Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2011
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaO pohár starosty LoučnéNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuOkolo LovákuBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosŠumperská hodinovkaMalínska OsmičkaHorokros


Běh za břehem
20. 03. 2011, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Razým LukášIscarex Česká Třebová23.32 1979  1    
2Chytil DavidVSK Uni Brno24.25 1987  2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk24.27 1961    1  
4Kodl JanISRT24.30 1993 1     
5Vacek MartinIscarex Česká Třebová24.33 1969   1   
6Procházka MarekVíno Karabina24.48 1974  3    
7Halama JakubKVS Šumperk OB25.11 1979  4    
8Ducháček JanVencl Kam25.18 1968   2   
9Žanda AdamAtletika Šumperk25.27 1991  5    
10Sikora OndřejAtletika Zábřeh25.33 1977  6    
11Svoboda MojmírHvězda Pardubice25.48 1966   3   
12Blaha MilanOknoPlast Šumperk25.53 1977  7    
13Dvořák PavelBiatlon Prostějov26.00 1982  8    
14Timko MartinTJ Šumperk26.22 1994 2     
15Buriánek RomanSkiklub Česká Třebová26.30 1965   4   
16Kostecký JanŠumperk26.45 1991  9    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.54 1975  10    
18Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí26.58 1953    2  
19Fišnar RomanSokol Šumperk27.07 1983  11    
20Krátký FrantišekJiskra Králíky27.10 1943     1 
21Weinlich MaxmiliánVíno Karabina27.30 1966   5   
22Divíšek JanNový Věk Trusnov27.36 1993 3     
23Myslín Zdeněk27.39 1971   6   
24Komárek JaroslavHS Orlické hory27.43 1977  12    
25Knápek LubomírLK Šumperk27.47 1959    3  
26Orava VítOvoce a zelenina Ruda28.03 1988  13    
27Žouželka LiborPostřelmov28.04 1978  14    
28Novotný Tomᚊumperk28.06 1975  15    
29Pur VáclavŠumperk28.09 1955    4  
30Šrámek JaromírKVS Šumperk OB28.24 1958    5  
31Jílek DavidBikeSport Mohelnice28.27 1987  16    
32Maier LukášKRB Chrudim28.42 1978  17    
33Jílek MartinŠumperk28.47 1969   7   
34Muller DanielTJ Šumperk29.00 1993 4     
35Hubáček PavelSporton Šumpek29.01 1976  18    
36Nikodým Lukᚊumperk29.02 1980  19    
37Hloušková MarcelaSKP Šumperk29.08 1974   1   
38Basler JanBludov29.46 1970   8   
39Janoušek VáclavUničov29.49 1991  20    
40Král MilanZábřeh30.05 1975  21    
41Nesporý JanSK Nadoraz30.10 1970   9   
42Odehnal AlešBiatlon Prostějov30.25 1975  22    
43Sporek MiroslavFagus30.31 1954    6  
44Bartoš AntonínNadoraz30.52 1973  23    
45Hecl MilošKVS Šumperk OB30.54 1976  24    
46Planičková LenkaAK Olomouc30.56 1991  1    
47Maixner JaroslavOvoce a zelenina Ruda31.24 1988  25    
48Smolicha TomášNový Malín31.30 1995 5     
49Král LiborAZ Ekotherm Šumperk31.38 1968   10   
50Vařeka PavelOrrero Tři Dvory31.39 1975  26    
51Miča PetrSDH Bratrušov31.48 1979  27    
52Březina JanOlomouc VZ31.59 1984  28    
53Možný StanislavŠumperk32.10 1977  29    
54Felkl LuděkŠumperk32.51 1960    7  
55Zajícová JanaVíno Karabina33.12 1980  2    
56Lisa OttoOrrero33.26 1959    8  
57Horák DavidOlomouc33.29 1983  30    
58Pecha MichalAtletika Zábřeh33.30 1988  31    
59Drážný LadislavSK Pašerák Písařov33.33 1959    9  
60Batěk MiroslavHrabišín33.38 1954    10  
61Žandová VěraAtletika Zábřeh33.42 1990  3    
62Šincl JosefOrel Rovensko34.20 1967   11   
63Stryk MartinKVS Šumperk OB34.29 1975  32    
64Hojgr MartinAtletika Zábřeh34.34 1984  33    
65Sychra PavelŠumperk34.36 1982  34    
66Pospíšilová EvaŠumperk34.37 1982  4    
67Mannová JaroslavaAZ Ekotherm34.57 1971   2   
68Štýbnarová RadkaFortex Zábřeh35.07 1986  5    
69Březina VladimírSeverka Šumperk35.16 1958    11  
70Unger PetrŠumperk35.18 1946     2 
71Jelínek MatějHvězda Pardubice35.20 1942     3 
72Stejskal AntonínVíno Karabina36.07 1949     4 
73Bielčík JindřichLichkov36.21 1940      1
74Pikal KarelKVS Námešť na Hané36.24 1949     5 
75Burdiaková RadkaOA Šumperk36.25 1993 1     
76Kukulová MartinaAtletika Šumperk36.59 1995 2     
77Žouželková JanaPostřelmov37.00 1977  6    
78Tomíšek JindřichObec Říkovice37.05 1939      2
79Pospíšilová AnnaRuda37.12 1993 3     
80Květoň VladimírŠumperk37.13 1968   12   
81Kašpar JiříOrrero Tři Dvory37.17 1953    12  
82Berková KatarínaŠumperk37.36 1981  7    
83Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko37.47 1971   3   
84Ostřanská IvetaSeverka Šumperk37.53 1965   4   
85Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko37.55 1991  8    
86Hrubá MartinaHoral Šumperk38.42 1972   5   
87Lerch VladislavČD Olomouc38.55 1948     6 
88Černý OndřejScorpions Gym Bludov39.49 1978  35    
89Rosler DominikPlavecký klub Zábřeh39.57 1997 6     
90Macháček JiříVíno Karabina39.57 1953    13  
91Šimůnek JanIscarex Česká Třebová41.53 1949     7 
92Sekyrová JanaSvitavy42.05 1963   6   
93Jelínková MagdalénaHvězda Pardubice44.41 1945    1  
94Staudingerová KateřinaOrel Rovensko48.04 1972   7