Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2014
Běh za břehemBěh ACKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh ZámečkuBěh MarkovicouJarní kros PísařovaNa BaštuPůlmaraton údolím Moravské Sázavy
Kolem SkalkyLesy LesankyBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
23. 03. 2014, 10.00
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavDama sport Šumperk24.38 1975  1    
2Žanda AdamTJ Šumperk24.44 1991  2    
3Fochler PetrAK Drnovice24.54 1991  3    
4Křivohlávek TomášNový Malín25.03 1995  4    
5Vacek MartinIscarex Česká Třebová25.07 1969   1   
6Ženčák JaroslavTJ Šumperk25.17 1961    1  
7Žouželka LiborSKP Šumperk25.55 1978  5    
8Jílek DavidZábřeh25.59 1987  6    
9Myslín Zdeněk26.05 1971   2   
10Vacarda VladimírAC Slovan Liberec26.42 1959    2  
11Šincl JiříMagnus Orienteering26.45 1994  7    
12Vacek LiborActivity Lanškroun27.02 1986  8    
13Vošický PavelDama sport Šumperk27.12 1975  9    
14Dostál JiříLiga 100 Olomouc27.20 1964    3  
15Král MilanZábřeh27.32 1975  10    
16Stránská AdélaIscarex Česká Třebová27.43 1991  1    
17Štolc OndřejAtletika Šumperk27.44 1996 1     
18Doležal MilanHoral Šumperk27.47 1972   3   
19Machotka DominikActivity Lanškroun27.53 1994  11    
20Knápek LubomírLK Šumperk27.56 1959    4  
21Sedláček RomanActivity Lanškroun27.57 1964    5  
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh28.01 1975  12    
23Scheuer JanActivity Lanškroun28.26 1966   4   
24Sporek MiroslavFagus28.31 1954     1 
25Švorčík PetrIscarex Česká Třebová28.36 1976  13    
26Rozsíval AloisKVS Šumperk28.36 1991  14    
27Šrámek JaromírKVS Šumperk28.51 1958    6  
28Krátký FrantišekJiskra Králíky29.05 1943      1
29Dostál MartinBludov29.25 1997 2     
30Šincl FilipOrel Rovensko29.27 1998 3     
31Uvízl AlešUničov29.29 1971   5   
32Zákravský MichalŠumperk29.46 1974   6   
33Kukula MarcelNový Malín29.53 1973   7   
34Smolicha TomášNový Malín29.58 1995  15    
35Odstrčil PetrZábřeh30.12 1974   8   
36Krmela PavelRychnov na Moravě30.13 1978  16    
37Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí30.17 1953     2 
38Gebr MilanGebříci Zábřeh30.20 1954     3 
39Klučka ZdeněkŠumperk30.23 1976  17    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk30.29 1968   9   
41Mikulecká MarcelaIscarex Česká Třebová30.37 1973   1   
42Gebr PavelGebříci MMA31.14 1986  18    
43Ottová RadkaMaratonstav Úpice31.29 1966   2   
44Marada JosefJestřebí31.40 1960    7  
45Borek PetrBrzdy Horní Čermná31.42 1970   10   
46Černá MarkétaIscarex Česká Třebová31.45 1970   3   
47Vorel MilanZábřeh31.50 1976  19    
48Kamler RadomírŠtědrákova Lhota32.00 1959    8  
49Herynek JiříRovensko32.19 1974   11   
50Badal StanislavSKP Šumperk32.23 1978  20    
51Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová32.37 1978   4   
52Křivohlávková TerezaNový Malín32.54 1999 1     
53Jílek RomanČD32.57 1973   12   
54Giesel LiborSKP Šumperk33.05 1973   13   
55Jirásko ZdeněkGOHBJM33.07 1955    9  
56Batěk MiroslavHrabišín33.15 1954     4 
57Jirásková EvaSalon Zdena33.22 1964    1  
58Králová LadaSeverka Šumperk33.31 1987  2    
59Kotyza PetrLanškroun33.53 1963    10  
60Povalová Eva33.58 1984  3    
61Pražák RostislavAtletika Šumperk33.59 1973   14   
62Křivohlávek PavelNový Malín34.11 1970   15   
63Mannová JaroslavaAZ Ekotherm34.17 1971   5   
64Květoň VladimírŠumperk35.04 1968   16   
65Portyšová LucieIscarex Česká Třebová35.13 1990  4    
66Sedlák PetrDubicko35.16 1983  21    
67Hrubá MartinaKVS Šumperk35.17 1972   6   
68Šinclová MarkétaOrel Rovensko35.26 1996 2     
69Komárková EvaCyklo Polách a spol.35.31 1958    2  
70Žouželková JanaSKP Šumperk35.34 1977   7   
71Žák JiříHrabová36.10 1983  22    
72Králová MichaelaAZ Ekotherm Šumperk36.14 1990  5    
73Smolicha JosefNový Malín36.31 1956    11  
74Vlach BohumilPars Nova36.34 1963    12  
75Navrátil MartinZábřeh37.18 1974   17   
76Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová37.25 1963    3  
77Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko37.41 1971   8   
78Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.57 1942      2
79Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová38.32 1948    4  
80Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno38.48 1977   9   
81Berková KatarínaŠumperk39.03 1981  6    
82Macková Zdena39.04 1995  7    
83Macek JanHS Ramzová39.04 1980  23    
84Stryková VlastaKVS Šumperk39.25 1976   10   
85Borková AdélaBrzdy Horní Čermná42.19 1975   11   
86Merta JaroslavIscarex Česká Třebová42.41 1935      3
87Šimůnek JanIscarex Česká Třebová43.17 1949     5 
88Zajíc JanHvězda SKP Pardubice44.49 1953     6 
89Dannenbergerová Jarosl.Šumperk45.08 1979   12   
90Tůmová LenkaBáječné ženy v běhu45.28 1963    5  
91Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun45.51 1966   13