Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2010
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska OsmičkaHorokros


Běh za břehem
21. 03. 2010, 10.00
Gebříci Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk24.33 1961   1   
2Axman KarelSki-OB Šternberk24.34 1983  1    
3Procházka MarekŠumperk24.39 1974  2    
4Vacek MartinIscarex Česká Třebová24.46 1969   2   
5Dvořák PavelBiatlon Prostějov26.12 1982  3    
6Fišer MartinGymnázium Zábřeh26.34 1992 1     
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.35 1975  4    
8Weinlich MaxmiliánVíno Karabina26.40 1966   3   
9Krátký FrantišekJiskra Králíky26.47 1943     1 
10Minář MarekMagnus Orienteering26.50 1994 2     
11Divíšek JanTJ Jiskra Králíky26.55 1993 3     
12Březina VojtěchTJ Bohutín27.02 1986  5    
13Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh27.03 1972  6    
14Dobšíček PavelSK Hronov27.04 1980  7    
15Keprt JanSilný tým Uničov27.11 1983  8    
16Zika JosefAtletika Zábřeh27.13 1971  9    
17Fochler PetrMK Pohoda27.15 1991  10    
18Knápek LubomírMoravolen Šumperk27.17 1959    1  
19Doležal MilanHoral Šumperk27.36 1972  11    
20Večeřa RomanBiatlon Prostějov27.44 1980  12    
21Horvát PetrZábřeh27.58 1994 4     
22Hubáček PavelSporton Šumpek27.59 1976  13    
23Žouželka LiborPostřelmov28.07 1978  14    
24Šincl Jiří2. ZŠ Zábřeh28.14 1994 5     
25Šrámek JaromírKVS Šumperk OB28.18 1958    2  
26Václavík PavelŠumperk28.24 1978  15    
27Šanovec JanPekárna Vašíček28.38 1978  16    
28Pur VáclavŠumperk28.40 1955    3  
29Dostál JiříBC Morava28.50 1964   4   
30Štyndl MiroslavAtletika Polička29.02 1957    4  
31Sporek MiroslavFagus29.30 1954    5  
32Šincl JosefOrel Rovensko29.41 1992 6     
33Jirásková EvaIscarex Česká Třebová29.48 1964   1   
34Fajta PavelCSC Šumperk29.56 1957    6  
35Chlebníček JiříCK Morava30.02 1987  17    
36Nesporý JanSK Nadoraz30.09 1970   5   
37Nikodým Lukᚊumperk30.30 1980  18    
38Hecl MilošKVS Šumperk OB31.08 1976  19    
39Felkl LuděkStudio 200131.11 1960    7  
40Timko MartinTJ Šumperk31.18 1994 7     
41Brokeš RostislavOlšany31.45 1962   6   
42Kroul JosefAtletika Zábřeh31.50 1973  20    
43Miča PetrSDH Bratrušov32.14 1979  21    
44Jelínek MatějHvězda Pardubice32.20 1942     2 
45Štýbnarová RadkaZábřeh32.38 1986  1    
46Bláha JiříOknoPlast Šumperk33.15 1976  22    
47Březina VladimírSeverka Šumperk33.36 1958    8  
48Brandejská MonikaAtletika Šumperk33.57 1991  2    
49Brokeš RostislavCK Rampušák34.35 1995 8     
50Batěk MiroslavHrabišín34.37 1954    9  
51Smolicha TomášNový Malín34.43 1995 9     
52Smolicha JosefNový Malín34.44 1956    10  
53Bielčík JindřichLichkov35.04 1940     3 
54Řehák MartinZábřeh35.37 1969   7   
55Komárková EvaHoral Šumperk35.42 1958   2   
56Srovnal OtakarLoko Zábřeh35.48 1942     4 
57Pikal KarelKVS Námešť na Hané36.27 1949     5 
58Lerch VladislavČD Olomouc36.57 1948     6 
59Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko37.01 1991  3    
60Šinclová ZdeňkaOrel rovensko37.05 1971   3   
61Rosler MilanPlavecký klub Zábřeh37.18 1970   8   
62Šincl JosefOrel Rovensko37.23 1967   9   
63Kukulová MartinaCyklo Polách a syn37.24 1995 1     
64Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh37.28 1936     7 
65Kohler Jan37.54 1991  23    
66Švub Ladislav38.00 1975  24    
67Černý OndřejScorpions Gym Bludov39.09 1978  25    
68Hnilica PřemekMagnus Orienteering42.44 1991  26    
69Mátlová PavlínaMagnus Orienteering42.44 1993 2     
70Sychra PavelŠumperk43.51 1982  27    
71Berková KatarínaŠumperk43.51 1981  4    
72Jelínková MagdalénaHvězda Pardubice45.15 1945   4