Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2007
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Běh za břehem
18. 03. 2007, 10.00
Gebříci Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk25.11 1961   1   
2Weinlich MaxmiliánVíno Karabina25.50 1966   2   
3Kechrt TomášPolách & syn Šumperk26.14 1981  1    
4Dostál JiříBC Morava26.29 1964   3   
5Genčur RomanKVS Šumperk OB27.13 1987  2    
6Procházka MarekŠumperk27.28 1974  3    
7Pavlík RadekKVS Šumperk OB27.29 1968  4    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB27.33 1958   4   
9Brokeš RostislavSK Rampušák27.50 1962   5   
10Krňávek MichalZábřeh27.58 1990 1     
11Sikora OndřejZábřeh28.08 1977  5    
12Melichar JohnZábřeh28.25 1985  6    
13Hejl JanŠumperk28.27 1953    1  
14Bajnok VítSDH Bratrušov28.45 1986  7    
15Strachota JaroslavSeverka Šumperk28.46 1956    2  
16Zika JosefZábřeh28.53 1971  8    
17Drážný LadislavSK Pašerák Písařov28.58 1959   6   
18Fajta PavelCSC Šumperk29.35 1957    3  
19Mátl MartinKVS Šumperk29.39 1990 2     
20Sporek MiroslavFagus29.49 1954    4  
21Konopa JiříAtletika Šumperk30.01 1986  9    
22Kukula MarcelVíno Karabina30.08 1973  10    
23Wiesnerová ZdenkaSP Police nad Metují30.10 1969   1   
24Richter DavidUničov30.56 1977  11    
25Brandejský TomášAtletika Šumperk31.07 1991 3     
26Hamala MiloslavLibina31.09 1965   7   
27Macháček CtiradVíno Karabina31.18 1983  12    
28Wiesner JiříSpartak Orlice nad Met.31.21 1956    5  
29Nesporý JanZábřeh31.59 1970  13    
30Jašek OndřejAtletika Zábřeh32.21 1977  14    
31Šincl JosefOrel Rovensko32.24 1992 4     
32Hroch StanislavZábřeh32.37 1956    6  
33Komárek JaromírKVS Šumperk OB32.51 1949    7  
34Stejskal AntonínVíno Karabina33.02 1949    8  
35Smolicha JosefNový Malín33.03 1956    9  
36Hecl MilošNový Malín33.24 1976  15    
37Březina ZdeněkSalix33.25 1961   8   
38Macháček JiříVíno Karabina33.26 1953    10  
39Hloušková MarcelaSalón Zdena33.30 1974  1    
40Kozlanský RomanZábřeh33.36 1962   9   
41Batěk MiroslavKocour z Rabštejna34.31 1954    11  
42Tomíšek JindřichHanácká kyselka34.43 1939     1 
43Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh35.05 1936     2 
44Bém PavelZábřeh35.09 1979  16    
45Březina VladimírSeverka Šumperk35.21 1958   10   
46Šinclová ZdeňkaSeverka Šumperk35.35 1991 1     
47Fišer MartinGymnázium Zábřeh35.54 1992 5     
48Brandejská MonikaAtletika Šumperk35.58 1991 2     
49Brandejský MilanTJ Šumperk36.11 1965   11   
50Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk36.27 1988  2    
51Václavek JiříZábřeh36.44 1990 6     
52Horníčková MartinaAtletika Šumperk36.45 1991 3     
53Šincl JosefOrel Rovensko37.09 1967   12   
54Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB37.44 1963   2   
55Hrtáňová JanaKVS Šumperk39.21 1991 4     
56Skála PetrČtyřlístek Šumperk40.09 1973  17    
57Janíček ZdeněkElektro-Rýznar Štíty40.10 1955    12  
58Melichar StanislavZábřeh41.37 1956    13  
59Ondruch LukášSeverka Šumperk42.32 1992 7     
60Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB43.23 1987  3