Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 1998
Jarní cena AquatolluJarní kros průmyslovkyJarní kros gymnázia5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouBěh na SenovouPodzimní kros průmyslovkyPodzimní kros obchodní akademieŠumperská hodinovka
Podzimní kros gymnáziaHrabenovský krosBludovský krosHorokros


Jarní cena Aquatollu
21. 03. 1998, 10.30
Aquatoll, KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk196126.520.00
0.00
3.09 1    
2Polách RostislavSK DAMA sport197527.591.07
1.07
3.17 2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky194328.361.44
0.00
3.21   1  
4Petr PavelSALITH SUMTEX196929.272.35
2.35
3.27 3    
5Valenta PavelLion DBV Šumperk196929.422.50
2.50
3.29 4    
6Andrle JosefSK DAMA sport196430.173.25
3.25
3.33 5    
7Vepřek KamilAtletika Šumperk198030.223.30
0.00
3.341     
8Podešva VladimírPOS Šumperk195430.353.43
0.00
3.35  1   
9Spáčil RadekPERPO Bludov197130.534.01
4.01
3.38 6    
10Hejl JanSOU ST Šumperk195331.034.11
0.28
3.39  2   
11Drážný LadislavAtletika Šumperk195931.084.16
4.16
3.39 7    
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk195831.154.23
0.40
3.40  3   
13Knápek LubomírProfitnes Šumperk195931.474.55
4.55
3.44 8    
14Šalplachta JindřichFenix Jeseník194731.555.03
3.19
3.45   2  
15Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198232.295.37
2.07
3.492     
16Vepřek RadomírVíno Karabina195332.315.39
1.56
3.49  4   
17Matoušek MilanSeverka Šumperk196732.546.02
6.02
3.52 9    
18Macek JanVOŠ SPŠ Šumperk198033.006.08
2.38
3.523     
19Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty196233.146.22
6.22
3.54 10    
20Částek OndřejSokol Temenice197833.236.31
6.31
3.55 11    
21Pernica PavelPERPO Bludov194933.306.38
2.55
3.56  5   
22Krátká JitkaJiskra Králíky197433.346.42
0.00
3.561     
23Tichý ViktorHoral Šumperk197133.527.00
7.00
3.59 12    
24Hanák PetrLion DBV Šumperk197334.007.08
7.08
4.00 13    
25Komárek JaromírKVS Šumperk OB194934.157.23
3.40
4.01  6   
26Herbst ManfredJesdrev194134.548.02
6.18
4.06   3  
27Janů PřemyslZábřeh198035.008.08
4.38
4.074     
28Karabina JiříVíno Karabina194835.058.13
6.29
4.07   4  
29Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193635.198.27
0.00
4.09    1 
30Homola MiroslavSokol Hrabenov195535.268.34
4.51
4.10  7   
31Tomíšek JindřichHanácká kyselka193935.278.35
6.51
4.10   5  
32Hodina AloisALSPORT Šumperk194935.388.46
5.03
4.11  8   
33Matějíček DaliborKČT Šumperk195935.498.57
8.57
4.12 14    
34Valouchová MarieKlášterec197335.529.00
2.18
4.132     
35Smolicha DavidNový Malín197835.599.07
9.07
4.14 15    
36Sporek MiroslavDesná Vest195436.139.21
5.38
4.15  9   
37David MartinŠumperk197936.269.34
9.34
4.17 16    
38Pospíšil FilipAtletika Šumperk198236.339.41
6.11
4.185     
39Stejskal AntonínVíno Karabina194936.389.46
6.03
4.18  10   
40Růžička RadomírRak-Janco Postřelmov196337.0210.10
10.10
4.21 17    
41Smolicha JosefNový Malín195637.4810.56
7.13
4.26  11   
42Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196838.0911.17
11.17
4.29 18    
43Merta JaroslavJeseník193538.1011.18
2.51
4.29    2 
44Komárková EvaKammsport Šumperk195838.1611.24
4.42
4.303     
45Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198238.3611.44
8.14
4.326     
46Osladil StanislavVíno Karabina195038.4511.53
8.10
4.33  12   
47Kubín VladimírDBV CSC Klub Šumperk195539.2112.29
8.46
4.37  13   
48Vlčková VeronikaAtletika Šumperk198040.3413.42
7.00
4.464     
49Šuba LiborŠumperk195341.0414.12
10.29
4.49  14   
50Vykydal KvětoslavSokol Temenice193641.2514.33
6.06
4.52    3 
51Ševčík PavelHoral Šumperk196344.0617.14
17.14
5.11 19    
52Mazák LukášSokol Hrabenov198644.4317.51
14.21
5.157     
53Vepřek VáclavKlášterec194945.0618.14
14.31
5.18  15   
54Klimeš BohuslavSokol Hrabenov195945.2818.36
18.36
5.20 20