26.21 1988 2     
4Dostál JiříBC Morava27.03 1964   1   
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina27.15 1966   2   
6Drážný LadislavSK Pašerák Písařov27.50 1959   3   
7Čmakal FrantišekBludov28.01 1977  2    
8Spáčil RadekDama Sport Šumperk28.10 1971  3    
9Genčur RomanKVS Šumperk OB28.10 1987  4    
10Vošický PavelSK DAMA sport28.13 1975  5    
11Strachota MichalSeverka Šumperk28.17 1983  6    
12Brokeš RostislavSK Rampušák28.21 1962   4   
13Sikora OndřejZábřeh28.52 1977  7    
14Strachota JaroslavSeverka Šumperk29.02 1956    1  
15Sporek MiroslavFagus29.17 1954    2  
16Hejl JanŠumperk29.17 1953    3  
17Krňávek MichalZábřeh29.48 1990 3     
18Šalplachta JindřichFenix Jeseník29.51 1947    4  
19Mazák LukášSokol Hrabenov30.01 1986  8    
20Šrámek JaromírKVS Šumperk OB30.06 1958   5   
21Pavlík RadekKVS Šumperk OB30.23 1968  9    
22Jašek OndřejAtletika Zábřeh31.33 1977  10    
23Vychodil AloisŠternberk31.54 1946     1 
24Sitta MatějZábřeh32.10 1990 4     
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk32.21 1953    5  
26Brandejský TomášAtletika Šumperk32.24 1991 5     
27Felkl LuděkSalon Zdena32.32 1960   6   
28Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty32.35 1956    6  
29Pavlas JiříSK Pašerák Písařov32.38 1982  11    
30Kroul JosefZábřeh32.43 1973  12    
31Lerch VladislavČD Olomouc32.53 1948    7  
32Macháček JiříVíno Karabina32.54 1953    8  
33Březina ZdeněkSalix32.58 1961   7   
34Kuchař AntonínNová Ves33.00 1978  13    
35Nesporý JanZábřeh33.01 1970  14    
36Kozlanský RomanZábřeh33.02 1962   8   
37Paloncý PavelKVS Šumperk OB33.16 1963   9   
38Přikryl JanSeverka Šumperk33.29 1989 6     
39Krňávková EvaTrisk Olomouc33.30 1975  1    
40Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk33.38 1989 1     
41Březina VladimírSeverka Šumperk33.47 1958   10   
42Tomíšek JindřichHanácká kyselka34.00 1939     2 
43Fischer IvoCK Rampušák34.20 1990 7     
44Mátl MartinKVS Šumperk34.29 1990 8     
45Šincl JosefOrel Rovensko34.37 1967  15    
46Václavek JiříZábřeh34.51 1990 9     
47Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk34.54 1956    9  
48Brandejský MilanTemenice35.01 1965   11   
49Březinová MarieSeverka Šumperk35.12 1991 2     
50Srovnal OtakarLoko Zábřeh35.19 1942     3 
51Batěk MiroslavKocour z Rabštejna35.21 1954    10  
52Aleš DavidKVS Šumperk OB35.36 1975  16    
53Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko35.41 1991 3     
54Štýbnarová RadkaZábřeh35.57 1986  2    
55Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk36.12 1971   1   
56Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB36.19 1963   2   
57Strachotová EvaSeverka Šumperk36.24 1960   3   
58Horníčková MartinaGymnázium Šumperk37.03 1991 4     
59Janů ZdeněkHoral Šumperk37.17 1957   12   
60Školut DanielRapotín37.26 1968  17    
61Janů ZdeněkKVS Šumperk OB37.35 1990 10     
62Komárková EvaSKP Šumperk38.07 1958   4   
63Hrubá MartinaHoral Šumperk41.33 1972  3    
64Ženčáková MarieSalón Zdena41.56 1968   5   
65Ševčík PavelHoral Šumperk42.42 1963   13   
66Felklová JarmilaSalón Zdena43.03 1960   6   
67Tonová ZdeňkaSalón Zdena43.54 1958   7   
68Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB46.16 1987  4