Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1993
Pekařský běh Šumperk - HanušoviceJarní kros průmyslovkyJarní kros obchodní akademieJarní kros gymnáziaNa honěnou
Podzimní kros OAPodzimní kros průmyslovkyŠumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaHorokros
Pekařský běh


Pekařský běh, Šumperk - Hanušovice
20. 03. 1993, 12.00
LP Šumperk OB, u francouzské pekárny (kasárna)
16000 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Chlubna JaroslavNK Ostrava196352.210.00
0.00
3.16 1    
2Hejl JanLP Šumperk197555.453.24
0.00
3.291     
3Augustýn MichalLP Šumperk197655.493.28
0.04
3.292     
4Dostál JiříČSAO Zábřeh na Moravě196456.344.13
4.13
3.32 2    
5Valenta PavelDBV cycles Šumperk196956.494.28
4.28
3.33 3    
6Šrámek JaromírLP Šumperk OB195857.255.04
5.04
3.35 4    
7Šváb JiříSokol Temenice196957.275.06
5.06
3.35 5    
8Fišnar JanLoučná nad Desnou195458.125.51
5.51
3.38 6    
9Šalplachta JindřichROFC Jeseník194758.336.12
0.00
3.39  1   
10Kukula ZdeněkVíno Karabina195059.517.30
1.18
3.44  2   
11Knápek LubomírŠumperk195961.098.48
8.48
3.49 7    
12Škop VladimírŠumperk195461.118.50
8.50
3.49 8    
13Podešva VladimírŠumperk195461.359.14
9.14
3.50 9    
14Hubáček PavelSokol Temenice197661.549.33
6.09
3.523     
15Elsner IvoŠumperk196062.029.41
9.41
3.52 10    
16Kouřil LiborHrabenov197562.5410.33
7.09
3.554     
17Aleš DavidLP Šumperk OB197563.1510.54
7.30
3.575     
18Kochwasser FrantišekZábřeh na Moravě193663.5911.38
0.00
3.59   1  
19Medlík CtiradLP Šumperk195864.0711.46
11.46
4.00 11    
20Vepřek RadomírLP Šumperk195365.1512.54
6.42
4.04  3   
21Blahák LuděkBohdíkov196765.1612.55
12.55
4.04 12    
22Herbst ManfredJesdrev194166.4214.21
2.43
4.10   2  
23Hájek MartinŠumperk197566.4214.21
10.57
4.106     
24Sadil MichalTriatlon Temenice197567.0414.43
11.19
4.117     
25Prudík JiříRejchartice197069.0516.44
16.44
4.19 13    
26Repka KarelVíno Karabina195669.2617.05
17.05
4.20 14    
27Schertler DavidLP Šumperk OB197869.3017.09
13.45
4.208     
28Bielčík JindřichLichkov194071.0118.40
7.02
4.26   3  
29Sadil StanislavTriatlon Temenice197672.1519.54
16.30
4.309     
30Vykydal KvětoslavLP Šumperk193672.2820.07
8.29
4.31   4  
31Straka JosefŠumperk193972.5420.33
8.55
4.33   5  
32Komárková EvaŠumperk195875.5123.30
0.00
4.441     
33Lípa FrantišekHoral Šumperk194976.3124.10
17.58
4.46  4   
34Osladil StanislavVíno Karabina195078.1625.55
19.43
4.53  5   
35Tyl MilanŠumperk197483.2030.59
30.59
5.12 15    
36Krotil MiroslavŠumperk197790.5838.37
35.13
5.4110     
37Valenta IvanŠumperk194492.1239.51
33.39
5.45  6   
38Matyáš PetrMladoňov196892.1239.51
39.51
5.45 16