Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2008
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Běh za břehem
16. 03. 2008, 10.00
Gebříci Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk24.26 1961   1   
2Procházka MarekŠumperk24.36 1974  1    
3Kechrt TomášPolách & syn Šumperk25.08 1981  2    
4Bielčik PetrLichkov26.07 1971  3    
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina26.09 1966   2   
6Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn26.53 1977  4    
7Zika JosefZábřeh27.15 1971  5    
8Samek BohuslavSK Týniště nad Orlicí27.25 1954    1  
9Richter DavidUničov28.04 1977  6    
10Hejl JanProsport Šumperk28.06 1953    2  
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB28.20 1958    3  
12Brzobohatý PavelZábřeh28.26 1972  7    
13Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.28.27 1967   3   
14Drážný LadislavSK Pašerák Písařov28.30 1959   4   
15Sporek MiroslavFagus28.42 1954    4  
16Dvořák PavelFOSA Prostějov29.05 1982  8    
17Kostecký JanŠumperk29.14 1991 1     
18Fajta PavelCSC Šumperk29.22 1957    5  
19Krutta JiříKaratisti s.r.o.29.55 1985  9    
20Mazák LukášSokol Hrabenov30.02 1986  10    
21Hamala MiloslavLibina30.07 1965   5   
22Hloušková MarcelaSKP Šumperk30.11 1974  1    
23Ondra TomášNový Malín30.20 1976  11    
24Král LiborAZ Ekotherm Šumperk30.30 1968   6   
25Hubáček PavelSporton Šumpek30.40 1976  12    
26Dušková LenkaIscarex Česká Třebová30.47 1980  2    
27Jonová LudmilaIscarex Česká Třebová30.47 1962   1   
28Šincl JosefOrel Rovensko30.58 1992 2     
29Krčková ŠárkaProstějov31.15 1988  13    
30Filipiová EvaTJ Šumperk31.35 1986  3    
31Nesporý JanZábřeh31.54 1970  14    
32Hecl MilošNový Malín31.58 1976  15    
33Macháček JiříVíno Karabina32.00 1953    6  
34Jirásková HanaIscarex Česká Třebová32.04 1989  4    
35Bajerová AlenaKaratisti s.r.o.32.15 1984  5    
36Kroul JosefAtletika Zábřeh32.52 1973  16    
37Batěk MiroslavHrabišín32.55 1954    7  
38Malý TomášZábřeh32.58 1974  17    
39Březina ZdeněkSalix Chromeč33.13 1961   7   
40Štýbnarová RadkaZábřeh33.29 1986  6    
41Možný StanislavŠumperk33.38 1977  18    
42Stejskal AntonínVíno Karabina33.47 1949    8  
43Bielčík JindřichLichkov34.19 1940     1 
44Jirásková EvaIscarex Česká Třebová34.19 1964   2   
45Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk34.45 1953    9  
46Šincl JosefOrel Rovensko35.06 1967   8   
47Paloncý PavelKVS Šumperk OB35.21 1963   9   
48Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh35.29 1936     2 
49Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk35.29 1988  7    
50Březina VladimírSeverka Šumperk35.36 1958    10  
51Rešová KateřinaAtletika Šumperk35.57 1990 1     
52Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.37.25 1965   10   
53Šinclová ZdeňkaSeverka Šumperk37.29 1991 2     
54Kozlanský RomanZábřeh37.33 1962   11   
55Šinclová ZdeňkaOrel rovensko37.38 1971   3   
56Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB37.39 1963   4   
57Ševčík PavelHoral Šumperk44.02 1963   12   
58Tonová ZdeňkaSalón Zdena44.03 1958   5