Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2017
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Lesy LesankyKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salónu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
19. 03. 2017,
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Křivohlávek TomášNový Malín24.09 1995  1    
2Kostecký JanTJ Šumperk24.25 1991  2    
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov24.33 1982  3    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk24.52 1995  4    
5Sikora OndřejZábřeh -0Hněvkov24.57 1977   1   
6Stanovský MichalSSK Vítkovice25.14 1993  5    
7Jílek DavidZábřeh25.30 1987  6    
8Kincl MarekMaratonstav Úpice25.49 1974   2   
9Helleší JiříAtletika Zábřeh26.01 1979  7    
10Vogel MichalŠumperk26.14 1976   3   
11Kamarýt TomášKOS Plzeň26.19 1988  8    
12Radiměřský KarelIscarex Česká Třebová26.26 1987  9    
13Ženčák JaroslavTJ Šumperk26.30 1961    1  
14Frydrych TomášZábřeh26.35 1977   4   
15Novotný JakubHoro Česká Třebová26.43 1988  10    
16Filipiová EvaTJ Šumperk26.46 1986  1    
17Žouželka TomášZábřeh27.06 1976   5   
18Rajnošek ZdeněkŠumperk27.08 1985  11    
19Vošický PavelDama sport Šumperk27.16 1975   6   
20Bielčik PetrLichkov27.21 1971   7   
21Zákravský MichalŠumperk27.30 1974   8   
22Kostecký JanŠumperk27.34 1965    2  
23Černohous Jaroslav27.39 1979  12    
24Sedláček RomanActivity Lanškroun27.39 1964    3  
25Pumprla RostislavSK Salith Sumtex27.42 1985  13    
26Adamec LukášHoro Česká Třebová27.44 1987  14    
27Voženílek MartinLibina27.58 1983  15    
28Scheuer JanActivity Lanškroun28.04 1966    4  
29Hrabal TomášKroměříž28.05 1985  16    
30Ožana VáclavOA Nové Město na Mor.28.07 1964    5  
31Patterman PavelKVS Šumperk28.10 1973   9   
32Kavrentzis KonstantinAZ Armády ČR28.14 1981  17    
33Bernard Mikulᚊumperk28.18 1998  18    
34Srovnal OtakarLoko Zábřeh28.33 1975   10   
35Smolicha TomášNový Malín28.41 1995  19    
36Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners28.52 1991  20    
37Vepřek MartinKolšov28.58 1990  21    
38Hauška JanŠumperk29.01 1971   11   
39Král MilanZábřeh29.06 1975   12   
40Minář MartinNový Malín29.12 1988  22    
41Janů MilanZábřeh29.15 1998  23    
42Bednář PetrZábřeh29.16 1980  24    
43Dušková LenkaIscarex Česká Třebová29.20 1980   1   
44Holec RadekKN Project29.36 1999 1     
45Knápek LubomírLK Šumperk29.43 1959    6  
46Matyášová JanaDolní Dobrouč29.46 1965    1  
47Strakoš JaroslavKolárna29.48 1986  25    
48Doležal MilanHoral Šumperk29.55 1972   13   
49Hecl MilošKVS Šumperk30.07 1976   14   
50Bartoš AntonínSKP Šumperk30.07 1973   15   
51Hojgr MartinSKP Šumperk30.17 1984  26    
52Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí30.21 1978  27    
53Vondruška BohuslavŠumperk30.26 1963    7  
54Šmíd FrantišekSTF Šumperk30.30 1960    8  
55Trojek KarelTristyle Šumperk30.31 1981  28    
56Badal StanislavSKP Šumperk30.32 1978  29    
57Hruban JanČeská třebová30.39 1966    9  
58Slabý Jan30.46 1990  30    
59Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten30.51 1968   16   
60Kolář MiroslavLechovice30.53 1992  31    
61Vencl JiříActivity Lanškroun30.55 1998  32    
62Hojgr Jiří31.04 1995  33    
63Sporek MiroslavFagus31.05 1954     1 
64Kamlar PavelPro radost Zábřeh31.06 1978  34    
65Kubišta OtoIscarex Česká Třebová31.09 1980  35    
66Gieselová IvaSKP Šumperk31.12 2004 1     
67Mach MartinSRTG Šumperk31.24 1974   17   
68Nákonečný DavidSRTG Šumperk31.30 1986  36    
69Křivohlávek PavelNový Malín31.34 1970   18   
70Šimek VladimírDOLS Šumperk31.37 1975   19   
71Pecha LadislavRockplast Rovensko31.44 1988  37    
72Václavík PavelOknoplast Šumperk31.48 1978  38    
73Koblížek FilipŠumperk32.08 1981  39    
74Giesel LiborSKP Šumperk32.24 1973   20   
75Klimeš ZdeněkKolštejnský motoklub32.26 1989  40    
76Šmehlík OndřejHraběšice32.27 1990  41    
77Ozorovský KarolAtletika Zábřeh32.29 1976   21   
78Matějová LucieBludov32.32 2001 2     
79Přibyl JosefEOR32.39 1982  42    
80Smolicha JosefNový Malín32.44 1956     2 
81Krňávková EvaTrisk Olomouc32.44 1975   2   
82Pláček KamilMohelnice32.45 1975   22   
83Majstršín JiříZábřeh32.54 1987  43    
84Šimek PetrKolšov32.55 1973   23   
85Dvořáková EvaProstějov32.58 1955    2  
86Němec RadekLitomyšl32.59 1977   24   
87Fišer DavidTvoje máma33.06 1980  44    
88Kabourek TomášSKP Šumperk33.17 1977   25   
89Doležal JaromírPřeklady Hrochová33.24 1974   26   
90Mazák LukášSokol Hrabenov33.28 1986  45    
91Kessler JiříOlšany33.28 1973   27   
92Kesslerová SylvaOlšany33.33 1975   3   
93Vykoukal PavelSRTG Šumperk33.42 1990  46    
94Batěk MiroslavHrabišín33.51 1954     3 
95Šimková MarkétaDOLS Šumperk34.01 1977   4   
96Hanáková KláraActivity Lanškroun34.02 2002 3     
97Trojáková MartinaRovensko34.03 1990  2    
98Štábl AdamKVS Šumperk34.04 2004 2     
99Zemene JakubNemile34.06 2003 3     
100Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun34.17 1977   5   
101Erneker PetrMohelnice34.18 1976   28   
102Navrátil MartinMagnus Orienteering34.21 1974   29   
103Cigánek MichalRapotín34.24 1978  47    
104Jirásková EvaMaratonstav Úpice34.25 1964    3  
105Zavičák JanDivadlo Bratrušov34.40 1980  48    
106Kobliha MilanLRS Vyškov34.42 1957     4 
107Chamlar LukášZábřeh34.49 1988  49    
108Navara TomášSRTG Šumperk35.12 1993  50    
109Tvarůžka TomášKroměříž35.20 1972   30   
110Pomajbíková VendulaZábřeh35.27 1990  3    
111Pavlas MichalGymnázium zábřeh35.42 1999 4     
112Ottová LenkaOttlens35.53 1970   6   
113Rozsíval AloisKVS Šumperk35.54 1963    10  
114Novotný PetrPro radost Zábřeh35.58 1967    11  
115Lounová MarkétaŠumperk36.01 1976   7   
116Hecl FrantišekKVS Šumperk36.02 2002 5     
117Žouželková JanaSKP Šumperk36.09 1977   8   
118Keprt JiříSRTG Šumperk36.20 1988  51    
119Šinclová MarkétaZŠ B. Němcové Zábřeh36.22 1996  4    
120Tvarůžková BarboraKroměříž36.41 2001 4     
121Bartošek StanislavZábřeh36.51 1990  52    
122Krobotová PetraŠumperk36.55 1988  5    
123Saňák VlastimilSRTG Šumperk36.57 1974   31   
124Sejkorová LenkaIscarex Česká Třebová37.13 1963    4  
125Stryková VlastaKVS Šumperk37.19 1976   9   
126Stryk MartinKVS Šumperk37.19 1975   32   
127Hejl JanNový Malín37.34 1953     5 
128Švédová MichaelaKVS Šumperk38.24 1977   10   
129Václavíková MichaelaOknoPlast Šumperk39.07 1985  6    
130Waniek PetrWaniek květiny39.08 1962    12  
131Suchomelová VeronikaTvoje máma39.17 1992  7    
132Berková KatarínaAtletika Šumperk40.00 1981   11   
133Šíp DominikZábřeh40.11 2001 6     
134Borková AgátaBrzdy Horní Čermná40.39 2002 5     
135Borek PetrBrzdy Horní Čermná40.40 1970   33   
136Tomanková MartinaKVS Šumperk40.51 1975   12   
137Suchá ZuzanaŠumperk41.34 1983  8    
138Pikal KarelKVS Olomouc41.44 1949     6 
139Vojáčková BlankaNový Malín42.09 1961    5  
140Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk42.33 1956    6  
141Srovnal OtakarLoko Zábřeh42.51 1942      1
142Žváčková AnnaSRTG Šumperk43.32 1994  9    
143Heidenreich Patrik45.32 1981  53    
144Heidenreichová LucieŠumperk45.32 1985  10    
145Friedlová MichaelaZábřeh45.32 1987  11    
146Vyletělová RadanaŠumperk45.33 1966    7  
147Tonová ZdeňkaSalón Zdena45.36 1958    8  
148Sadílek OtaActivity Lanškroun45.53 1946      2
149Vepřková PetraKolšov45.53 1991  12    
150Procházka JiříLitovel46.03 1982  54    
151Šíp JiříZábřeh49.38 1948     7 
152Bijelic Taťána50.01 1978   13   
153Hegedüsová ZdeňkaHoral Šumperk52.33 1968   14