Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Jarní cena Aquatollu
18. 03. 2000, 10.30
Aquatoll, KVS Šumperk, Bazén Aquatoll Šumperk
8500 m, silniční běh
      

#ZávodníkSportovní klubRočníkČas
(MM.SS)
Ztr. abs.
Ztr. kat.
Tempo
(min/km)
JABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport197528.260.00
0.00
3.20 1    
2Krátký FrantišekJiskra Králíky194329.481.22
0.00
3.30   1  
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.196730.041.38
1.38
3.32 2    
4Tichý JaromírŠumperk196930.151.49
1.49
3.33 3    
5Medlík JanSeverka Šumperk198230.532.27
0.00
3.381     
6Hejl JanSOU ST Šumperk195330.552.29
0.00
3.38  1   
7Podešva VladimírPOS Šumperk195431.042.38
0.09
3.39  2   
8Fišnar JiříKouty197631.062.40
2.40
3.39 4    
9Trojek KarelŠumperk198131.112.45
2.45
3.40 5    
10Komárek OndřejSKI Klub Šumperk198231.403.14
0.47
3.432     
11Čmakal FrantišekBludov197731.443.18
3.18
3.44 6    
12Kunčar JakubAtletika Šumperk197531.443.18
3.18
3.44 7    
13Šalplachta JindřichFenix Jeseník194731.523.26
2.04
3.44   2  
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB195831.533.27
0.58
3.45  3   
15Medlík CtiradASPV OA Šumperk195832.053.39
1.10
3.46  4   
16Fišnar RomanLoučná198332.344.08
1.41
3.493     
17Knápek LubomírProfitnes Šumperk195932.484.22
1.53
3.51  5   
18Drozd LukášDIDI Team Jeseník198133.004.34
4.34
3.52 8    
19Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB197433.104.44
4.44
3.54 9    
20Janů PřemyslZábřeh198033.234.57
4.57
3.55 10    
21Vepřek RadomírVíno Karabina195333.285.02
2.33
3.56  6   
22Fišnar JanLoučná195433.435.17
2.48
3.58  7   
23Vacula DavidDIDI Team Jeseník197034.326.06
6.06
4.03 11    
24Sporek MiroslavDesná Vest195434.396.13
3.44
4.04  8   
25Král LiborSlavia VŠLD Zvolen196834.436.17
6.17
4.05 12    
26Valouchová MarieKlášterec197334.496.23
0.00
4.05 1    
27Hodina AloisALSPORT Šumperk194935.146.48
5.26
4.08   3  
28Hlásný JiříSport Trefa Šumperk195835.317.05
4.36
4.10  9   
29Blaháček BohumilPERPO Bludov197035.387.12
7.12
4.11 13    
30Bielčík JindřichLichkov194035.487.22
0.00
4.12    1 
31Kotvan PetrBludov198435.517.25
4.58
4.134     
32Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh193635.597.33
0.11
4.14    2 
33Tomíšek JindřichHanácká kyselka193936.187.52
0.30
4.16    3 
34Andrle JosefSK DAMA Sport198636.298.03
5.36
4.175     
35Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty195636.338.07
5.38
4.18  10   
36Valouchová LenkaŠumperk198336.358.09
0.00
4.181     
37Pumprla RostislavŠumperk198536.388.12
5.45
4.186     
38Herbst ManfredJesdrev194137.148.48
7.26
4.22   4  
39Klučka ZdeněkŠumperk197637.198.53
8.53
4.23 14    
40Hudos MartinŠumperk197637.218.55
8.55
4.23 15    
41Mazák LukášSokol Hrabenov198637.299.03
6.36
4.247     
42Straka JosefŠumperk193938.169.50
2.28
4.30    4 
43Koutný VojtěchPřerov195839.2210.56
8.27
4.37  11   
44Fouček PetrRapotín196539.3011.04
11.04
4.38 16    
45Janů ZdeněkHoral Šumperk195739.4211.16
8.47
4.40  12   
46Klimeš MiroslavSokol Hrabenov198240.3812.12
9.45
4.468     
47Matějíček DaliborKČT Šumperk195940.3812.12
9.43
4.46  13   
48Mazák ZdeněkSokol Hrabenov196240.4712.21
12.21
4.47 17    
49Rieglová TerezaSeverka Šumperk198142.2714.01
7.38
4.59 2    
50Ševčík PavelHoral Šumperk196343.1114.45
14.45
5.04 18    
51Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou195848.0019.34
0.00
5.38  1