Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2019
Běh za břehemBěh BalatonemKros gymnáziaBludovský krosParkový běh
Běh na KrásnémBěh MarkovicouNa BaštuJarní kros PísařovaKolem Skalky
Koutecká vertikálaŠtědrý běhPoběž a uvidíš!Bratrušovské vrchyBěh na Senovou
Okolo LovákuKros AZ EkothermuKros obchodní akademieKaskádyBěh salónu Zdena
Šumperská hodinovkaHrabenovský krosMalínská OsmičkaHorokros


Běh za břehem
17. 03. 2019, 10.00
Atletika Zábřeh - Josef Zika, zika71@gmail.com, 731 709 288, Zábřeh na Moravě - Gymnázium
7055 m / převýšení 38 m / hromadný start, silniční běh (asfalt, 1500 m šotolina a polní cesta), rovina

Výsledky

Výsledky

foto1foto2foto3foto4

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Janů JanMizuno23.00 1993  1    
2Timko MartinSašova parta23.26 1994  2    
3Jílek OndřejKVS Šumperk23.43 1999  3    
4Křivohlávek TomášSalomon/Suunto23.56 1995  4    
5Bednarský VojtěchTNF Bike team24.35 1997  5    
6Horáček MichalIscarex Česká Třebová24.43 1975   1   
7Ristovský JanŠumperk Project24.57 2001  6    
8Bednarský VáclavKolovna25.04 2001 1     
9Tlapák JaroslavČeská Třebová25.09 1987  7    
10Nechvíl PetrAC Choceň25.15 1991  8    
11Málek JiříKosteljinak.cz25.28 1982  9    
12Kostecký JanTJ Šumperk25.39 1991  10    
13Kostecký TomášTJ Šumperk25.51 1997  11    
14Adamec LukášHoro Česká Třebová25.59 1987  12    
15Jílek JakubKVS Šumperk26.12 1992  13    
16Kechrt TomášPrime Sport Expert26.15 1981  14    
17Novotný JakubHoro Česká Třebová26.20 1988  15    
18Planička JiříLitovel26.31 1988  16    
19Hýbl JaroslavDimpex Kosov26.34 1993  17    
20Holec RadekZábřeh26.50 1999  18    
21Žouželka TomášZábřeh26.51 1976   2   
22Pumprla RostislavSK Salith sport, z.s.27.01 1985  19    
23Sléžka MichalAtletika Zábřeh27.02 1983  20    
24Král VáclavSeverka Šumperk27.20 1982  21    
25Vepřek JarmilHostice27.24 1988  22    
26Frydrych TomášZábřeh27.35 1977   3   
27Patterman ProkopKVS Šumperk27.37 2003 2     
28Bernard Mikulᚊumperk27.38 1998  23    
29Motl LiborHněvkov27.43 1984  24    
30Rajnošek ZdeněkŠumperk27.57 1985  25    
31Zákravský MichalŠumperk27.58 1974   4   
32Holický MilanPardubice28.06 1965    1  
33Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis28.09 1964    2  
34Dušková LenkaIscarex Česká Třebová28.14 1980   1   
35Šilberský MartinLitovel28.22 1988  26    
36Hecl MilošKVS Šumperk28.30 1976   5   
37Švorčík PetrDolní Studénky28.40 1976   6   
38Brueckner MiroslavHoral Šumperk28.49 1979   7   
39Doležal MilanHoral Šumperk28.51 1972   8   
40Doležal JaromírPřeklady Hrochová Brníčko28.57 1974   9   
41Knápek JanKK Club29.02 1990  1    
42Benda OndřejÚsov29.03 1983  27    
43Knápek LubomírLK Šumperk29.10 1959     1 
44Giesel LiborSKP Šumperk29.19 1973   10   
45Sedláček JiříŠumperk29.34 1979   11   
46Pur VáclavŠumperk29.41 1955     2 
47Genčur RomanŠumperk29.44 1987  28    
48Odložil PetrHrabová29.46 1978   12   
49Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten29.47 1968    3  
50Miča PetrSDH Bratrušov30.00 1979   13   
51Belobrad IvanPasivity Žamberk30.05 1966    4  
52Lolek MichalTJ Sokol Troubelice30.09 1988  29    
53Kamlar MarekOCR Runners Šumperk30.15 1979   14   
54Souček JanKVS Šumperk30.16 1965    5  
55Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí30.18 2003 1     
56Ženčák JakubŠumperk30.19 1988  30    
57Badal StanislavSKP Šumperk30.20 1978   15   
58Šmíd FrantišekSTF Šumperk30.22 1960    6  
59Fabová SylvaLanškroun30.27 1979   2   
60Křivohlávek PavelNový Malín30.39 1970   16   
61Hejtmánek JanDívčí sen30.44 1989  31    
62Přibyl JosefPostřelmov30.53 1982  32    
63Bednarská VeronikaAtletika Šumperk30.54 1997  2    
64Mach MartinOCR Runners Šumperk30.55 1974   17   
65Hecl FrantišekKVS Šumperk30.56 2002 3     
66Horníček MojmírBohdíkov30.57 1976   18   
67Unzeitig LubomírKobylnice31.09 1984  33    
68Cveček MartinTraceur Šumperk31.15 1974   19   
69Kesslerová SylvaŠtědrý Běh31.25 1975   3   
70Černá MarkétaIscarex Česká Třebová31.31 1970   4   
71Strakoš JaroslavZábřeh31.48 1986  34    
72Babnič Jakub31.54 1988  35    
73Doubrava TomášKosov32.07 1990  36    
74Grozmanová LucieŠumperk32.10 1983   5   
75Kabourek TomášFortex Ski Moravský Beroun32.13 1977   20   
76Vondruška BohuslavTJ Sokol Hrabenov32.14 1986  37    
77Krátká AnnaHvězda Pardubice32.16 1969    1  
78Smolicha JosefNový Malín32.19 1956     3 
79Rousek JiříMohelnice32.20 1985  38    
80Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk32.26 1996  3    
81Vepřek MartinOCR Runners Šumperk32.26 1990  39    
82Kubišta OtoIscarex Česká Třebová32.40 1980  40    
83Chamlar LukášZábřeh32.48 1988  41    
84Kessler JiříŠtědrý Běh32.52 1973   21   
85Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk33.00 1951  4    
86Konrád JosefHoral Šumperk33.06 1978   22   
87Koutný JiříZábřeh33.12 1986  42    
88Kouba TomášIscarex Česká Třebová33.26 1980  43    
89Pátek VítězslavZábřeh33.31 2001  4    
90Štýbnarová RadkaZábřeh33.52 1986  5    
91Pražák RostislavAtletika Šumperk33.53 1973   23   
92Křížová TerezaŠumperk33.56 1987  6    
93Minář RadekAC Horní Studénky34.03 1981  44    
94Ottová LenkaOttlens34.22 1970   6   
95Černohousová PetraFortex Ski Moravský Beroun34.30 1977   7   
96Hýbl ZdeněkZábřeh34.53 1980  45    
97Batěk MiroslavHrabišín35.03 1954     4 
98Kroul JosefAtletika Zábřeh35.05 2001  46    
99Kříž Tomᚊumperk35.05 1983  47    
100Hrubá MartinaKVS Šumperk35.13 1972   8   
101Jirásková EvaMaratonstav Úpice35.13 1964    2  
102Gronych RadekKomňátka35.14 1967    7  
103Šperlich AdamOCR Runners Šumperk35.17 1999  48    
104Hýbl PavelAtletika Zábřeh35.23 2007 5     
105Daňková VladěnaŠumperk35.38 1981   9   
106Přemyslovský JanŠumperk35.43 1985  49    
107Šimek PetrKolšov35.43 1973   24   
108Lounová MarkétaOttlens35.43 1976   10   
109Květoň VladimírKVS Šumperk35.43 1968    8  
110Kulhaj VáclavBludov35.44 1987  50    
111Sýkora JanParapety RS35.44 1978   25   
112Hobler MilošLeština35.50 1971   26   
113Urbášek DanielMohelnice35.54 1973   27   
114Horká BarboraOCR Runners Šumperk36.10 1994  7    
115Slámová DenisaSlávia Praha36.19 1951  8    
116Kučírek LukášChromeč36.39 1988  51    
117Strakošová VendulaZábřeh36.51 1990  9    
118Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno36.54 1977   11   
119Waniek PetrWaniek květiny37.03 1962    9  
120Krumer MiroslavMK Ostrov37.09 1949      1
121Ženčáková BarboraŠumperk37.26 1988  10    
122Vondruška BohuslavŠumperk37.28 1963    10  
123Oplatková KateřinaVikýřovice37.39 1976   12   
124Koubová MarcelaRybník37.42 1980   13   
125Muller MarekZábřeh37.56 1978   28   
126Novotný MichalZábřeh38.04 1991  52    
127Peterková VeronikaTJ Svitavy38.06 1984   14   
128Novotný PetrZábřeh38.06 1967    11  
129Pešlová IvanaTJ Svitavy38.20 1963    3  
130Berková KatarínaAtletika Šumperk38.33 1981   15   
131Válek RadimZábřeh39.06 1981  53    
132Šperlich JanKVS Šumperk39.07 2004 6     
133Buiová AndreaKVS Šumperk39.10 1991  11    
134Rýznar MarekAC Horní Studénky39.12 1981  54    
135Borek PetrBrzdy Horní Čermná39.13 1970   29   
136Vojáčková BlankaNový Malín39.25 1961    4  
137Macková HanaBratrušov39.25 1983   16   
138Pinkavová Andrea39.30 1986  12    
139Borková AgátaBrzdy Horní Čermná39.32 2002 2     
140Swiderová VeronikaPodanky39.41 1992  13    
141Vařeka StanislavHojná účast40.06 1969    12  
142Urbanová Věra40.09 1980   17   
143Smolichová Jana40.10 1971   18   
144Stejskal AntonínVíno Karabina40.45 1949      2
145Vykydalová BlankaRychlé Šipky Šumperk41.00 1956     1 
146Paclíková Kateřina41.39 1991  14    
147Heclová MarieKVS Šumperk41.51 2004 3     
148Pikal KarelKVS Olomouc42.02 1949      3
149Kušíková KateřinaŠumperk42.34 1984   19   
150Jelínek MatějČernilov42.45 1942      4
151Buziová SabinaPodanky43.15 1994  15    
152Nechvílová MiroslavaChoceň44.51 1960    5  
153Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná45.09 1948      5
154Kindl Zdeněk46.07 1967    13  
155Krátký JosefHvězda Pardubice48.40 1965    14  
156Jelínková MagdalénaČernilov49.21 1945     2 
157Šíp JiříZábřeh53.40 1948      6
158Šíp DominikZábřeh53.40 2001 7