Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2018
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaNa honěnouParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Štědrý běhKoutecká vertikálaPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuBěh AZ EkothermuKros obchodní akademieBludovský krosKaskády
Běh salonu ZdenaŠumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
18. 03. 2018, 10.00
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Kostecký JanTJ Šumperk23.52 1991  1    
2Hének PetrAK Drnovice24.07 1987  2    
3Křivohlávek TomášNový Malín24.20 1995  3    
4Haltmar MiroslavAK Šternberk24.32 1995  4    
5Jílek OndřejKVS Šumperk24.56 1999  5    
6Jílek DavidZábřeh25.08 1987  6    
7Řemínek MatějAC Choceň25.11 1979   7   
8Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí25.27 1972   1   
9Fliedr TomášF-bike klub Sádek25.32 1976   2   
10Hýbl JaroslavDimpex Kosov25.36 1993  8    
11Bernard Mikulᚊumperk25.53 1998  9    
12Směšný JanV12 Team26.23 1991  10    
13Smolicha TomášNový Malín26.27 1995  11    
14Vogel MichalŠumperk26.29 1976   3   
15Procházka MarekTJ Šumperk26.35 1974   4   
16Zákravský MichalŠumperk26.43 1974   5   
17Jílek JakubKVS Šumperk26.45 1992  12    
18Frydrych TomášZábřeh26.57 1977   6   
19Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.27.25 1985  13    
20Voženílek MartinLibina27.37 1983  14    
21Adamec LukášHoro Česká Třebová27.39 1987  15    
22Rajnošek ZdeněkŠumperk27.43 1985  16    
23Holec RadekBikeSport team Mohelnice27.46 1999  17    
24Kostecký JanŠumperk27.49 1965    1  
25Sléžka MichalAtletika Zábřeh27.51 1983  18    
26Bureš MartinIscarex Česká Třebová27.54 1981  19    
27Ženčák JaroslavTJ Šumperk27.59 1961    2  
28Březina VojtěchČeská Třebová28.10 1986  20    
29Žouželka TomášZábřeh28.13 1976   7   
30Hoplíček OndřejExtreme Obstacle Runners28.22 1991  21    
31Janák JanZábřeh28.22 1999  22    
32Motl LiborHella28.43 1984  23    
33Kramař MichalSK Sokol Janov28.49 1995  24    
34Hecl MilošKVS Šumperk28.51 1976   8   
35Patterman PavelKVS Šumperk28.55 1973   9   
36Hobler Jan28.57 2001 1     
37Zamoták BoháčMěstské lesy Vysoké Mýto28.59 1968    3  
38Přemyslovský JanŠumperk29.03 1985  25    
39Dušková LenkaIscarex Česká Třebová29.06 1980   1   
40Knápek LubomírLK Šumperk29.08 1959    4  
41Kamlar PavelZábřeh29.34 1978   10   
42Novotný TomášSulko29.36 1972   11   
43Planička RobertBikesport Mohelnice29.39 1976   12   
44Patterman ProkopKVS Šumperk29.39 2003 2     
45Ženčák Jakub29.44 1988  26    
46Knápek JanKK Club29.45 1990  27    
47Vepřek MartinKolšov29.47 1990  28    
48Doležal MilanHoral Šumperk29.48 1972   13   
49Sedláček RomanActivity Lanškroun29.49 1964    5  
50Strakoš JaroslavZábřeh30.02 1986  29    
51Benda OndřejRun Magazine Team30.09 1983  30    
52Mach MartinSRTG Šumperk30.14 1974   14   
53Bartoš AntonínSKP Šumperk30.15 1973   15   
54Hecl FrantišekKVS Šumperk30.15 2002 3     
55Stryk ŠtěpánKVS Šumperk30.17 2003 4     
56Stryk MartinKVS Šumperk30.19 1975   16   
57Přibyl JosefExtreme Obstacle Runners30.21 1982  31    
58Václavík PavelOknoplast Šumperk30.22 1978   17   
59Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis30.22 1964    6  
60Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten30.29 1968    7  
61Křivohlávek PavelNový Malín30.39 1970   18   
62Švorčík PetrIscarex Česká Třebová30.50 1976   19   
63Kubíček JosefKK Club30.53 1991  32    
64Sedláček JiříŠumperk30.55 1979  33    
65Šmíd FrantišekSTF Šumperk30.59 1960    8  
66Kessler JiříŠtědrý Běh30.59 1973   20   
67Krč MatějKVS Šumperk31.09 2001 5     
68Černá MarkétaIscarex Česká Třebová31.13 1970   2   
69Badal StanislavSKP Šumperk31.26 1978   21   
70Souček JanKVS Šumperk31.27 1965    9  
71Grozmanová LucieŠumperk31.30 1983   3   
72Kabourek TomášSKP Šumperk31.37 1977   22   
73Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners31.45 1990  1    
74Lolek MichalTJ Sokol Troubelice31.47 1988  34    
75Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko31.51 1974   23   
76Sporek MiroslavLoučná31.52 1954     1 
77Smolicha JosefNový Malín31.53 1956     2 
78Fleischman JanJesusforyou31.58 1967    10  
79Mazák LukášSokol Hrabenov32.13 1986  35    
80Moravec JanJM Team Letohrad32.27 2002 6     
81Kamlar MarekSRTG Šumperk32.34 1979  36    
82Nákonečný DavidSRTG Šumperk32.37 1986  37    
83Kesslerová SylvaŠtědrý Běh32.42 1975   4   
84Kubíček MarekFenix Ski Jeseník32.43 1987  38    
85Drábková VeronikaSRTG Šumperk32.47 1996  2    
86Vašíček JiříSokol Dubicko32.47 1973   5   
87Kříž Tomᚊumperk32.50 1983  39    
88Rousek JiříRun for lupus32.53 1985  40    
89Ozorovský KarolAtletika Zábřeh33.16 1976   24   
90Šimek VladimírDOLS Šumperk33.24 1975   25   
91Herynek JiříRovensko33.34 1974   26   
92Janů MarekRovensko33.36 1975   27   
93Moravec JakubJM Team Letohrad33.42 1999  41    
94Horníček MojmírBohdíkov33.48 1976   28   
95Roháček Vít33.52 1981  42    
96Žižlavský JakubDívčí Sen33.55 1989  43    
97Pecha LadislavRockplast Rovensko33.59 1988  44    
98Křížová TerezaŠumperk34.02 1987  3    
99Majstršín JiříZábřeh34.08 1987  45    
100Šimková MarkétaDOLS Šumperk34.09 1977   6   
101Tylová ŽanetaBludov34.10 1974   7   
102Ottová MichaelaPlavání Šumperk34.21 2003 1     
103Giesel LiborSKP Šumperk34.27 1973   29   
104Strakošová VendulaZábřeh34.31 1990  4    
105Borek PetrBrzdy Horní Čermná34.33 1970   30   
106Batěk MiroslavHrabišín34.40 1954     3 
107Pernica JosefZábřeh34.45 1979  46    
108Konrád JosefHoral Šumperk34.48 1978   31   
109Vacek JiříDlouhá Třebová34.50 1977   32   
110Berka RobertSRTG Šumperk34.55 1972   33   
111Ottová LenkaOttlens35.23 1970   8   
112Vondruška BohuslavŠumperk35.28 1963    11  
113Vykoukal PavelSRTG Šumperk35.28 1990  47    
114Lounová MarkétaOttlens35.34 1976   9   
115Květoň VladimírKVS Šumperk35.40 1968    12  
116Daňková VladěnaŠumperk35.45 1981   10   
117Šimková EvaZábřeh35.50 1982   11   
118Suchánek PetrSulko36.13 1982  48    
119Ženčáková BarboraŠumperk36.27 1988  5    
120Bílek Michal36.31 1995  49    
121Novotný PetrZábřeh36.31 1967    13  
122Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov36.42 1986  50    
123Stryková VlastaKVS Šumperk36.42 1976   12   
124Chamlar LukášZábřeh36.53 1988  51    
125Kulhaj VáclavBludov36.55 1987  52    
126Václavíková MichaelaOknoPlast Šumperk37.05 1985  6    
127Habigerová RadkaKVS Šumperk37.12 1995  7    
128Horká BarboraSRTG Šumperk37.16 1994  8    
129Klimeš Jan37.16 1990  53    
130Šnajdr Filip37.16 1986  54    
131Pohl Petr37.27 1989  55    
132Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh37.39 1974   2   
133Nemeškalová Simona38.28 2001 3     
134Malá KateřinaZábřeh38.35 1978   13   
135Hotový Adam38.36 1984  56    
136Waniek PetrWaniek květiny38.44 1962    14  
137Homolová Barbora38.58 1989  9    
138Vojáčková BlankaNový Malín39.19 1961    1  
139Bartošek StanislavZábřeh39.56 1990  57    
140Kratochvíl MiroslavVikýřovická 1239.58 1966    15  
141Borková AgátaBrzdy Horní Čermná41.22 2002 4     
142Smolichová JanaRun for lupus41.23 1971   14   
143Jílková KristýnaRun for lupus42.13 1993  10    
144Nýdecká AlexandraN. H. C.42.51 1991  11    
145Kunčarová Lenka43.37 1975   15   
146Pikal KarelKVS Olomouc45.39 1949     4 
147Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná47.29 1948      1
148Paclíková KateřinaN. H. C.47.54 1991  12