Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2013
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh ZámečkuBěh MarkovicouJarní kros PísařovaNa BaštuPůlmaraton údolím Moravské Sázavy
Lesy LesankyBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademie
Bludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský kros
Malínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
17. 03. 2013, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Horáček MichalIscarex Česká Třebová23.30 1975  1    
2Záveský FilipIscarex Česká třebová 23.59 1993  2    
3Nechvíl PetrAC Choceň24.26 1991  3    
4Timko MartinTJ Šumperk24.43 1994  4    
5Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí24.53 1972   1   
6Vacek MartinIscarex Česká Třebová25.03 1969   2   
7Ženčák JaroslavTJ Šumperk25.22 1961    1  
8Kostecký JanTJ Šumperk25.12 1991  5    
9Polách RostislavDama sport Šumperk25.25 1975  6    
10Kechrt TomášCyklo Polách & syn25.36 1981  7    
11Pavlík RadekMagnus Orienteering25.46 1968   3   
12Křivohlávek TomášNový Malín25.57 1995 1     
13Helleší JiříAtletika Zábřeh26.10 1979  8    
14Jílek DavidBikeSport Mohelnice26.23 1987  9    
15Nechvíl LukášHeřmanův Městec26.38 1983  10    
16Šincl JiříMagnus Orienteering26.42 1994  11    
17Vinduska PetrAktivity Lanškroun26.47 1993  12    
18Král MilanZábřeh27.03 1975  13    
19Doležal MilanHoral Šumperk27.07 1972   4   
20Myslín Zdeněk27.11 1971   5   
21Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh27.15 1993  14    
22Švorčík PetrIscarex Česká Třebová27.26 1976  15    
23Knápek LubomírLK Šumperk27.27 1959    2  
24Filipiová EvaTJ Šumperk27.29 1986  1    
25Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí27.30 1953     1 
26Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk27.39 1995 2     
27Dostál JiříLiga 100 Olomouc27.42 1964   6   
28Smolicha DavidŠumperk27.58 1978  16    
29Šrámek JaromírKVS Šumperk28.02 1958    3  
30Dušková LenkaIscarex Česká Třebová28.11 1980  2    
31Krátký FrantišekJiskra Králíky28.17 1943      1
32Belobrad IvanŽamberk28.55 1966   7   
33Divišova KateřinaStříbrňáci28.40 1997 1     
34Mikulka JosefŠumperk28.44 1949     2 
35Stryk MartinKVS Šumperk28.47 1975  17    
36Kukula MarcelNový Malín28.24 1973   8   
37Scheuer JanLanškroun28.56 1966   9   
38Štolc OndřejTJ Šumperk29.10 1996 3     
39Novotný Tomᚊumperk29.16 1975  18    
40Souček JanŠumperk29.22 1965   10   
41Sporek MiroslavFagus29.23 1954    4  
42Černý OndřejSote Sport29.29 1978  19    
43Matyášová JanaDolní Dobrouč29.33 1965   1   
44Pur VáclavŠumperk29.41 1955    5  
45Fleischman JanJan14.629.41 1967   11   
46Polášek LuborASK Hronov30.06 1980  20    
47Stránská AdélaIscarex Česká Třebová30.16 1991  3    
48Mazák LukášSokol Hrabenov30.31 1986  21    
49Smolicha TomášNový Malín30.32 1995 4     
50Hecl MilošKVS Šumperk30.35 1976  22    
51Jirásková EvaLanškroun30.36 1964   2   
52Dostál MartinBludov30.40 1997 5     
53Jecu Mikulᚊumperk30.45 1973   12   
54Opravil PavelVyšehoří31.13 1975  23    
55Kavrentzis KonstantinCannibals Baseball Šumperk31.21 1981  24    
56Černá MarkétaIscarex Česká Třebová31.23 1970   3   
57Klučka ZdeněkŠumperk31.55 1976  25    
58Gebr PavelGebříci Zábřeh 32.13 1986  26    
59Nesporý JanSK Nadoraz32.20 1970   13   
60Vorel MilanZábřeh32.33 1976  27    
61John VáclavDechový orchestr 32.40 1992  28    
62Smolicha JosefNový Malín32.43 1956    6  
63Miča PetrSDH Bratrušov32.49 1979  29    
64Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh32.56 1985  4    
65Bednarský JiříŠumperk32.57 1962    7  
66Komárek JaromírKVS Šumperk33.14 1949     3 
67Šincl FilipBoženka Zábřeh33.27 1998 6     
68Hejl JanProsport Šumperk33.42 1953     4 
69Bednarská VeronikaAtletika Šumperk33.52 1997 2     
70Sehnal MartinŠumperk 33.56 1982  30    
71Sýkora JanParapety RS34.00 1978  31    
72Štýbnarová RadkaZábřeh34.02 1986  5    
73Březinová MarieSeverka Šumperk34.16 1991  6    
74Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh34.24 1996 3     
75Pumprla RostislavSalith Šumperk34.38 1985  32    
76Šincl JosefOrel Rovensko34.47 1967   14   
77Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk34.57 1971   4   
78Květoň VladimírŠumperk35.09 1968   15   
79Hrubá MartinaHoral Šumperk35.09 1972   5   
80Sadil MichalParapety RS35.51 1975  33    
81Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová36.06 1963    1  
82Šimek PetrKolšov36.10 1973   16   
83Jelínek MatějHvězda Pardubice36.21 1942      2
84Bielčík JindřichLichkov36.39 1940      3
85Kouřilová LucieŠumperk37.50 1985  7    
86Pikal KarelKVS Námešť na Hané38.24 1949     5 
87Knápek MatějLK Šumperk38.28 1996 7     
88Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk38.40 1984  8    
89Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh38.52 1936      4
90Nechvílová MiroslavaAC Choceň39.04 1960    2  
91Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec40.05 1982  9    
92Drážná HelenaSK Pašerák Písařov40.29 1998 4     
93Drážný LadislavSK Pašerák Písařov40.31 1959    8  
94Bednarská BoženaŠumperk40.55 1964   6   
95Lerch VladislavČD Olomouc41.07 1948     6 
96Šimůnek JanIscarex Česká Třebová43.34 1949     7 
97Květoň DavidAsper Šumperk45.28 1998 8     
98Minářová VeronikaŠumperk45.55 1972   7   
99Jelínková MagdalénaHvězda Pardubice46.10 1945    3  
100Šimůnková ZdenaIscarex Česká Třebová50.34 1958    4