Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2009
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosHorokros


Běh za břehem
22. 03. 2009, 10.00
Gebříci Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk24.22 1961   1   
2Vacek MartinIscarex Česká Třebová24.45 1969   2   
3Procházka MarekŠumperk24.58 1974  1    
4Axman KarelSki-OB Šternberk25.32 1983  2    
5Žanda AdamGymnázium Šumperk26.14 1991 1     
6Dvořák PavelFOSA Prostějov26.31 1982  3    
7Zika JosefAtletika Zábřeh26.35 1971  4    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB26.38 1958    1  
9Dostál JiříBC Morava26.48 1964   3   
10Krejčí StanislavASPV Těchonín27.03 1963   4   
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk27.10 1959    2  
12Hejl JanProsport Šumperk28.17 1953    3  
13Drážný LadislavSK Pašerák Písařov28.24 1959    4  
14Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh28.25 1972  5    
15Březina VojtěchSeverka Šumperk28.48 1986  6    
16Fajta PavelCSC Šumperk29.15 1957    5  
17Fišer MartinGymnázium Zábřeh29.41 1992 2     
18Sporek MiroslavFagus30.01 1954    6  
19Pur VáclavŠumperk30.10 1955    7  
20Šincl JosefOrel Rovensko30.21 1992 3     
21Šincl JiříOrel Rovensko30.40 1994 4     
22Smolicha JosefNový Malín30.50 1956    8  
23Ehrig RudolfIscarex Česká Třebová30.53 1948     1 
24Hecl MilošNový Malín31.04 1976  7    
25Komárek JaromírKVS Šumperk OB31.07 1949     2 
26Nesporý JanSK Nadoraz31.19 1970  8    
27Felkl LuděkStudio 200132.02 1960   5   
28Ondra TomášNový Malín32.10 1976  9    
29Jelínek MatějHvězda Pardubice32.14 1942     3 
30Krutta JiříKaratisti s.r.o.32.27 1985  10    
31Horvát PetrSeverka Šumperk32.27 1994 5     
32Miča PetrSDH Bratrušov32.56 1979  11    
33Batěk MiroslavHrabišín33.10 1954    9  
34Tovaryšová HanaSK Přerov33.11 1961   1   
35Procházková IvaŠumperk33.16 1984  1    
36Hromek VlastimilOramont Šumperk33.23 1992 6     
37Březina ZdeněkSalix Chromeč33.31 1961   6   
38Bielčík JindřichLichkov33.35 1940     4 
39Hubáček PavelSporton Šumpek33.49 1976  12    
40Stejskal AntonínVíno Karabina34.06 1949     5 
41Brandejský TomášAtletika Šumperk34.22 1991 7     
42Brandejská MonikaAtletika Šumperk34.22 1991 1     
43Březina VladimírSeverka Šumperk34.58 1958    10  
44Habiger PetrHrabišín35.04 1970  13    
45Paloncý PavelKVS Šumperk OB35.27 1963   7   
46Blažek MartinZábřeh35.57 1990  14    
47Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh36.17 1936     6 
48Neoral ZdeněkSbor apošt. církve Záb.36.18 1965   8   
49Tomíšek JindřichMacháček M.-pokrývačství36.53 1939     7 
50Šinclová ZdeňkaSeverka Šumperk37.11 1991 2     
51Krobotová PetraSlezská univerzita Opava37.20 1988  2    
52Kaller Lukáš37.31 1992 8     
53Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk37.33 1953    11  
54Šinclová ZdeňkaOrel rovensko37.57 1971   2   
55Švrček JaroslavŠumperk42.25 1986  15    
56Srovnal JanSeverka Šumperk43.27 1994 9     
57Jelínková MagdaHvězda pardubice46.15 1945   3   
58Felklová JarmilaSalón Zdena47.00 1960   4   
59Tonová ZdeňkaSalón Zdena47.00 1958   5