Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2016
Běh za břehemBěh na RačiciKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Běh na SenovouOkolo Lováku
Běh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskádyBěh salonu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
20. 03. 2016, 10.00
Atletika Zábřeh, Zábřeh, Gymnázium
7300 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín24.07 1995  1    
2Fochler PetrAK Drnovice24.15 1991  2    
3Kostecký JanTJ Šumperk24.30 1991  3    
4Fliedr TomášF-bike klub Sádek24.40 1976   1   
5Hýbl JaroslavDimpex Kosov25.01 1993  4    
6Bernard Mikulᚊumperk25.04 1998 1     
7Jílek DavidZábřeh25.24 1987  5    
8Vacek MartinIscarex Česká Třebová25.34 1969   2   
9Ženčák JaroslavTJ Šumperk25.37 1961    1  
10Bednarský VojtěchTNF Bike team25.46 1997  6    
11Žouželka LiborAtletika Zábřeh25.47 1978  7    
12Brzobohatý PavelTJ Šumperk25.49 1972   3   
13Jílek JakubKVS Šumperk25.59 1992  8    
14Svoboda MojmírHvězda Pardubice26.13 1966    2  
15Blaháček DanielPekárna Vašíček Zábřeh26.45 1993  9    
16Helleší JiříAtletika Zábřeh26.51 1979  10    
17Diblík JanŽichlínek27.01 1985  11    
18Filipiová EvaTJ Šumperk27.03 1986  1    
19Přemyslovský JanŠumperk27.06 1985  12    
20Vogel MichalŠumperk27.14 1976   4   
21Žouželka TomášZábřeh27.23 1976   1   
22Scheuer JanActivity Lanškroun27.29 1966    3  
23Sedláček RomanActivity Lanškroun27.53 1964    4  
24Doležal MilanHoral Šumperk28.04 1972   5   
25Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten28.10 1968   6   
26Pumprla RostislavSK Salith Sumtex28.13 1985  13    
27Srovnal OtakarLoko Zábřeh28.14 1975   7   
28Frydrych TomášZábřeh28.23 1977  14    
29Knápek LubomírLK Šumperk28.29 1959    5  
30Bednář PetrTriatlon Zábřeh28.35 1980  15    
31Zákravský MichalŠumperk28.37 1974   8   
32Dušková LenkaIscarex Česká Třebová28.38 1980   2   
33Voženílek MartinLibina28.44 1983  16    
34Belobrad IvanPasivity Žamberk28.45 1966    6  
35Janů MilanZábřeh28.52 1998 2     
36Matyášová JanaDolní Dobrouč29.06 1965    1  
37Maixner JaroslavSK Valašské království29.22 1988  17    
38Smolicha TomášNový Malín29.32 1995  18    
39Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí29.40 1953     1 
40Skribuckij AlexanderMK Prostějov29.46 1999 19     
41Bednarská VeronikaAtletika Šumperk29.51 1997  2    
42Greschner LubošMagnus Orienteering29.54 1978  20    
43Hecl MilošKVS Šumperk29.58 1976   9   
44Hloušková MarcelaSKP Šumperk30.00 1974   3   
45Seidenglanz MarekSeverka Šumperk30.06 1974   10   
46Krupička DavidZábřeh30.14 1977  21    
47Sporek MiroslavFagus30.23 1954     2 
48Hoplíček OndřejPostřelmov30.50 1991  22    
49Bartoš AntonínSKP Šumperk30.57 1973   11   
50Kubišta OtoIscarex Česká Třebová30.58 1980  23    
51Krňávková EvaTrisk Olomouc -0Salon Zdena31.10 1975   4   
52Smolicha JosefNový Malín31.10 1956     3 
53Miča PetrSDH Bratrušov31.10 1979  24    
54Badal StanislavSKP Šumperk31.16 1978  25    
55Křivohlávek PavelNový Malín31.18 1970   12   
56Záleský MichalKrálíky31.20 1968   13   
57Borek PetrBrzdy Horní Čermná31.21 1970   14   
58Kroul JosefKVS Šumperk31.32 2001 3     
59Sléžka MichalAtletika Zábřeh31.41 1983  26    
60Černá MarkétaIscarex Česká Třebová31.42 1970   5   
61Král LiborAZ Ekotherm Šumperk32.10 1968   15   
62Vondruška BohuslavŠumperk32.38 1963    7  
63Přibyl JosefPostřelmov33.01 1982  27    
64Konrád JosefŠumperk33.07 1978  28    
65Bláha LubošZábřeh33.15 1987  29    
66Vaňková HelenaŠumperk33.22 1985  3    
67Giesel LiborSKP Šumperk33.24 1973   16   
68Šimek VladimírDOLS Šumperk33.40 1975   17   
69Navrátil MartinMagnus Orienteering33.42 1974   18   
70Rozsíval AloisKVS Šumperk33.44 1963    8  
71Jirásková EvaSalon Zdena33.46 1964    2  
72Květoň VladimírKVS Šumperk33.52 1968   19   
73Štábl AdamKVS Šumperk33.58 2004 4     
74Blaháček LiborPekárna Vašíček34.02 1970   20   
75Batěk MiroslavHrabišín34.03 1954     4 
76Šmíd FrantišekSTF Šumperk34.04 1960    9  
77Žouželková JanaSKP Šumperk35.32 1977   6   
78Cveček MartinSeverka Šumperk35.54 1974   21   
79Štábl RomanKVS Šumperk35.58 1975   22   
80Bartošek StanislavZábřeh37.00 1990  30    
81Oplatková KateřinaVikýřovice37.09 1976   7   
82Pecha LadislavRovensko37.10 1988  31    
83Krobotová PetraŠumperk37.11 1988  4    
84Prokop JanHoral Šumperk37.11 1975   23   
85Stryková VlastaKVS Šumperk37.35 1976   8   
86Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová37.38 1963    3  
87Pátek VítězslavVodáci Zábřeh37.48 2001 5     
88Berková KatarínaŠumperk37.51 1981   9   
89Lounová MarkétaŠumperk38.04 1976   10   
90Felkl LuděkNový Malín38.53 1960    10  
91Drásalová MartinaTJ Šumperk38.54 2001 1     
92Sýkorová OlgaParapety RS38.58 1979   11   
93Švéda SvatoplukLK Šumperk39.03 1996  32    
94Knápek MatějLK Šumperk39.03 1996  33    
95Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk39.11 1956    4  
96Vícencová PavlaSK Pašerák39.14 1997  5    
97Macháčková AnnaŠermířský spolek Šumperk39.19 1984  6    
98Pikal KarelKVS Olomouc39.38 1949     5 
99Habigerová RadkaKVS Šumperk39.53 1995  7    
100Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko40.10 1971   12   
101Pazourová TereziaŠumperk40.11 1970   13   
102Limberková LenkaMK Prostějov42.55 1993  8    
103Šinclová KateřinaOrel Rovensko43.04 2001 2     
104Šincl JosefOrel Rovensko43.06 1967   24   
105Borková AdélaBrzdy Horní Čermná43.46 1975   14   
106Sadílek OtaActivity Lanškroun43.48 1946      1
107Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk44.03 1953     6 
108Tonová ZdeňkaSalón Zdena44.04 1958    5  
109Ševčík PavelHoral Šumperk44.22 1963    11  
110Lerch VladislavČD Olomouc45.54 1948     7 
111Felklová JarmilaSalón Zdena49.59 1960    6  
112Macek MiroslavZábřeh54.54 1944      2