Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2012
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuLesy Lesanky
Běh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský kros
KaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínska Osmička
Horokros


Běh za břehem
18. 03. 2012, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Horáček MichalIscarex Česká Třebová22.49 1975  1    
2Razým LukášIscarex Česká Třebová23.36 1979  2    
3Procházka MarekOknoPlast Šumperk24.00 1974  3    
4Nechvíl PetrAC Choceň24.25 1991  4    
5Halama JakubKVS Šumperk OB24.28 1979  5    
6Ženčák JaroslavTJ Šumperk24.30 1961    1  
7Blaha MilanOknoPlast Šumperk24.41 1977  6    
8Vacek MartinIscarex Česká Třebová24.47 1969   1   
9Stránský AlešIscarex Česká Třebová25.08 1960    2  
10Dvořák PavelBiatlon Prostějov25.12 1982  7    
11Timko MartinTJ Šumperk25.54 1994 1     
12Chytil DavidVSK Uni Brno26.02 1987  8    
13Žanda AdamAtletika Šumperk26.06 1991  9    
14Feit DaliborMohelnice26.07 1992  10    
15Buriánek RomanSkiklub Česká Třebová26.16 1965   2   
16Hýbl JaroslavImpex Kosov26.18 1993  11    
17Planička JiříLitovel26.52 1988  12    
18Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk26.57 1995 2     
19Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí26.59 1953    3  
20Fišnar RomanLoučná nad Desnou27.12 1983  13    
21Svoboda PetrAC Pardubice27.16 1960    4  
22Kostecký JanŠumperk27.38 1991  14    
23Král MilanZábřeh27.44 1975  15    
24Myslín Zdeněk27.59 1971   3   
25Večeřa RomanBiatlon Prostějov28.00 1980  16    
26Stránská MichaelaIscarex Česká Třebová28.01 1997 1     
27Smolicha DavidNový Malín28.06 1978  17    
28Šrámek JaromírKVS Šumperk OB28.13 1958    5  
29Škovránek OndřejHoral Šumperk28.24 1979  18    
30Šanovec JanPekárna Vašíček28.28 1978  19    
31Žouželka LiborPostřelmov28.29 1978  20    
32Dušková LenkaIscarex Česká Třebová28.34 1980  1    
33Dostál JiříLiga 100 Olomouc28.36 1964   4   
34Štolc OndřejTJ Šumperk28.44 1996 3     
35Odstrčil PetrZábřeh28.48 1974  21    
36Březina VojtěchTJ Brušperk28.50 1986  22    
37Knápek LubomírLK Šumperk28.54 1959    6  
38Zákravský MichalŠumperk29.00 1974  23    
39Švorčík PetrZábřeh29.06 1976  24    
40Kukula MarcelNový Malín29.12 1973  25    
41Kostecký TomášTJ Šumperk29.20 1997 4     
42Sýkora PetrHorolezci Šumperk29.25 1984  26    
43Jílek MartinŠumperk29.27 1969   5   
44Sporek MiroslavFagus29.28 1954    7  
45Stryk MartinKVS Šumperk OB29.32 1975  27    
46Basler JanBludov29.37 1970   6   
47Hejtmánek JiříHS Jeseníky29.42 1969   7   
48Saňák MartinSK Damasport Šumperk29.44 1978  28    
49Bartoš AntonínStříbrňáci29.50 1973  29    
50Novotný Tomᚊumperk30.05 1975  30    
51Blaháček DanielVašíček Zábřeh30.11 1993  31    
52Divišova KateřinaStříbrňáci30.14 1997 2     
53Hecl MilošKVS Šumperk OB30.22 1976  32    
54Hubáček PavelSporton Šumperk30.23 1976  33    
55Stránská AdélaIscarex Česká Třebová30.28 1991  2    
56Sýkora JanSOŠ Šumperk30.35 1978  34    
57Nesporý JanSK Nadoraz30.48 1970   8   
58Směšný PavelCredo Team30.49 1968   9   
59Vařeka PavelOrrero Litovel30.56 1975  35    
60Brzobohatý OndřejZábřeh31.07 1979  36    
61Hejl JanProsport Šumperk31.13 1953    8  
62Opravil PavelVyšehoří31.16 1975  37    
63Černý OndřejBoxovacipytle.eu31.19 1978  38    
64Kriegler JanZábřeh31.20 1984  39    
65Kriegler ŠtěpánZábbřeh31.20 1987  40    
66Kohoutová RenátaAtletika Šumperk31.59 1994 3     
67Hojgr MartinAtletika Zábřeh32.06 1984  41    
68Komárek JaromírKVS Šumperk OB32.09 1949     1 
69Planičková LenkaOrrero32.14 1991  3    
70Valenta PavelSporton Šumperk32.14 1969   10   
71Šváb JiříSporton Šumperk32.22 1969   11   
72Plhal PetrŠumperk32.43 1974  42    
73Jablončík LukášBohutín32.48 1993  43    
74Nikodým LukášNový Malín32.56 1980  44    
75Koblížek FilipŠumperk33.04 1981  45    
76Planička RobertRájec33.11 1976  46    
77Vlach BohumilPars Nova33.15 1963   12   
78Kukulová MartinaAtletika Šumperk33.27 1995 4     
79Divišová AliceStříbrňáci33.43 1971   1   
80Felkl LuděkŠumperk33.59 1960    9  
81Štolc JanNový Malín34.08 1971   13   
82Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno34.10 1977   2   
83Žandová VěraAtletika Zábřeh34.15 1990  4    
84Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh34.21 1996 5     
85Stejskal AntonínVíno Karabina34.24 1949     2 
86Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk34.28 1953    10  
87Květoň VladimírŠumperk34.45 1968   14   
88Jílek RomanŠumperk34.47 1973  47    
89Šincl JosefOrel Rovensko35.11 1967   15   
90Jelínek MatějHvězda Pardubice35.30 1942      1
91Mannová JaroslavaAZ Ekotherm35.34 1971   3   
92Hrubý PavelZábřeh35.37 1973  48    
93Žouželková JanaPostřelmov35.43 1977   4   
94Skálová NikolOA Šumperk36.02 1995 6     
95Pikal KarelKVS Námešť na Hané36.16 1949     3 
96Krobotová PetraOpava36.21 1988  5    
97Krieglerová MarkétaZábřeh36.22 1989  6    
98Krieglerová DominikaZábřeh36.29 1995 7     
99Pátková EvaZábřeh36.29 1983  7    
100Dvořáková EvaProstějov36.42 1955    1  
101Březina VladimírSeverka Šumperk37.04 1958    11  
102Kašpar JiříOrrero Tři Dvory37.14 1953    12  
103Hrubá MartinaHoral Šumperk37.33 1972   5   
104Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice37.42 1939      2
105Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko37.47 1991  8    
106Divišová LucieStříbrňáci37.53 1993  9    
107Ozorovský KarolZábřeh38.06 1976  49    
108Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena38.34 1975   6   
109Nechvílová MiroslavaAC Choceň38.36 1960    2  
110Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová38.48 1948    3  
111Pláničková EvaRájec39.29 1997 8     
112Horvátová HanaZábřeh39.29 1997 9     
113Dorničáková LenkaOA Šumperk40.21 1996 10     
114Kašíková AnnaZábřeh40.34 1996 11     
115Šimůnek JanIscarex Česká Třebová41.31 1949     4 
116Felklová JarmilaSalón Zdena42.06 1960    4  
117Macháček JiříVíno Karabina42.57 1953    13  
118Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk42.58 1984  10    
119Bubeníčková Barbora43.06 1981  11    
120Gaman JaroslavAvanti Havířov44.26 1935      3
121Tonová ZdeňkaSalón Zdena44.56 1958    5  
122Jelínková MagdalénaHvězda Pardubice45.09 1945    6  
123Černá VeronikaBoxovacipytle.eu46.15 1984  12    
124Šimůnková ZdenaIscarex Česká Třebová47.14 1958    7