Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2015
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémJarní kros PísařovaBěh MarkovicouNa BaštuKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaBěh na SenovouOkolo LovákuBěh AZ Ekothermu
Kros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu ZdenaŠumperská hodinovka
Hrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
22. 03. 2015, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7300 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Sikora OndřejAtletika Zábřeh25.15 1977  1    
2Timko MartinAtletika Šumperk25.42 1994  2    
3Jílek DavidZábřeh25.46 1987  3    
4Kostecký JanTJ Šumperk25.48 1991  4    
5Vacek MartinIscarex Česká Třebová26.08 1969   1   
6Žouželka LiborAtletika Zábřeh26.13 1978  5    
7Bernard Mikulᚊumperk26.36 1998 1     
8Bednarský VojtěchTNF Bike team27.01 1997 2     
9Buriánek RomanSkiklub Česká Třebová27.11 1965    1  
10Kavrentzis KonstantinCyklo Polách & syn27.37 1981  6    
11Kostecký JanPars Nova27.51 1965    2  
12Kodl JanLa Viva travel27.53 1993  7    
13Scheuer JanActivity Lanškroun28.04 1966   2   
14Myslín Zdeněk28.10 1971   3   
15Filipiová EvaTJ Šumperk28.16 1986  1    
16Kašpařík TomášSK Přerov28.18 1975   4   
17Rajnošek ZdeněkŠumperk28.37 1985   8   
18Sedláček RomanActivity Lanškroun28.43 1964    3  
19Knápek LubomírLK Šumperk28.50 1959    4  
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh28.52 1975   5   
21Sýkora PetrSK Severka29.04 1984  9    
22Patterman PavelKVS Šumperk29.17 1973   6   
23Rozsíval AloisKVS Šumperk29.23 1991  10    
24Odložil PetrHrabová29.26 1978  11    
25Švorčík PetrIscarex Česká Třebová29.29 1976  12    
26Vogel MichalŠumperk29.33 1976  13    
27Král MilanZábřeh29.40 1975   7   
28Klučka ZdeněkŠumperk29.43 1976  14    
29Pyšný FilipŠumperk29.49 1966   3   
30Zákravský MichalŠumperk29.51 1974   8   
31Jecu Mikulᚊumperk29.58 1973   9   
32Bartoš AntonínSKP Šumperk30.01 1973   10   
33Keprt JanSilný team Uničov30.07 1983  15    
34Krupička MiroslavRunsport team30.10 1953     1 
35Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten30.14 1968   11   
36Genčur RomanTwo Boys Team30.18 1987  16    
37Mazák LukášSokol Hrabenov30.23 1986  17    
38Kukula MarcelNový Malín30.28 1973   12   
39Verner Jiří30.33 1974   13   
40Matyášová JanaDolní Dobrouč30.34 1965    1  
41Fišnar JiříKouty nad Desnou30.35 1976  18    
42Sporek MiroslavLoučná30.36 1954     2 
43Maixner JaroslavSK Valašské království30.54 1988  19    
44Kubišta OtoIscarex Česká Třebová30.55 1980  3    
45Gebr PavelMM Zábřeh30.57 1986  20    
46Hecl MilošKVS Šumperk31.02 1976  21    
47Honsová HanaActivity Lanškroun31.07 1979   1   
48Pumprla RostislavSK Salith Sumtex31.10 1985  22    
49Bednarská VeronikaAtletika Šumperk31.45 1997 1     
50Žouželka TomášZábřeh32.01 1976   23   
51Jílek JakubKVS Šumperk32.06 1992  24    
52Pur VáclavŠumperk32.08 1955     4 
53Bednarský JiříŠumperk32.10 1962    5  
54Vepřek KamilHostice32.14 1980  25    
55Král LiborAZ Ekotherm Šumperk32.15 1968   14   
56Frank MilanCyklo Morava32.40 1967   15   
57Hubáček PavelSporton Šumperk32.45 1976  26    
58Herynek JiříRovensko32.49 1974   16   
59Miča PetrSDH Bratrušov32.57 1979  27    
60Vlčková ŠárkaSOŠ Šumperk33.08 1995  2    
61Skribuckij AlexanderProstějov33.24 1999 28     
62Králová LadaSeverka Šumperk33.35 1987  3    
63Portyšová LucieIscarex Česká Třebová33.43 1990  4    
64Krupička DavidZábřeh33.46 1977  29    
65Jirásko ZdeněkGOHBJM33.50 1955     5 
66Smolíková DanielaŠumperk33.52 1988  5    
67Gieselová IvaSKP Šumperk34.04 2004 2     
68Konrád JosefŠumperk34.05 1978  30    
69Badal StanislavSKP Šumperk34.11 1978  31    
70Hekele EmilEmilio sport34.16 1977  32    
71Květoň VladimírKVS Šumperk34.18 1968   17   
72Borek PetrBrzdy Horní Čermná34.23 1970   18   
73Rozsíval AloisKVS Šumperk34.30 1963    6  
74Krňávková EvaTrisk Olomouc34.36 1975   2   
75Batěk MiroslavHrabišín34.38 1954     6 
76Maier PetrŠumperk34.41 1974   19   
77Hrubá MartinaKVS Šumperk34.50 1972   3   
78Greschner LubošMagnus Orienteering34.55 1978  33    
79Jirásková EvaSalon Zdena34.57 1964    2  
80Kotyza PetrLanškroun35.14 1963    7  
81Žouželková JanaSKP Šumperk35.16 1977   4   
82Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno35.21 1977   5   
83Divišová AliceŠumperk35.29 1971   6   
84Bartášek JiříMagnus Orienteering35.58 1974   20   
85Navrátil MartinZábřeh35.59 1974   21   
86Heger VojtěchIscarex Česká Třebová36.02 1974   22   
87Zezula TomášNový Malín36.07 1976  34    
88Pirklová MarkétaIscarex Česká Třebová36.12 1978   7   
89Jílková AnnaAtletika Šumperk36.47 1998 3     
90Přibyl JosefPostřelmov36.54 1982  35    
91Jílek RomanŠumperk37.18 1973   23   
92Berková KatarínaŠumperk37.32 1981  6    
93Štábl RomanKVS Šumperk37.33 1975   24   
94Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová37.37 1963    3  
95Drážný LadislavSK Pašerák Písařov37.45 1959    8  
96Giesel LiborSKP Šumperk37.58 1973   25   
97Stryková VlastaKVS Šumperk37.58 1976   8   
98Gieselová LucieSKP Šumperk38.00 2001 4     
99Janů IvaŠumperk38.50 1981  7    
100Horvátová HanaSeverka Šumperk39.10 1997 5     
101Habigerová RadkaKVS Šumperk39.28 1995  8    
102Vykydalová BlankaTJ Šumperk39.55 1956    4  
103Pazourová TereziaFit Aerobic Šumperk39.59 1970   9   
104Bielčík JindřichLichkov40.09 1940      1
105Dušková LenkaIscarex Česká Třebová41.03 1980   10   
106Zajíc JanHvězda SKP Pardubice41.06 1953     7 
107Dobeš MartinKVS Šumperk41.40 1976  36    
108Keprtová MiloslavaIscarex Česká Třebová41.52 1948    5  
109Bartošová MonikaStříbrňáci43.28 1998 6     
110Sokol RadekŠumperk43.46 1972   26   
111Pikal KarelKVS Olomouc44.35 1949     8 
112Strapková LucieŠumperk44.39 1978   11   
113Buiová AndreaKVS Šumperk44.55 1991  9    
114Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov45.35 1951 7     
115Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun48.34 1966   12